Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εμενα μου αρεσε και το παλιο Λαμπρο μπλε τρομερα σκοτωματα....να γραψω ποσο ειχε μεσα;η καλυτερα οχι μη προσπαθησει να το αντηγραψει κανενας κακομοιρης και του γινουν τα μουτρα ετσι.llk.

Με αυτο το μπλε αλλα και το καφε τα δαχτιλα μου με ενα παλιοδικανο simson shul ηταν καθε χειμωνα ματωμενα..........sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Θα ήταν άδικο να σας την στερησω!! :)
Είναι για "ειδικές αποστολές"!;)
Εγώ στα χοντρουλια βολεύομαι με μια παλιό ΑΟ.....my man.
15ετιας.....sarcastic.
Αχρηστο πραμα ρε Γιαννη...κλωσταει βρονταει δεν κανει για υγρασιες τι να τη κανεις τωρα και εσυ....
 
Εγώ στα χοντρουλια βολεύομαι με μια παλιό ΑΟ....
Επειδή ανάφερε ο Γιάννης την Α0 και έχω την εντύπωση πως τα παρακάτω φυσίγγια γεμίζονται με τη συγκεκριμένη πυρίτιδα, τα έχει δοκιμάσει κανείς για να μας πει εντυπώσεις;
https://airgunshop.gr/45.-fusiggia-kunigiou/victory/victory-mini-magnum-40gr./
 
Με αυτο το μπλε αλλα και το καφε τα δαχτιλα μου με ενα παλιοδικανο simson shul ηταν καθε χειμωνα ματωμενα..........sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Tα simson shull δεν ηταν καθολου παλιοδικαννα..Πολυ αξιοπιστα κ υπαρχουν αρκετα κομματια στην Ελλαδα..
Με λιγα λογια δεν φταιει το δικαννο αλλα εσυ που του εβαζες τετοια φυσιγγια..
Χωρις παρεξήγηση!καταλαβενεις με τι τροπο στο λεω..
 
Simson , ανατολικης γερμανιας Μερκελ , δεν ειχε σχεση καμια φυσικα με το κανονι Μερκελ , το χτυπημα στα δαχτυλα ειναι φαινομενο σε όλα σχεδόν τα δισκανδαλα ποζε , δεν εχει σχεση το φυσιγγι
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top