Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
και εγω θεωρω οτι οι εικονες σου δινουν την αποψη οτι το bell δεν ειναι για 30 μετρα....καλο ειναι να δοκιμαστει σε μικροτερη αποσταση....τωρα οσον αφορα το φυσιγγι εγω προσωπικα θα το δοκιμαζα ξανα με 28 γρ γιατι θελω να το δουλεψω στα απογευματινα τσιχλοκοτσυφα με αυτα τα γρ σκαγιων....
Και εγω μονο 28 φετος για αυτο θα ψαξω να βρω απο τα τσοκ που εχω ποιο τους ταιριαζει.. Αμα ξανα πανε τα 32 σε λογικες τιμες που δεν το βλεπω τοτε το ξανα συζηταμε για πιο πολλα γραμμαρια..
 
Και εγω μονο 28 φετος για αυτο θα ψαξω να βρω απο τα τσοκ που εχω ποιο τους ταιριαζει.. Αμα ξανα πανε τα 32 σε λογικες τιμες που δεν το βλεπω τοτε το ξανα συζηταμε για πιο πολλα γραμμαρια..
Αμα μαθεις το 28 δεν θα εχεις αναγκη τα παραπανω γρ.
 
Rottweil waidmannsheil 36 4 νουμερο
πανο κατι τρεχει φιλε με την κανη σου, η με τα τσοκ.δεν ξερω τι να σου πω.αυτες δεν ειναι τουφεκιες στα 45 μετρα η δοκιμασε να ριξεις και κανενα prercorso μπας και σφιξει λιγο.παντως το long range εμενα μου δινει αλλα πραματα και στην 302 και στο baikal.και ασε το baikal με τα after market που εχω στην 302 τουφεκαω με τα μαμα και το πανε μπαλα.δεν ξερω φιλε.προσωπικα βλεπω αρκετα κενα
 
Πανο εκατσα και ειδα και τα τρια χαρτονια με το συμπερασμα...εχεις μεγαλα κενα στα κεντρα και ανομοιομορφια στην κατανομη....δεν ξερω αν ειναι η κανη η τα φυσιγγια.....δοκιμασε να ριξεις στα ιδια μετρα ενα 34 γρ....η εικονα των χαρτονιων σου μου δινει την εντυπωση οτι η κανη σου τα φτυνει τα σκαγια.....κανε και μια δοκιμη με καποιο aftermarket τσοκακι αν δεις και εκει ιδια αποτελεσματα αρχισε να σκεφτεσαι την λυση του κωνου....
 
πανο κατι τρεχει φιλε με την κανη σου, η με τα τσοκ.δεν ξερω τι να σου πω.αυτες δεν ειναι τουφεκιες στα 45 μετρα η δοκιμασε να ριξεις και κανενα prercorso μπας και σφιξει λιγο.παντως το long range εμενα μου δινει αλλα πραματα και στην 302 και στο baikal.και ασε το baikal με τα after market που εχω στην 302 τουφεκαω με τα μαμα και το πανε μπαλα.δεν ξερω φιλε.προσωπικα βλεπω αρκετα κενα
Κοιτα και μια ακομα με rem 36 express 4 αρι με brain bx μιλαμε απογοητευτηκα χειροτερα και απο το φουλ μαμα
 
Κοιτα και μια ακομα με rem 36 express 4 αρι με brain bx μιλαμε απογοητευτηκα χειροτερα και απο το φουλ μαμα
Αυτην την εικονα να την ανεβασεις και στο ποστ των brain....δεν εισαι κοντα ρε γαμωτο να δοκιμαζαμε το bx στην δικια μου αφινιτυ με κωνο να δουμε πως θα δουλευε....
 
Πανο, ειναι αραιες οι κατανομες και χαρακτηριστικα ψηλα οι τουφεκιές!
Αν ηταν ετσι τοποθετημενα τα χαρτια οταν εριχνες....
Γιαννη ετσι ηταν τα χαρτια στο υψος των ματιων οι τουφεκες πανε ψηλα το ειδα και υποτιθεται ημουν ενταξει..
 
έπρεπε να κρατήσεις τουφεκιές χωρίς Porting να είχαμε μια σύγκριση,,,,κάνε κώνο οπωσδήποτε γιατί κανένα αφτερμαρκετ δεν θα μαζέψει την τουφεκιά σου ,,,,και πάλι ψηλά να έχεις φύγει φαίνεται πώς θα ήταν η τουφεκιά χωρίς κέντρα και άσταση περιφέρεια
 
έπρεπε να κρατήσεις τουφεκιές χωρίς Porting να είχαμε μια σύγκριση,,,,κάνε κώνο οπωσδήποτε γιατί κανένα αφτερμαρκετ δεν θα μαζέψει την τουφεκιά σου ,,,,και πάλι ψηλά να έχεις φύγει φαίνεται πώς θα ήταν η τουφεκιά χωρίς κέντρα και άσταση περιφέρεια
Η μαλακια της υποθεσης ειναι οτι εχω κανει κωνο.. Δεν ξερω τι να πω
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top