Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Και εμένα μου φαίνονται αρκετά ανοικτές οι τουφεκιές.
Σίγουρα η ζέστη έπαιξε τον ρόλο της.
Έχεις μετρήσει τα τσοκακια με παχυμετρο ?
Ίσως να αντιστοιχούν σε ανοικτοτερα στον αυλό σου.
Τα τσοκ τα μαμα ειναι 0,5 και 1 αντιστοιχα οποτε εκει ειμαστε οκ
 
καπου ελεγα οτι σε περιπτωση αποτυχημενης επεμβασης αν ο εκαστοτε μαστορας σου δινει εγγυηση στο να μαζεψει τ οπλο η ακομα και να στο αλλαξει και δεν μου απαντουσε κανεις και αλλοι με κατηγορουσανε και αλλοι με λεγανε ημιμαθη.τωρα μαγκες μου απαντηστε μου τι θα κανει ο ανθρωπος?????????και για να επανελθουμε στο θεμα αξιζουν τα πειραγματα η οχι????????????????????
 
Κενταυρος 8 αρι 4 αστρα μαμα 30 μετρα
του κενταυρου πανο ειναι απο μονο του σφιχτο και οπου και να το ριξεις περιπου αυτες τις κατανομες θα παρεις.εδω χανια το εχουμε βαλει σε 15 διαφορετικα οπλα και ολα δινουν κατανομες μπαλα.με αλλα 32αρια και 28αρια εχεις τιποτα????????
 
Πάνο την Vinci η τη super vinci έχεις;έχεις φώτο από προηγούμενες δοκιμές σου πριν το φτιάξιμο του κώνου και του porting;Τις δοκιμές με τα 36 gr να τις κάνεις με διαφορετικές συνθήκες (φθινοπωρινές) μήπως υπάρχει βελτίωση.Αυτές οι τουφεκιές δεν ανταποκρίνονται στις συσφίξεις των τσοκ που χρησιμοποίησες.
 
Πάνο την Vinci η τη super vinci έχεις;έχεις φώτο από προηγούμενες δοκιμές σου πριν το φτιάξιμο του κώνου και του porting;Τις δοκιμές με τα 36 gr να τις κάνεις με διαφορετικές συνθήκες (φθινοπωρινές) μήπως υπάρχει βελτίωση.Αυτές οι τουφεκιές δεν ανταποκρίνονται στις συσφίξεις των τσοκ που χρησιμοποίησες.
Την απλη εχω
 
Και να έχει τουφεκιές από το όπλο πριν την επέμβαση, δεν λέει κάτι από μόνο του, θα πρέπει οι καιρικές συνθήκες να είναι ίδιες. Έχει συμβεί με φίλο που το όπλο του στενό τουφεκα, την μια ημέρα έκανε παπάδες και την επόμενη ημέρα ήταν λες και είχε άλλο όπλο. Άρα φίλε μου επανέλαβε και άλλες φορές τις δοκιμές σου για να βγάλεις ποιο ασφαλή συμπεράσματα.
 
καπου ελεγα οτι σε περιπτωση αποτυχημενης επεμβασης αν ο εκαστοτε μαστορας σου δινει εγγυηση στο να μαζεψει τ οπλο η ακομα και να στο αλλαξει και δεν μου απαντουσε κανεις και αλλοι με κατηγορουσανε και αλλοι με λεγανε ημιμαθη.τωρα μαγκες μου απαντηστε μου τι θα κανει ο ανθρωπος?????????και για να επανελθουμε στο θεμα αξιζουν τα πειραγματα η οχι????????????????????
Τον ηπιαμε κλαρινο αυτο θα κανουμε..o_O:(
 
Πάνο προσπάθησε να ξεχάσεις αυτό που βλέπεις στα χαρτιά και δοκίμασε το όπλο και σε πραγματικό κυνήγι.
Είπαμε ότι ο πίνακας μας λέει την μισή αλήθεια.
Θεωρώ ότι άμα σφίξει και ο καιρός θα δεις καλύτερα πράγματα.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top