Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Λοιπον εκανα 2 προχειρες δοκιμες μιας και ο καιρος εδω μας εχει τεντωσει με τον αερα..affinity anaconda long...35 βηματα σε κουτια 35x35 μιας και το εφταρακι του αερα μονο χαρτονι δεν με αφησε να στησω.....2 σετ απ δοκιμαστικα με f2(28)-1.45-28gr-n.8-spark-57.8...και νουμερο 6......ασφαλη συμπερασματα δεν εβγαλα λογω της μικρης επιφανειας καθω και του οτι ο κωνος δεν εχει στρωσει ακομα (τα πρωτα δυο μπαμ σημερα εκανε)....
3qZF9D0.jpg

g4toLUA.jpg
με πρωτη ματια καλες φαινονται, αλλα για σιγουρα δοκιμασε σε μεγαλυτερη επιφανεια?
 
Είμαι περίεργος με ένα τσοκ ΙΜ μ τι θα σου δώσει στα 50 με 60μ ....shake.
Θα περιμένουμε να δούμε τις κανονιές σου
το im ειναι ανοιχτο τσοκαρισμα για αυτα τα μετρα......εκτος εαν χρησιμοποιησεις καποιο φυσιγγι για extreme καταστασεις.sarcastic..sarcastic.
 
Παντα ο spark κενταει το καλητερο κιαθιο για εμενα στα χαμηλα γρ
και εγω αυτον χρησιμοποιω οταν γεμιζω την sipe στα 32γρ.....γενικα ολα τα κυαθια του gualandi ειναι εξαιρετικα και με αριστης ποιοτητας πρωτη υλη...ειναι και μονα που τις περισσοτερες φορες ανοιγουν τα πεταλα τους χωρις να χρειαζονται να τα προκοψεις
 
φαινονται καλε ς οι τουφεκιες αλλα εαν δεν δοκιμασεις σε μεγαλυτερη επιφανεια δεν μπορεις να βγαλεις ασφαλες συμπερασμα....το ανακοντα τι διαμετρο στομιου εχει?
Το ανακοντα σε εμενα δινει εξοδο στομιου σαν ενα δυαρι...λογω του δυνατου αερα δεν μπορεσα να στησω χαρτονια...θα γονουν δοκιμες κανονικα σε χαρτι ενα επί ενα και σε λιγες μερες για να κανει και πατουρα στο σημειο του κωνου...
 
Λοιπον εκανα 2 προχειρες δοκιμες μιας και ο καιρος εδω μας εχει τεντωσει με τον αερα..affinity anaconda long...35 βηματα σε κουτια 35x35 μιας και το εφταρακι του αερα μονο χαρτονι δεν με αφησε να στησω.....2 σετ απ δοκιμαστικα με f2(28)-1.45-28gr-n.8-spark-57.8...και νουμερο 6......ασφαλη συμπερασματα δεν εβγαλα λογω της μικρης επιφανειας καθω και του οτι ο κωνος δεν εχει στρωσει ακομα (τα πρωτα δυο μπαμ σημερα εκανε)....
3qZF9D0.jpg

g4toLUA.jpg
Κωστα κωστα κωστα.threat..threat. στα 35 βηματα δοκιμαζουν στο χωριο μου τα τεσερα αστρα.threat.οχι ανακοντα λονγ.buy buy.
 
Κωστα κωστα κωστα.threat..threat. στα 35 βηματα δοκιμαζουν στο χωριο μου τα τεσερα αστρα.threat.οχι ανακοντα λονγ.buy buy.
δεν ειχα χρονο ουτε τα τσοκ να ψαξω.......και παλι καλα να λες που με τετοιο αερα χτες καταφερα και εριξα σε κουτια για χαρτονια ουτε κουβεντα....κανε υπομονη θα ερθουν δοκιμες σε χαρτονια και σε μεγαλυτερες αποστασεις...χαχαχαχαχα
 
Το ανακοντα σε εμενα δινει εξοδο στομιου σαν ενα δυαρι...λογω του δυνατου αερα δεν μπορεσα να στησω χαρτονια...θα γονουν δοκιμες κανονικα σε χαρτι ενα επί ενα και σε λιγες μερες για να κανει και πατουρα στο σημειο του κωνου...
Παράκληση Κώστα,στα 25 μ. με 4* και Νο 9 θέλω να δω χαρτόνι!!όσο για τον κωννο σιγά σιγά θα ρονταρει.well done.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top