Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
https://postimg.org/image/6888uizqh/
6888uizqh
io4yo9t2h
kv97c6ycp
αλεξ απο αυτο που βλεπω η τουφεκια σου εχει παει κατω αριστερα.....αυτο που με προβληματιζει λιγο ειναι η ανομοιομορφια της τουφεκιας....με τι οπλο εγινε η δοκιμη?
 
γιατι απο browning περιμενα το τελειο αποτελεσμα....τα εχω και αγαπη αυτα τα οπλα!!!
Έχω ξαναγράψει ότι άρχισα και ψαχνόμουν μετά από τα ποστ που κάνατε. Ειδικά με τα τσόκ τα δικά της δεν είμαι ευχαριστημένος για αυτό αποφάσισα να αγοράσω το bell
 
Έχω ξαναγράψει ότι άρχισα και ψαχνόμουν μετά από τα ποστ που κάνατε. Ειδικά με τα τσόκ τα δικά της δεν είμαι ευχαριστημένος για αυτό αποφάσισα να αγοράσω το bell
αν δεν σου ειναι κοπος κανε αλλη μια δοκιμη με αλλο ενα φυσιγγι να δουμε διαφορα....
 
Ναι μιλαω για το μπελ....
Να σου πω την αλήθεια ο πρωταρχικός σκοπός μου ήταν να δω αν μου κάθεται το όπλο μετά από τα λιμαρίσματα σε κοντάκι και σε φλάντζα, εκ των υστέρων κάθισα λίγο να δω την συγκέντρωση και πραγματικά κάτι δεν μου κολλάει.............
 
Κώστα θεωρώ οτι δεν μπορεί να γίνει καμία σύγκριση είναι η ημέρα με την νύχτα. Ελπίζω να εχω διαφορετικά αποτελέσματα με άλλες μάρκες, παράλληλα θα περιμένω και το σχόλιο από τον πλέον ειδικό τον κ. Σωτηρόπουλο..............
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top