Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Δυο δοκιμές σημερινές με 32-33 βαθμούς μεσημεριανή θερμοκρασία , 30 μέτρα, 2 άστρα τσοκ χαρτί 1χ0,70
1. PSB1 , 1,65X31 , CHEDDITE με 688, GIOVANNI 22 , No8

2. MBx32 , 1,65x32 , CHEDDITE με CX2000 . PISTON SKEET 23 ,No8 , κλείσιμο 57,8mm
Την δεύτερη με τον pist..skeet.την βαραω χρωνια απο τωρα μεχρει τα μπασιματα του Οκτωβρίου εξερετικη....
 
Δυο δοκιμές σημερινές με 32-33 βαθμούς μεσημεριανή θερμοκρασία , 30 μέτρα, 2 άστρα τσοκ χαρτί 1χ0,70
1. PSB1 , 1,65X31 , CHEDDITE με 688, GIOVANNI 22 , No8

2. MBx32 , 1,65x32 , CHEDDITE με CX2000 . PISTON SKEET 23 ,No8 , κλείσιμο 57,8mm
αυτος ο τζιοβαννι τελικα ζωγραφιζει........θα τον τιμησω κανονικα!!!
 
Αμα θες να ριχνεις στη στρατοσφαιρα, δεν κανει ο συγκεκριμενος. Αλλιως, μια χαρα βυσμα ειναι

Και που νομιζεις που ριχνει ο Αρις ρε Βικτωρα σαν καρτερατζης που ειναι. Δεν τον βλεπεις ολο πατεντες ειναι σε οπλα και φυσιγγια.sarcastic..sarcastic.
 
Οι "καπνιζω" ο ενας, "ετσι-ετσι" ο αλλος συμφωνει, την εχει δει "πληρωμα αεραμυνας" παλι ο πρωτος, κ παει κορδονι το εργο... .sarcastic. Παταει like κ ο Lusso, του αρεσε βλεπεις... .hair.
Δεν φταινε οι αποστασεις ρε, σε περπατητο στο βαλτο το δοκιμασα σε μπεκατσινια με αρκετα στησιματα τον piston skeet κ αρκετες ευκαιριες, δεν μου αρεσαν τα σκοτωματα του...
Αμεσως...κρυφοπληγιτσες... .yelling.
 
Οι "καπνιζω" ο ενας, "ετσι-ετσι" ο αλλος συμφωνει, την εχει δει "πληρωμα αεραμυνας" παλι ο πρωτος, κ παει κορδονι το εργο... .sarcastic. Παταει like κ ο Lusso, του αρεσε βλεπεις... .hair.
Δεν φταινε οι αποστασεις ρε, σε περπατητο στο βαλτο το δοκιμασα σε μπεκατσινια με αρκετα στησιματα τον piston skeet κ αρκετες ευκαιριες, δεν μου αρεσαν τα σκοτωματα του...
Αμεσως...κρυφοπληγιτσες... .yelling.
Το κακό ξέρεις ποιο είναι??μερικά παιδακια έχουν βγάλει γλώσσα αλλα πλησιαζουν τα μπασιματα.ουτε όπλο δεν θα σηκώνουν γιατί απλα δεν θα προλαβαινουν.τοτε τα ξαναλεμε
ha haaa
 
Εγω φιλε παντως, παλι με τα του γεροντα ρελιαστα θα παω και τσοκαρισμα αναλογο. Περσι το 4 και LM εδωσε πουλια αρκετα μακρια. Να εχω σκαρτο διωρο το καρτερι, και τη μια ωρα να την τρωω για μια τσιχλα που πεσε στο παραδιπλα βουνο, οχι δεν το κανω. Ψηλωμενες και μακρινες, οταν εχουμε χρονο για ψαξιμο, οχι καθημερινες
 
Εγω φιλε παντως, παλι με τα του γεροντα ρελιαστα θα παω και τσοκαρισμα αναλογο. Περσι το 4 και LM εδωσε πουλια αρκετα μακρια. Να εχω σκαρτο διωρο το καρτερι, και τη μια ωρα να την τρωω για μια τσιχλα που πεσε στο παραδιπλα βουνο, οχι δεν το κανω. Ψηλωμενες και μακρινες, οταν εχουμε χρονο για ψαξιμο, οχι καθημερινες
Χαχαχα.όσα δε φτανει η αλεπού....
.yel..sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top