Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Να δω τον ζολο στον βαλτο με anaconda mid-βρωμαλευρα-κεντρικη συντηξη και βλεπω το ποντικονησι να γεμιζει σκαγια....χαχαχαχαχαχα
1ωριτσα μαζί μας και θα τον κάνουμε σαν τα μούτρα μας. .pop..sarcastic.Άσε που θα κοψει και το κεφιρ. .sarcastic.
 
Ρε φαγωθήκατε .....sarcastic.και η αλήθεια είνσι οταν επέλεξα να ξεκινήσω απο τα 25μ , μέσα μου γέλαγα γιατί ήξερα τι θα γίνει.
Παντως ενα τσοκ πιο ανοιχτό και απο IC εγω δεν θα το έβαζα στο όπλο για να βαράω στα 35μ.Πειτε οτι θέλετε..yelling.
 
Ειναι γεγονός τελικά οτι όποιος βιάζεται σκοντάφτει.Ετσι κι εγώ αφου παρασύρθηκα με την κουβέντα που γίνοταν περι του anaconda short, ανέβασα μια φωτογραφία με δοκιμή.
Την επομένη του ανεβάσματος της δοκιμής με το anaconda και με φυσίγγι του Κένταυρου και ενώ ήμουνα στη δουλειά ,έφαγα φλασιά που έπρεπε να τη φάω πιο νωρίς.
Δεν μπορεί σκέφτηκα να έχει στον κύκλο τόσα σκάγια ,γιατι απλά τόσα δεν έχει το φυσίγγι αφου ειναι 28 γρ.Αμέσως κατάλαβα τι μπορει να έγινε.Το τελάρο που βαζω τα χαρτιά ,αυτή τη φορά ήταν κρεμασμένο σε τοίχο με τσιμεντόλιθα.Το χαρτί απείχε περί τα 3 εκατοστά απο τον τοίχο.Ετσι κάποια σκάγια αφού διαπέρασαν το χαρτι ,χτύπησαν τα τσιμεντόλιθα και εξωστρακίστηκαν προς προς το χαρτι ανοίγοντας του ξανά κάποιες τρύπες.
Τώρα που ήρθα στο σπίτι και βλέπω το χαρτι σε πολύ φως ,φαίνεται οτι καποια σκαγια ήρθαν απο πίσω και ίσα ίσα που το τρύπησαν .Τα μέτρησα αλλά δεν μπαίνω σε διαδικασία να σας πω τίποτα υι και πόσα. .Δεν έχει νόημα άλλωστε τώρα.Η δοκιμή άκυρη ως μη γενόμενη και ζητώ συγνώμη για το λάθος.
.hit.
 
Last edited:
Ειναι γεγονός τελικά οτι όποιος βιάζεται σκοντάφτει.Ετσι κι εγώ αφου παρασύρθηκα με την κουβέντα που γίνοταν περι του anaconda short, ανέβασα μια φωτογραφία με δοκιμή.
Την επομένη του ανεβάσματος της δοκιμής με το anaconda και με φυσίγγι του Κένταυρου και ενώ ήμουνα στη δουλειά ,έφαγα φλασιά που έπρεπε να τη φάω πιο νωρίς.
Δεν μπορεί σκέφτηκα να έχει στον κύκλο τόσα σκάγια ,γιατι απλά τόσα δεν έχει το φυσίγγι αφου ειναι 28 γρ.Αμέσως κατάλαβα τι μπορει να έγινε.Το τελάρο που βαζω τα χαρτιά ,αυτή τη φορά ήταν κρεμασμένο σε τοίχο με τσιμεντόλιθα.Το χαρτί απείχε περί τα 3 εκατοστά απο τον τοίχο.Ετσι κάποια σκάγια αφού διαπέρασαν το χαρτι ,χτύπησαν τα τσιμεντόλιθα και εξωστρακίστηκαν προς προς το χαρτι ανοίγοντας του ξανά κάποιες τρύπες.
Τώρα που ήρθα στο σπίτι και βλέπω το χαρτι σε πολύ φως ,φαίνεται οτι καποια σκαγια ήρθαν απο πίσω και ίσα ίσα που το τρύπησαν .Τα μέτρησα αλλά δεν μπαίνω σε διαδικασία να σας πω τίποτα υι και πόσα. .Δεν έχει νόημα άλλωστε τώρα.Η δοκιμή άκυρη ως μη γενόμενη και ζητώ συγνώμη για το λάθος.
.hit.
μου φανηκε και εμενα παραξενο γιατι εγραψες 430 σκαγια αλλα δεν το σχολιασα.. υπεθεσα οτι εγινε ορθογραγικο λαθος γιατι 400 σκαγια εχει μεσα το φυσιγγι..τωρα εξηγειτε το φαινομενο...buy.
 
Ειναι γεγονός τελικά οτι όποιος βιάζεται σκοντάφτει.Ετσι κι εγώ αφου παρασύρθηκα με την κουβέντα που γίνοταν περι του anaconda short, ανέβασα μια φωτογραφία με δοκιμή.
Την επομένη του ανεβάσματος της δοκιμής με το anaconda και με φυσίγγι του Κένταυρου και ενώ ήμουνα στη δουλειά ,έφαγα φλασιά που έπρεπε να τη φάω πιο νωρίς.
Δεν μπορεί σκέφτηκα να έχει στον κύκλο τόσα σκάγια ,γιατι απλά τόσα δεν έχει το φυσίγγι αφου ειναι 28 γρ.Αμέσως κατάλαβα τι μπορει να έγινε.Το τελάρο που βαζω τα χαρτιά ,αυτή τη φορά ήταν κρεμασμένο σε τοίχο με τσιμεντόλιθα.Το χαρτί απείχε περί τα 3 εκατοστά απο τον τοίχο.Ετσι κάποια σκάγια αφού διαπέρασαν το χαρτι ,χτύπησαν τα τσιμεντόλιθα και εξωστρακίστηκαν προς προς το χαρτι ανοίγοντας του ξανά κάποιες τρύπες.
Τώρα που ήρθα στο σπίτι και βλέπω το χαρτι σε πολύ φως ,φαίνεται οτι καποια σκαγια ήρθαν απο πίσω και ίσα ίσα που το τρύπησαν .Τα μέτρησα αλλά δεν μπαίνω σε διαδικασία να σας πω τίποτα υι και πόσα. .Δεν έχει νόημα άλλωστε τώρα.Η δοκιμή άκυρη ως μη γενόμενη και ζητώ συγνώμη για το λάθος.
.hit.
.buy buy.

.sarcastic.
 
η μεσαια καπως φαινεται καλυτερα και απο οτι μπορω να διακρινω η τουφεκια ειναι παρα πολυ καλη για τσοκ τεσσερα αστρα και φυσιγγι 28 γραμμαριων!
η αληθεια ειναι οτι η βερρετα οπτιμα πλας ειναι παρα πολυ καλη καννη και δεν χρειαζεται περαιτερω βελτιωσεις ...και τα τσοκ της αποδιδουν αριστες κατανομες ακομη και εαν χρησιμοποιηθουν σε οπλα με πιο στενο αυλο(18.3-18.4)
 
24y9vgk.jpg
 
Για το φιλο μου τον Κωστα....κωστακη οι δοκιμες γινονται 45μετρα 3αστρα σκαγια νουμερο 3,6/3,7χιλιοστα,δηλαδη 3μιση σκαγια το γραμμαριο.για μετρα οτι ειναι σε κυκλο και πες μου και εμενα γιατι βαριεμαι τα μετρηματα....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top