Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Στα 30 μάλλον μπερδευτηκες και ανέβασες τι ηδια φοτο 2 φορές η κανο λάθος??
Όχι δεν μπερδεύτηκα, απλά οι τουφεκιές είναι πάνω κάτω όλες πανομοιότυπες. Αν παρατηρήσεις κάποιο γκρουπάκι σκαγιών στην μία φώτο δεν θα το δεις στην άλλη.
 
Μπραβο ρε Παυλο γιατι εγω χωρις υπολογιστη αντε να ανεβασω φωτο.......λοιπον αφιερομενη στον φιλο μου dimar που ψαχνει ενα φυσιγγη για μικτο κυνηγι παπιου-χηνας,αντε και κανα σαρσελακι.sarcastic.
Και μαλιστα απο κουτσο στρουμφακι......
Άχρηστες τουφεκιες. Θελεις ακόμη δουλειά. Πολη αραιη για 2αρια.
 
Εχεις δικιο θα προσπαθησω να τη βελτιωσω λιγο ακομα:rolleyes:
Ναι. . . Και μην τις ανεβάζεις ρε φίλε και σε Κοροϊδεύουν τα παλικαρακια. Μα Τορα τουφεκιες είναι αυτές? ??θέλει τουλάχιστον σε αυτά τα βήματα 20%συγκέντρωση ακόμη.
 
Ναι. . . Και μην τις ανεβάζεις ρε φίλε και σε Κοροϊδεύουν τα παλικαρακια. Μα Τορα τουφεκιες είναι αυτές? ??θέλει τουλάχιστον σε αυτά τα βήματα 20%συγκέντρωση ακόμη.
Εχεις δικιο ηταν και η τελευταια φορα......ας βαλει και κανενας καμια καλη
 
Μπραβο ρε Παυλο γιατι εγω χωρις υπολογιστη αντε να ανεβασω φωτο.......λοιπον αφιερομενη στον φιλο μου dimar που ψαχνει ενα φυσιγγη για μικτο κυνηγι παπιου-χηνας,αντε και κανα σαρσελακι.sarcastic.
Και ακριβως στο νουμερο που μ'ενδιαφερει!!!.sarcastic.
.RESPECT..RESPECT..RESPECT.
 
Ναι. . . Και μην τις ανεβάζεις ρε φίλε και σε Κοροϊδεύουν τα παλικαρακια. Μα Τορα τουφεκιες είναι αυτές? ??θέλει τουλάχιστον σε αυτά τα βήματα 20%συγκέντρωση ακόμη.
Μην τον μαλωνεις τον φιλο μας!!Αφου τον βλεπεις ζωγραφιζει!!!.my man.
 
άλλη μια θα ήθελα να δω στα 45 βήματα,,,Δημήτρη τώρα έγινε όπλο,,,ότι μπει εκεί μέσα εξατμίζεται ;)

να δω εγώ πότε θα πάρω το smoke mod .hair.
Οντως Παυλο εχει μεγαλη διαφορα με το Kicks αλλα και τα Cheditte πολυ καλα..Με την πρωτη ευκαιρια θα ριξω και στα 45 βηματα...
 


Breda 930i. Kicks smoke 3 άστρα. 20 Βήματα. Cheditte Tordo 8
Δημητρη στα 18μετρα τι σκοπο εχει η βολη? και με πετρα το ριχνεις . Μην κανεις δοκιμες με 3* σε συτα τα μετρα ρεσυ ΔΕΝ σου προσφερουν κατι. 35 ΜΕΤΡΑ (οχι βηματα) εκει θα δειξει. Επισης τα 8αρια ειναι ΠΑΝΤΑ πιο συγκεντρωτικα απο τα 9-10αρια ΠΑΝΤΑ οποτε μια βολη λογο φρενατου 3* στα 40 και πολυ θα ηθελα να δω στα 45μ ...ΕΚΕΙ ΕΙΝΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!

υ.γ. εχω υποπ/ρχο τον Κουτικα ..χαιρετισμους εχεις
 
Δημητρη στα 18μετρα τι σκοπο εχει η βολη? και με πετρα το ριχνεις . Μην κανεις δοκιμες με 3* σε συτα τα μετρα ρεσυ ΔΕΝ σου προσφερουν κατι. 35 ΜΕΤΡΑ (οχι βηματα) εκει θα δειξει. Επισης τα 8αρια ειναι ΠΑΝΤΑ πιο συγκεντρωτικα απο τα 9-10αρια ΠΑΝΤΑ οποτε μια βολη λογο φρενατου 3* στα 40 και πολυ θα ηθελα να δω στα 45μ ...ΕΚΕΙ ΕΙΝΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!

υ.γ. εχω υποπ/ρχο τον Κουτικα ..χαιρετισμους εχεις

Tολη έκανα αυτή την δοκιμη σε αυτά τα μέτρα σύμφωνα με τα λεγόμενα του Αιγινήτη. Να σου πω την Αληθεί η δοκιμή έγινε ξαφνικά ήμουν απροετοιμαστος δεν είχα μαζί μου κορδέλα. Η επόμενη θα είναι στα 45 μέτρα. Καλά ταξίδια να έχεις. Δώσε χαιρετίσματα στον Τάσο.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top