Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εχεις Δικιο Τασο...Αλλα δεν ξερω τι γινεται με την καννη μου..Οσα τσοκ εχω αγορασει εκτος τα μαμα δεν τα παει με τιποτα...

Το ίδιο πρόβλημα ειχα και έχω και εγώ με το δικό μου όπλο (crio) σε έξω εργοστασιακά τσοκ μόνο τα Gemini ξεχώριζαν.
 
καλο απογευμα! κατα την γνωμη μου,απο μια τουφεκια βγαινει καποιο συμπερασμα αλλα οχι πληρης εικονα! οντως φαινεται οτι το τσοκ τα μαμα σου δινει πιο καλη τουφεκια! για μενα μην βιαστεις να δωσεις το τσοκ αν εχεις τετοιο σκοπο.κανε και αλλες δοκιμες με διαφορετικα φυσιγγια και δεστο και στο κυνηγι!
 
Το όπλο σου έχει κορυφαία χαρακτηριστικά στην κανη (κώνος 9 εκατοστά,αυλός 18,6 μακριά τσοκ). Μπορεί να μην του ταιριάζει το kicks η μπορεί να μην χρειάζεται έξωεργοστασιακα τσοκ.Αλλά είναι νωρίς ακόμα για συμπεράσματα.κανε τις δοκιμές και βλέπεις,οπως και εσυ πολύ σωστά είπες,κατά την γνώμη μου.
 
Last edited:
και εμενα στα 25 μου αρεσει πολυ! μηπως ομως ο πινακας ετσι οπως ειναι μακροστενος αδικει λιγο τις τουφεκιες σου και δεν
φαινονται ολοκληρωμμενα?

Γιάννη όντως είναι μακροστενος αλλά τα κενά ξεχωρίζουν. Ειδικά στα 30 μετρα έχει μεγάλα κενά.
 
Μετα από καιρο κάποιες δοκιμες με το brain LR στα 35 με 32 γρ ν7...
X9hbHBL.jpg
 
Γιάννη όντως είναι μακροστενος αλλά τα κενά ξεχωρίζουν. Ειδικά στα 30 μετρα έχει μεγάλα κενά.
δημητρη αλλαξε φυσιγγι το κικς αδικειται ......στα τριαντα μετρα ο κυκλος επρεπε να ειναι 45-50 εκατοστα διαμετρο!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top