Βλητικές δοκιμές Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Εγώ σου αναφέρω από δοκιμές και για ευνόητους λόγους έχουν γίνει από πασίγνωστο σε όλους σκοπευτή και κυνηγό που είναι φιλος και φτιάχνει κώνους και κοντάκια σε πολλούς σχεδόν έγραψα με τα στοιχεία το όνομα του οπ οποίος συνέχεια δοκιμάζει ότι βγει .Τώρα δεν έχω θέμα δεν έχω κανένα όπλο από τα παραπάνω τώρα και ούτε θα πάρω κάποιο από αυτά θα δημιουργήσω .Όσο για την optima πολύ καλή αλλά v3 δεν είναι με τίποτα .
 
Συμφωνώ σε βλάβες
Συμφωνώ στις βλάβες στις ντουφεκιες άστο χθες μιλούσα με άλλον φίλο πάλι σκοπευτή που την πήρε μου λέει φίλε δεν υπάρχει αυτό που κάνει αυτό το όπλο.Οτι έχει αναφέρει και ο leo δηλαδή.
 
Συμφωνώ στις βλάβες στις ντουφεκιες άστο χθες μιλούσα με άλλον φίλο πάλι σκοπευτή που την πήρε μου λέει φίλε δεν υπάρχει αυτό που κάνει αυτό το όπλο.
Πες του αντί να λέει, να ρίξει ένα Lambro μπλέ #6 στα 36,5m ή στα 50m (μετρημένα εεε να μην ξεχνιόμαστε) και να τραβήξει μια φωτό στον πίνακα.
Μην δω το απόλυτο κίτρινο ....

Και μετά σε ένα λαδοτενεκέ στα όσα μέτρα θέλει (μετρημένα εεε να μην ξεχνιόμαστε).

Να σου στείλει τις φωτογραφίες και να τις ποστάρεις για να δούμε και εμείς τι κάνει αυτό το όπλο που δεν μπορώ να το βρω πουθενά και όλοι το πουλάνε.
 
Last edited:
Ας βάλει και 2 λαδοτενεκέδες σε 35cm απόσταση και να σημαδεύει τον έναν για να δούμε περιφερειακή διάτρηση.
Ελπίζω μόνο να βρει κανένα σκάγι τον δεύτερο γιατί τα πάει μπάλα το εργαλείο.

Εκτός αν δείχνει τον πραγματικό της εαυτό κάτω από τους μείον 20
 
Απλά έχω μπλέξει με την δουλειά το παιδί φροντιστήρια τρέχα γύρω γύρω και έχω κόψει φέτος τα απογευματινά γύρω γύρω μια και δε έχει και κάτι αλλά μόλις μου πουν ότι θα πάνε θα πάω γι'αυτό το λόγο και μόνο.Για δοκιμές.
 
Απλά έχω μπλέξει με την δουλειά το παιδί φροντιστήρια τρέχα γύρω γύρω και έχω κόψει φέτος τα απογευματινά γύρω γύρω μια και δε έχει και κάτι αλλά μόλις μου πουν ότι θα πάνε θα πάω γι'αυτό το λόγο και μόνο.Για δοκιμές.
Η οικογένεια έρχεται πάντα πρώτη απ' όλα.
.shake hands.
 
Έχει τις δικες σου τάσεις μορφωσης των θετικών ελπίζω αν γίνει φυσικός να μη μου λέει τα ίδια για τις κανες με εσένα.χαχαχαχα
Να είναι γερός και δυνατός και να τον δεις όπως ποθείς (Έλλην μπαμπάς και εγώ) και όπως επιθυμεί αυτός.
Αν συμπίπτουν αυτά έχεις φτάσει στην απόλυτη ευτυχία.

Αν σου πρίζει τα @@ είναι πταίσμα ...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top