Βλητικές δοκιμές Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Φτιάξε μια πεντάδα φυσίγγια με κομμένα τα πέταλα....🙂

Να το κανω.....αλλα ''λενε''...οτι οταν προκοψεις τα πεταλα στον piston χανεις το πλεονεκτημα
της διπλης ατρακτου....
Το κατα ποσον εχουν δικιο δεν ξερω....δεν το εχω δοκιμασει....
Ειναι μια καλη ευκαιρια να δω τι διαφορές θα εχει !!!
Αυτο που δεν καταλαβα....γιατι 5 φυσιγγια ???
 
Εμπειρικά το γράφω, βασισμένος στις ταχύτητες εμπορικών φυσιγγίων με αυτή την τάπα που δούλευαν σωστά

Την επομενη φορα που θα ερθω Αθηνα - Οτι φυσιγγιο θα εχω μαζι μου θα εχει V1,5-440m/s .yel.

YΓ. Πολλα τα θα βρε παιδι μου....:Dpeng
 
Την επομενη φορα που θα ερθω Αθηνα - Οτι φυσιγγιο θα εχω μαζι μου θα εχει V1,5-440m/s .yel.

YΓ. Πολλα τα θα βρε παιδι μου....:Dpeng
Μπα, εγώ προσωπικά δεν τα χωνεύω τα πολλά γκάζια στα σκοπευτικά φυσίγγια. Τζάμπα η κλωτσιά αφού όσο πιο γρήγορα ξεκινάει, τόσο πιο γρήγορα επιβραδύνει. Η διαφορά στις προσκοπευσεις είναι αμελητέα.
 
Μπα, εγώ προσωπικά δεν τα χωνεύω τα πολλά γκάζια στα σκοπευτικά φυσίγγια. Τζάμπα η κλωτσιά αφού όσο πιο γρήγορα ξεκινάει, τόσο πιο γρήγορα επιβραδύνει. Η διαφορά στις προσκοπευσεις είναι αμελητέα.
Κι'όμως το γκαζιάρικο olympia V max 28 gr (206 v 1.45 x28 )παρότι σκληρό ,κουραστικό στα πολλά φυσίγγια κλπ
κέρδισε την εμπιστοσύνη των περισσότερων καλών παικτών εδώ .Κάτι + θα βρήκαν για να το διαλέξουν Λεό .
Απορώ με τις αντοχές τους
 
Κι'όμως το γκαζιάρικο olympia V max 28 gr (206 v 1.45 x28 )παρότι σκληρό ,κουραστικό στα πολλά φυσίγγια κλπ
κέρδισε την εμπιστοσύνη των περισσότερων καλών παικτών εδώ .Κάτι + θα βρήκαν για να το διαλέξουν Λεό .
Απορώ με τις αντοχές τους

Υπαρχουν πυριτιδες που μπορεις να φτιαξεις γρηγορο 24 και 28 ...και η τουφεκια να ειναι ''πουπουλο''... !!!
 
Κι'όμως το γκαζιάρικο olympia V max 28 gr (206 v 1.45 x28 )παρότι σκληρό ,κουραστικό στα πολλά φυσίγγια κλπ
κέρδισε την εμπιστοσύνη των περισσότερων καλών παικτών εδώ .Κάτι + θα βρήκαν για να το διαλέξουν Λεό .
Απορώ με τις αντοχές τους
Πολύ καλύτερο το GEM για μένα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top