Βλητικές δοκιμές Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Για σενα και για ολους τους φιλους και συναδελφους τις ανεβαζω αυτες τις δοκιμες.....για να δειτε
οτι οι παλιες πυριτιδες ειναι εντελως διαφορετικες απο τις σημερινες .

View attachment 67726
View attachment 67727

Στο 1,75χ32 εβγαλε συγκεντρωση.....αλλα σερνεται απο ταχυτητα...και ας εχει UEE καψουλι !!!

Παμε στο 1,80χ32...

View attachment 67728
View attachment 67729

Εδω υποτιθεται...οτι εβγαλε καποια ταχυτητα...( απαραδεκτη για μενα ) και με την ταχυτητα σχεδον
στο οριο.....η συγκεντρωση πηγε ''περιπατο''....και το σεταπ με UEE και αυτο.
Θελω να καταληξω στο οτι την πυριτιδα και την ταχυτητα δεν την ''σωνει'' το καψουλι. !!!
Βεβαια η πυριτιδα αυτη ειναι 20ετιας+.....

Για να εχετε μετρο συγκρισης με την σημερινη...Δειτε αυτην την δοκιμη !!! :)

View attachment 67730
αν στα 20 χρονια αποθήκευσης πηρε υγρασία και τα χαρακτηριστικά αλαξαν δεν σημαίνει πως φταίει το καψυλι.αυτες που φορτώνει ο πλερω ειναι απο την εποχή των δινοσαυρων δεν νομιζω πως ειναι στην ιδια κατηγορία με αυτην που εχεις.
 
Νίκο η psb1 από 3A που είχα σφάξει είναι ίδιο χρώμα με την νέα που έχεις .... Και η καινούργια (λοτ του 19 αν θυμάμαι καλά) που έχω είναι περίπου σαν την παλιά που ανεβασες που τα φυλλαράκια της είναι λίγο πιο ακανόνιστα κομμένα....
Τι γίνεται με αυτή τη πυρίτιδα...δεν μπορώ να καταλάβω.....
 
αν στα 20 χρονια αποθήκευσης πηρε υγρασία και τα χαρακτηριστικά αλαξαν δεν σημαίνει πως φταίει το καψυλι.αυτες που φορτώνει ο πλερω ειναι απο την εποχή των δινοσαυρων δεν νομιζω πως ειναι στην ιδια κατηγορία με αυτην που εχεις.

Υγρασια δεν εχει παρει....Απλα ηθελα να σου δειξω οτι δεν χαμπαριαζει απο ισχυρο καψουλι...
Το οτι θελει φορτωμα με την σεσουλα το ξερω.....
Το εγραψα και ποιο πανω.....ειναι αλλα τα ''θελω'' τα δικα μου.....Εννοω οτι θελω να την κανω να
δουλεψει χωρις να την φορτωνω με την σεσουλα...
 
Νίκο η psb1 από 3A που είχα σφάξει είναι ίδιο χρώμα με την νέα που έχεις .... Και η καινούργια (λοτ του 19 αν θυμάμαι καλά) που έχω είναι περίπου σαν την παλιά που ανεβασες που τα φυλλαράκια της είναι λίγο πιο ακανόνιστα κομμένα....
Τι γίνεται με αυτή τη πυρίτιδα...δεν μπορώ να καταλάβω.....

Γιατι μηπως μπορω εγω να καταλαβω εγω Στρατο μου ??
Θα παλεψουμε με οτι εχουμε στα χερια μας φιλε...Δεν κοιταω πλεον ουτε χρωματα ουτε κοψιμο...
μονο μεσα απο δοκιμες θα βρω ακρη φιλε μου !!!
 
Ευχαριστώ Στέλλιο το πρώτο το έχω δοκιμάσει. Τα άλλα όχι, δε την έχω πάει πάνω από 32 γρ. γιατί στα μικρά θηράματα δε χρησιμοποιώ παραπάνω. Θα δοκιμαστούν όμως έτσι για να δω που θα δουλέψει.
Το πρώτο μου πάει πολύ καλά με νο8.5 με αυλό 18.6 κ όλα τα τσοκαρισματα.
 
Νίκο η psb1 από 3A που είχα σφάξει είναι ίδιο χρώμα με την νέα που έχεις .... Και η καινούργια (λοτ του 19 αν θυμάμαι καλά) που έχω είναι περίπου σαν την παλιά που ανεβασες που τα φυλλαράκια της είναι λίγο πιο ακανόνιστα κομμένα....
Τι γίνεται με αυτή τη πυρίτιδα...δεν μπορώ να καταλάβω.....
Η καινουρια που εβγαλε η nsi παντος εχει ξεθωριασμενο πρασινο χρωμα ! Με μικρα φυλιδια, Πιο παλια που ειχα παρει (θα 'ναι καμια 8-9 χρονια )ηταν φαιοπρασινη με φυλιδια μεγαλα κομενα ρομβο εκεινη στα 32 δεν πηγαινε τοσο καλα στα 33-34 ομως γα@@@σε και εδερνε δεν ειναι χ32 μαλον χ34 ειναι σαν την μβ32
 
Υγρασια δεν εχει παρει....Απλα ηθελα να σου δειξω οτι δεν χαμπαριαζει απο ισχυρο καψουλι...
Το οτι θελει φορτωμα με την σεσουλα το ξερω.....
Το εγραψα και ποιο πανω.....ειναι αλλα τα ''θελω'' τα δικα μου.....Εννοω οτι θελω να την κανω να
δουλεψει χωρις να την φορτωνω με την σεσουλα...
δεν εχω δουλέψει ισπανιδες δεν ξερω τι κανουν ,αν δεν είναι ίδια τα φιλιδια της και μπορεις με μικρο κοσκινο να παρεις τα ποιο μικρα απο αυτα δοκιμασε αν θελεις να γινει ποιο νευρικη .ειδα τις δοκιμες σου ορισμενες για τσίχλες ηταν μια χαρα αν ειναι και σταθερή στον καιρό γιατι θελεις να βγαλεις κι αλλη ταχύτητα?
 
δεν εχω δουλέψει ισπανιδες δεν ξερω τι κανουν ,αν δεν είναι ίδια τα φιλιδια της και μπορεις με μικρο κοσκινο να παρεις τα ποιο μικρα απο αυτα δοκιμασε αν θελεις να γινει ποιο νευρικη .ειδα τις δοκιμες σου ορισμενες για τσίχλες ηταν μια χαρα αν ειναι και σταθερή στον καιρό γιατι θελεις να βγαλεις κι αλλη ταχύτητα?

Δεν ξερω ποιες δοκιμες μου ειδες.....αλλα δεν εχει σημασια... Να ξερεις ο εχθρος του καλου ειναι το καλυτερο....
Γι'αυτο την ''ψαχνω'' την πυριτιδα !!
 

Χωρίς τσοκ φράνκι 520
beautiful blonde woman wallpaper
Με τσοκ 2*


Benelli special 80

Benelli special 80 vs Franchi 520
30μετρα 2αστρα και τα 2 7αρια 33γρ
Χαρχαλιαδες 😅😅😅

Τα οπλα και τα τσοκ κρατησε τα.....Τα φυσιγγια των δοκιμων....στα σκουπιδια !!! :D
 
Ε ναι τα δικά σου θα τον εξαφάνιζαν .yelling.
Ελπίζω να το δέχεσαι το πείραγμα, καλοπροαίρετη το κάνω ειλικρινά, χωρίς ίχνος ειρωνείας... Μου είσαι πολύ συμπαθής...
Έτοιμος να το πετάξω είμαι το δικό μου με τέτοια που μου λέτε όλοι σάς 😅😅😅 αυτό λέγεται βλητικο μπουλινγκ 🤣🤣🤣
 
Ε ναι τα δικά σου θα τον εξαφάνιζαν .yelling.
Ελπίζω να το δέχεσαι το πείραγμα, καλοπροαίρετη το κάνω ειλικρινά, χωρίς ίχνος ειρωνείας... Μου είσαι πολύ συμπαθής...
Θα του έμενε ο συγκεντρωτηρας και το χερούλι του ντενεκε......χαχαχαχα.....
 




Τα φυσίγγια που ριχνω με τα παλιά γιατί δεν ξέρω πόσα μπαρ έχουν τα δικά μου 😅😅😇
Και κάποιος πειρε στην γειτονιά ψυγείο και βρήκα τον πίνακα δοκιμών τον όνειρον μου 😂😂😂
Άντε Νικόλα ρίξε στο χαρτόνι, στραβωθηκα να βρω σκάγια πόση ώρα μετά το πήρα χαμπάρι. .sarcastic. .sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top