Βλητικές δοκιμές Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Το ''κερασακι'' στην Τουρτα.....Δωρο απο εμενα σε ολους τους φιλους και συναδελφους !!! :)

ΤΕΚΝΑ λοτ 2011....Σκαγια επιχαλκωμενα...απο το σφαγμενο ROOSTER.+ αλευρι.
Βυσμα FEDERAL - Προελευση Καναδας....


View attachment 69189

View attachment 69190

Αυτα για σημερα παλικαρια !!! :)
😯😯😯😯😯😯
 
Το ''κερασακι'' στην Τουρτα.....Δωρο απο εμενα σε ολους τους φιλους και συναδελφους !!! :)

ΤΕΚΝΑ λοτ 2011....Σκαγια επιχαλκωμενα...απο το σφαγμενο ROOSTER.+ αλευρι.
Βυσμα FEDERAL - Προελευση Καναδας....


View attachment 69189

View attachment 69190

Αυτα για σημερα παλικαρια !!! :)
Που τα βρίσκουμε αυτά Κύριε Νίκο τα φυσίγγια χα χα άρε και μετά ψάχνουνε τις κάνες τη να βγάλει 198%
 
Μην εκπλησσεσαι.....Ολο το ''παιχνιδι'' ειναι στην πυριτιδα...το στησιμο του φυσιγγιου και στην
ποιοτητα των σκαγιων !!!
Τα οπλα....οτι βαλεις στην θαλαμη τους....αυτο θα σου δωσουν !!! :cool:
Συμφωνώ απόλυτα κύριε Νίκο, αλλά με αυτό που είδα, απλά δεν έχω λόγια!!!!
 
Που τα βρίσκουμε αυτά Κύριε Νίκο τα φυσίγγια χα χα άρε και μετά ψάχνουνε τις κάνες τη να βγάλει 198%

Οι συζητησεις...για κανες οπλα...κτλ κτλ.....ειναι για περναμε την ωρα μας... Χαρη μου !!!:)
Το φυσιγγιο κανει την διαφορα....και παντα λεω για το τι πιστευω εγω φιλε μου !!!:)
 
Οι συζητησεις...για κανες οπλα...κτλ κτλ.....ειναι για περναμε την ωρα μας... Χαρη μου !!!:)
Το φυσιγγιο κανει την διαφορα....και παντα λεω για το τι πιστευω εγω φιλε μου !!!:)
Και εγώ αυτό πιστεύω κύριε Νίκο
Εντάξει μπορεί να υπάρχουν καποια όπλα που να υπερτερούν λίγο καλύτερα αλλά ελάχιστα πιστεύω και αυτό τα διορθώνει ένα σωστό φυσίγγι
 
Το ''κερασακι'' στην Τουρτα.....Δωρο απο εμενα σε ολους τους φιλους και συναδελφους !!! :)

ΤΕΚΝΑ λοτ 2011....Σκαγια επιχαλκωμενα...απο το σφαγμενο ROOSTER.+ αλευρι.
Βυσμα FEDERAL - Προελευση Καναδας....


View attachment 69189

View attachment 69190

Αυτα για σημερα παλικαρια !!! :)
Έσπασες τα κοντέρ ρε μπαγάσα ... θα σου στείλω τα υπόλοιπα Rooster για σέρβις. 🤣
.love.
 
Έπρεπε
Έσπασες τα κοντέρ ρε μπαγάσα ... θα σου στείλω τα υπόλοιπα Rooster για σέρβις. 🤣
.love.
να είχε και μπενελα ερε τι θα γινόταν ε Βασιλη θα πλάκωνε τα ξύδια ο χομπίστας αντί για χαμομήλια ο τσαγια ήθελα να πω
 
Εντάξει μπορεί να υπάρχουν καποια όπλα που να υπερτερούν λίγο καλύτερα
Μην πιστεύεις σε μπούρδες.

Όλα τα σύγχρονα όπλα ρίχνουν εξίσου καλά ... ανεξαρτήτως γεωμετρίας, άλγεβρας, κώνων, τετραγώνων, αυλών και φλογέρων.
Εμφανώς κακά ρίχνουν τα προβληματικά ...

Απλά οι ιδιογομωτές φτιάχνουν φυσίγγι για την κάνη ενώ εμείς οι εμπορικοί πρέπει να το βρούμε.
Thats all ...
 
Έσπασες τα κοντέρ ρε μπαγάσα ... θα σου στείλω τα υπόλοιπα Rooster για σέρβις. 🤣
.love.

Το κακο ειναι οτι ασχολεισαι ακομα ....να βρεις την καλη κανη !!! :D

Τουλαχιστον εσυ και καποιοι αλλοι ξερουν οτι την διαφορα την κανει το φυσιγγιο....γιατι χαλατε
φαια ουσια ??? :rolleyes:
 
Έπρεπε

να είχε και μπενελα ερε τι θα γινόταν ε Βασιλη θα πλάκωνε τα ξύδια ο χομπίστας αντί για χαμομήλια ο τσαγια ήθελα να πω

Εαν βρω ROOSTER και παρω τα σκαγια....η επομενη δοκιμη θα ειναι με ΜΠΕΝΕΛΙ....για σκαψουν λαγουμια
καποιοι και να κρυφτουν Χαρη !!!:)
 
Μην πιστεύεις σε μπούρδες.

Όλα τα σύγχρονα όπλα ρίχνουν εξίσου καλά ... ανεξαρτήτως γεωμετρίας, άλγεβρας, κώνων, τετραγώνων, αυλών και φλογέρων.
Εμφανώς κακά ρίχνουν τα προβληματικά ...

Απλά οι ιδιογομωτές φτιάχνουν φυσίγγι για την κάνη ενώ εμείς οι εμπορικοί πρέπει να το βρούμε.
Thats all ...
Γράφω και παρακατ ελάχιστα τι εινα το ελάχιστα τίποτα
 
Το κακο ειναι οτι ασχολεισαι ακομα ....να βρεις την καλη κανη !!! :D
Εγώ ψάχνω την καλή κάνη ????
🤣

Εγώ ψάχνω για να καταρρίψω ΜΥΘΟΥΣ.
Κοίτα το προηγούμενο μήνυμα ...
Τουλαχιστον εσυ και καποιοι αλλοι ξερουν οτι την διαφορα την κανει το φυσιγγιο....γιατι χαλατε φαια ουσια ??? :rolleyes:
Για να γελάμε τα απογεύματα με αυτούς που πιστεύουν σε μαγικές κάνες 🤣
 
Γράφω και παρακατ ελάχιστα τι εινα το ελάχιστα τίποτα
Βρε ντιπ καταντίπ σου λέω ... η φυσιγγάρα δεν καταλαβαίνει από κάνες ....
Τα μάπα θα είναι μάπα σε όλες ...
Τα μέτρια διαλέγουν κάνες 🤣 όχι οι κάνες φυσίγγια 🤣
 
Αυτά δεν τα ρίχνουμε σε τσίχλες ... είναι φυσίγγια εκμηδενισμού βλητικής υπεροχής.
Βαράς μια και στέλνεις τον άλλο για tea party.
.sarcastic.
Έχω ρίξει prairie storm σε τσίχλες στα περάσματα (για φασσες ήμουν) κατά λάθος... Μια χαρά πήγαιναν, όλες ξερές σε τεράστιες αποστάσεις!!🤣🤣🤣 Βέβαια 3-4 φυσίγγια έριξα, γιατί ξαφνικά με έπιασε ένας πόνος στην τσέπη!!!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top