Βλητικές δοκιμές Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
α ντο πω αλλη μια φουρα...εχω ριξει απο το 2014, παρα πολλα nobel sport...ειδικα αυτα που εδωσα στον Βασιλη και εριξε.....σε λαγο, φασσες, παπια, ζαμπουρια, αγριοπεριστερα......το περκορσο ειναι μια, μπορει και δύο κλασεις κατω απο τα colombo και τα Long distance της εταιρειας....ξερω, θα μου πειτε οτι στο χαρτι πανε καλα...ναι αλλα στο πεδιο, με τα κολομπο και λονγκ δεν εφυγα ποτε με αδεια τσαντα....δε μπορω να πω το ιδιο και με τα περκορσο....αυτο....
Εγώ το περκορσο της Νόμπελ δε....ως μαγιονκι ήταν δηλητήριο‼️
 
Τεquila σανραιζ‼️
αϊ ρε Γιαννου...εϊς μεινει πισου....καϊπιρινια, καϊπιροσκα, κοκτειλ με τσιπουρο τεκιλας ψημενη στην αμμο, ρουμια απο Μαρτινικα, τζαμαϊκα πεπαλαιωμενα 5+5 χρονια σε βαρελια σέρι...κλπ κλπ
 
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω το σκεπτικό της εταιρείας για το ανακάτεμα‼️
Το mix 4/6 το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι ότι ανοίγει λίγο την κατανομή και φτιάχνει λίγο μεγαλύτερη ουρά.
Έχει περισσότερα σκάγια από ένα καθαρό 4άρι επίσης.
Το βύσμα από το Colombo είναι λίγο χαραγμένο.
Κάτι ξέρουν οι Ιταλιάνοι αχαχαχα Λαγοφασσοφύσιγγο.
 
Το mix 4/6 το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι ότι ανοίγει λίγο την κατανομή και φτιάχνει λίγο μεγαλύτερη ουρά.
Έχει περισσότερα σκάγια από ένα καθαρό 4άρι επίσης.
Το βύσμα από το Colombo είναι λίγο χαραγμένο.
Κάτι ξέρουν οι Ιταλιάνοι αχαχαχα Λαγοφασσοφύσιγγο.
Πάρε κ ρίξε ένα 4*6 ρεμινγκτον, η σκούπα Χούβερ‼️ ρουφάει τη σκόνη....αλλλλλα είναι με σειρά‼️
 
επειδη τα τελευταια 7-8 χρονια κυνηγω ουσιαστικα μονος μου και οι επαφες ειδικα με το λαγο ειναι σχετικα λιγες, δεν θα χρησιμοποιουσα ως βασικο φυσιγγι καποιο που δεν θα εκανε δουλεια...θα ειχε φυγει αμεσα....συνηθως τα 2 πρωτα ειναι κολομπο 4*6 και 3ο φυσιγγι το λονγκ ντιστανσ 3*5....αν θυμασαι βασιλη το κολομπο εδωσε το φτωχο 54% στα 36 μετρα με 3 αστρα, αλλα μην ξεχνας οτι μεσα εχει 290 σκαγια αν θυμαμαι καλα...αυτο το καθιστα ιδανικο φυσιγγι ακομη και στο πεταμα, αφου τα 6αρια θεριζουν σε κοντινες αποστασεις, συγχωρωντας τα απειρα σκοπευτικα μου λαθη, σε ενα θηραμα που μοιαζει με σκια που κινειται μεσα στα πουρναρια και στα κεθρα σε κοντινες αποστασεις μετα το ριξιμο των σκυλιων....
 
Πάρε κ ρίξε ένα 4*6 ρεμινγκτον, η σκούπα Χούβερ‼️ ρουφάει τη σκόνη....αλλλλλα είναι με σειρά‼️
εξαρταται τι ντουφεκας Γιαννο...αν ριχνεις σε πτερωτα στον οριζοντα, δεκτο αυτο που λες..αλλα στο εδαφος θες αλλα δεδομενα απο το φυσιγγι
 
Μην τρελαίνεστε βρε ...
Αν είστε ευχαριστημένοι με ενα ΣΤΑΘΕΡΟ φυσίγγι μην το αλλάζετε με κανένα.
Έχω γεμίσει φυσίγγια αλλά θα πάρω και μια δεκάδα Colombo όταν τα βρω μπροστά μου.
Έχω εμπιστοσύνη στον Βάζελο ...
 
Μην τρελαίνεστε βρε ...
Αν είστε ευχαριστημένοι με ενα ΣΤΑΘΕΡΟ φυσίγγι μην το αλλάζετε με κανένα.
Έχω γεμίσει φυσίγγια αλλά θα πάρω και μια δεκάδα Colombo όταν τα βρω μπροστά μου.
Έχω εμπιστοσύνη στον Βάζελο ...

Ωχ....Αυτο το τελευταιο....τι το ηθελες ??? Σε βλεπω να φυσας και το γιαουρτι .....yelling.

ΥΓ. Ανδρεα....με το θαρρος της φιλιας φιλε !!! .big smile.
 
Last edited:
Μην τρελαίνεστε βρε ...
Αν είστε ευχαριστημένοι με ενα ΣΤΑΘΕΡΟ φυσίγγι μην το αλλάζετε με κανένα.
Έχω γεμίσει φυσίγγια αλλά θα πάρω και μια δεκάδα Colombo όταν τα βρω μπροστά μου.
Έχω εμπιστοσύνη στον Βάζελο ...
Εμένα δε μ'αρεσει το όνομα‼️
Θα με ρωτήσει κανένας κ δεν θα ξέρω τι να πω‼️Κολόμπο εδώ λέμε τους κωλομπαραδες ‼️είχα πει σε έναν ρίχνω γκοριλα κ με λέει τι πιθικια ρε πας κι ριχνς‼️ουριστει,άι πες μειτά‼️
 
Εμένα δε μ'αρεσει το όνομα‼️
Θα με ρωτήσει κανένας κ δεν θα ξέρω τι να πω‼️Κολόμπο εδώ λέμε τους κωλομπαραδες ‼️είχα πει σε έναν ρίχνω γκοριλα κ με λέει τι πιθικια ρε πας κι ριχνς‼️ουριστει,άι πες μειτά‼️
Θα λες ρίχνω κολομβιανές.
Θα σε ρωτάνε από πιο μαγαζί τις αγόρασες.
 
Το mix 4/6 το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι ότι ανοίγει λίγο την κατανομή και φτιάχνει λίγο μεγαλύτερη ουρά.
Έχει περισσότερα σκάγια από ένα καθαρό 4άρι επίσης.
Το βύσμα από το Colombo είναι λίγο χαραγμένο.
Κάτι ξέρουν οι Ιταλιάνοι αχαχαχα Λαγοφασσοφύσιγγο.
Η παπαροφυσιγγο και αυτό σε φυσίγγο τελειώνει.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top