Βλητικές δοκιμές Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Στο παπί ειμαι λιγο αυστηρός κ δε μου συγχωρώ λαθοι αν φταιω....τα φυσιγγια μου τα γκαζάρω γιατι θελω διατρησεις κ ακαριεαιες καταβολες μες την ορθοστασία του πρωινου καρτεριου του υδροβίου ΚΑΙ με τις ασχημες συνθηκες....δεν παιζω στο υδροβιο γιατι δε θελω να με τρωει το κρυο κ να εχω αστοχιες που δε θα επρεπε να συμβαινουν.....θα σου στειλω 10τμχ δώρο αν θες σε Νο5 ή 6 και ελα να με βρείς.... :)
Να είσαι καλά‼️είναι σαν να μου τα έστειλες‼️‼️‼️έδειχνα τυφλή εμπιστοσύνη στα ονόματα εγώ....πληρώνοντας το τίμημα‼️
 
Ο DRAGO....ειναι ΕΝΑ απο τα καλυτερα βυσματα που κυκλοφορουν στην Ελληνικη αγορα...
Για ''χαμενες'' συγκεντρωσεις...για ξεπουπουλιασματα....μονο ο drago δεν φταιει !!!
Δεν ξέρω Νίκο έχω μεσάνυχτα από δαυτα,εγώ το χαρτί είδα κ από τότε δεν ξαναπήρα τσεντιτ...ίσως να εφταιγε το όλο στήσιμο...δεν έιχα την πολυτέλεια ούτε την γνώση για να το ψάξω,δεν μου έκατσε πήρε τον πουλο κ αυτό κ εγώ μαζί😆
 
έδειχνα τυφλή εμπιστοσύνη στα ονόματα εγώ....πληρώνοντας το τίμημα‼️
Δεν ησουν ο μόνος να ξερεις...κ ουτε θα'σαι ο μονος...
Εγω απο υδρόβια ξεκινησα την ιδιογόμωση, κ αφού ακούστηκα απο τις φωνές, απεναντι στο Αιτωλικό.....:(:mad:
 
Δεν ησουν ο μόνος να ξερεις...κ ουτε θα'σαι ο μονος...
Εγω απο υδρόβια ξεκινησα την ιδιογόμωση, κ αφού ακούστηκα απο τις φωνές, απεναντι στο Αιτωλικό.....:(:mad:
Μεγαλύτερη νίλα όμως έπαθα με τα viri 40 γρμ.νικελ σκάγια‼️η αποθέωση του σκορποσκαγιασματος‼️τα εισήγαγε ο ιορδανογλου .Αυτός ο κωλο18.8 αυλός τότε 1998 -99 διάλεγε τάπες,τώρα ίσως οι φίρμες να έχουν εξαλείψει αυτό το φαινόμενο ίσως πάλι οχι (υλικο-διαμετρο ,δε γνωριζω)
 
Μεγαλύτερη νίλα όμως έπαθα με τα viri 40 γρμ.νικελ σκάγια‼️η αποθέωση του σκορποσκαγιασματος‼️τα εισήγαγε ο ιορδανογλου .Αυτός ο κωλο18.8 αυλός τότε 1998 -99 διάλεγε τάπες,τώρα ίσως οι φίρμες να έχουν εξαλείψει αυτό το φαινόμενο ίσως πάλι οχι (υλικο-διαμετρο ,δε γνωριζω)
Γιάνναρε...εγω θα πω, πως τα nickel σκάγια ΕΓΩ προσωπικά, δε τα εχω κ σε υποληψη να ξερεις...μπορει να αντεχουν τις τριβες κτλ λιγο παραπανω, αλλα τη να το κανεις αν δε μου δινουν αυτο που θελω, εστω κ με λιγες δοκιμες που εχω κανει ως τωρα.....ΜΟΛΥΒΙ σχέτο φίλε... κ Αγιος ο θεός....
Κανε υπομονή, για τις δοκιμες, που θα ποσταρω σε λιγο καιρο, γιατι ισως γινουν διαδοχικα, με ηρεμια κ αφοσίωση 2 κυριακες...γιατι ολα μαζι σε λιγη ωρα δε γινονται...τοτε θα δουμε τη δινει ο καθε αυλος.....
@Aristos μηπως να εφερνες κ τη δικια σου με 18.5 να εχουμε καλυτερη εικονα ακομη;;;; :rolleyes::rolleyes:
 
Θα τα περιμένω όπως τα φυσιγγια που παράγγειλες.... Και βέβαια είμαι κυνηγαρας κυον και άγω... Καλό ξημέρωμα

Θα σου ελεγα τι εισαι....Αλλα δεν γουσταρω την ''εξεδρα'' και ουτε θα σου κανω την χαρη να βρεθω εκει..
Εσυ δεν παιρνεις χαμπαρι που σε χλευαζουν οι συναδελφοι....σε φτυνουν με τις απαντησεις τους και με τις
φατσουλες και εσυ νομιζεις οτι ψιχαλιζει...
Ειναι δυνατον να σε παρει ανθρωπος στα σοβαρα ???
Ωστοσο...θα βρω τα γραφομμενα σου...και να δω μετα τι θα πεις...
 
Θα σου ελεγα τι εισαι....Αλλα δεν γουσταρω την ''εξεδρα'' και ουτε θα σου κανω την χαρη να βρεθω εκει..
Εσυ δεν παιρνεις χαμπαρι που σε χλευαζουν οι συναδελφοι....σε φτυνουν με τις απαντησεις τους και με τις
φατσουλες και εσυ νομιζεις οτι ψιχαλιζει...
Ειναι δυνατον να σε παρει ανθρωπος στα σοβαρα ???
Ωστοσο...θα βρω τα γραφομμενα σου...και να δω μετα τι θα πεις...
Γιατί ρε Νίκο κ σόρρυ κιόλας που επεμβαίνω ασχολείσαι❓❓❓❓γιατί χαλάς τη ζαχαρένια σου❓
 
Γιατί ρε Νίκο κ σόρρυ κιόλας που επεμβαίνω ασχολείσαι❓❓❓❓γιατί χαλάς τη ζαχαρένια σου❓
Του έχω πει ήδη 3 καλο ξημέρωμα επειδή τον βλέπω ότι νευριάζει και δεν είμαι εδώ για να τσακωθω και αυτός συνεχίζει εγώ δεν του ξανά απαντάω δεν έχει νόημα
 
Λεβεντιες,κάνετε μια κουβέντα που έχετε ξανακάνει και ξανακάνει...
Όσες φορές κι αν την κάνετε θα καταλήξετε ότι ...δεν θα καταλήξετε!!
Θα πει ο καθένας τα δικά του,που έχει ξαναπεί και φτου ξελεφτερια!🙂
Καλά κάνετε και λέτε!
Όμως μην περιμένετε αποτέλεσμα...
 
Μπορείς να μου δείξεις που είπα για τρύπες στα 100 μετρα ? Τώρα αν το 4 αρι σκοτώνει εκεί σας έλυσε την απορία αυτός ο παικτακος που είχε ο Ναυπλιωτης και έσπαγε τα πιατάκια στα 80 μετρα με τα 7 άρια πιστεύω σε κάλυψα και μην το παίρνεις προσωπικά την απορία μου είδα σε παλιό περιοδικό δοκιμές με αυτά τα νούμερα στα 25 μετρα με 3 άστρα σε φυσιγγια long range όπως τα federal rotweil και άλλα

Την πρωτη κοτσανα ΠΟΥ ειχες γραψει την βρηκα...

Όταν ρίχνεις εκεί που οι άλλοι θεωρούν όριο και παίρνεις από αλλού το λαγό και από αλλού το κεφάλι η ψάχνεις τα μπροστά ποδια σου μοιάζει να έχει ανοίξει το φύσεκι?


Θεμα -ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΕΣ ΠΥΡΙΤΙΔΕΣ -ΣΕΛΙΔΑ 194 -ΑΠΑΝΤΗΣΗ 3870.

ΘΑ βρω και αυτο με τα 100 μετρα...και θα το ανεβασω!!

ΥΓ. Μεγαλος κυνηγαρας εισαι...Αφου σε οριακες βολες διαμελιζεις τον λαγο....Ε'...τωρα εγω τι να πω !!! :D
 
Θα τα περιμένω όπως τα φυσιγγια που παράγγειλες.... Και βέβαια είμαι κυνηγαρας κυον και άγω... Καλό ξημέρωμα

Την πρωτη απαντηση την πηρες...
Θα παρεις και τα 100 μετρα...

Στο ειπα και πριν...Εαν εχεις αντερα ..στειλε 5 φυσιγγια Golden Wing -N4.. Να δουμε τι κανουν στα
100 μετρα...
Αυτο ομως...θελει ''αντερα''...αντερα εχεις ??
 
Την πρωτη απαντηση την πηρες...
Θα παρεις και τα 100 μετρα...

Στο ειπα και πριν...Εαν εχεις αντερα ..στειλε 5 φυσιγγια Golden Wing -N4.. Να δουμε τι κανουν στα
100 μετρα...
Αυτο ομως...θελει ''αντερα''...αντερα εχεις ??
Νικο γιατι το συνεχίζεις ρε αδερφακι μου;;
Ηλικρινά, μου θυμηζεις τη σκηνή με τη Νεραϊδα κ το Παλικάρι, με τον Δ.Παπαμηχαήλ να κατακεφαλίζει τον "Πίπη" στην ταβέρνα......

Πάμε ρε Πίπη, όλο σαματά είσαι αδερφούλι μου.....:p
Μη το τραβάς κι εσυ...

Υ.Γ. Χωρις ιχνος αντιπαραθεσης τα λέω....αλλα περι ορέξεως Κολοκυθόπιτα.... .big smile.
 
Νικο γιατι το συνεχίζεις ρε αδερφακι μου;;
Ηλικρινά, μου θυμηζεις τη σκηνή με τη Νεραϊδα κ το Παλικάρι, με τον Δ.Παπαμηχαήλ να κατακεφαλίζει τον "Πίπη" στην ταβέρνα......

Πάμε ρε Πίπη, όλο σαματά είσαι αδερφούλι μου.....:p
Μη το τραβάς κι εσυ...

Υ.Γ. Χωρις ιχνος αντιπαραθεσης τα λέω....αλλα περι ορέξεως Κολοκυθόπιτα....

ΟΚ.....Το σταματαω εδω Κωστη.....!!!
 
Γιάνναρε...εγω θα πω, πως τα nickel σκάγια ΕΓΩ προσωπικά, δε τα εχω κ σε υποληψη να ξερεις...μπορει να αντεχουν τις τριβες κτλ λιγο παραπανω, αλλα τη να το κανεις αν δε μου δινουν αυτο που θελω, εστω κ με λιγες δοκιμες που εχω κανει ως τωρα.....ΜΟΛΥΒΙ σχέτο φίλε... κ Αγιος ο θεός....
Κανε υπομονή, για τις δοκιμες, που θα ποσταρω σε λιγο καιρο, γιατι ισως γινουν διαδοχικα, με ηρεμια κ αφοσίωση 2 κυριακες...γιατι ολα μαζι σε λιγη ωρα δε γινονται...τοτε θα δουμε τη δινει ο καθε αυλος.....
@Aristos μηπως να εφερνες κ τη δικια σου με 18.5 να εχουμε καλυτερη εικονα ακομη;;;; :rolleyes::rolleyes:
18.6 είναι ομορφόπαιδο, ρίξε συρμα!
 
Nαι επειδή τα γραπτά μένουν δείξε που είπα για τρύπες στα 100 μετρα.
Πραγματικά έχεις δίκιο, πουθενά δεν είπες για τρύπες στα 100m.

Αν έλεγες στα 100m θα ήταν οριακά πιστευτό 😜 ... αλλά είπες στα 100+m ...

https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Κυνηγετικές-Πυρίτιδες.2043/page-190#post-857293

Μάλλον θα έκανες λάθος την απόσταση ... οπότε πες μας μια πιο φυσιολογική.
 
Last edited:
Πραγματικά έχεις δίκιο, πουθενά δεν είπες για τρύπες στα 100m.

Αν έλεγες στα 100m θα ήταν οριακά πιστευτό 😜 ... αλλά είπες στα 100+m ...

https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Κυνηγετικές-Πυρίτιδες.2043/page-190#post-857293

Μάλλον θα έκανες λάθος την απόσταση ... οπότε πες μας μια πιο φυσιολογική.
Εισαι μια που@@@να και εσυ ψοφιος για τζερτζελε εισαι .yelling. .yel..sex hard.κες
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top