Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Evri15metri
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Δεν έχω βρει ακόμα κάποιο να μου ταιριάζει απόλυτα....δεν είχα θέμα με ζωντανά θήραματα με όσα έχω δοκιμάσει....απλά θέλω να βρω κάποιο να μου ταιριάζει σκοπευτικά!
Αφού σ αρεσει το Ns 20 το percorso δεν σε κάλυψε που εχει ίδιο συγκεντρωτηρα? Αν όχι δοκίμασε r35 plus
 
Αναζητουσα καιρο σε ολη την θεσσαλονικη τα f2 34 σε νο6. Δεν υοηρχαν πουθενα. Τον προηγουμενο μηνα αυτα που βρηκα ( μαλλον ηταν νεα παρτιδα) φανηκε πως αλλαξαν υλικα. Ο καλυκας δεν ηταν ο ιδιος. Λες και ηταν απο ιμοεριαλ. Επισης παρατηρησα σε καιρο με υγρασια και σχετικα κρυο μεγαλυτερη ανακρουση. Ξερει καποιος τι αλλαγες εχουν γινει κι αν αφορα τη νεα παρτιδα συνολικα?
Πήρα πριν 20 μέρες 3 κούτες τα ίδια σε νο8 στο Ναύπλιο αλλά δεν έχω παρατηρήσει κατι διαφορετικό σε σχέση με τα περσινά. Βέβαια δύο κουτάκια έχω χρησιμοποιήσει προς το παρόν αλλά κάτι θα έπαιρνα χαμπάρι. Μιλάμε για τα B&P F2 Classic έτσι; Με τους νοτιάδες που παίζουν τελευταία τα καταλαβαίνεις αρκετά... Ειδικά με όπλο αδράνειας ή δίκαννο
 
Πήρα πριν 20 μέρες 3 κούτες τα ίδια σε νο8 στο Ναύπλιο αλλά δεν έχω παρατηρήσει κατι διαφορετικό σε σχέση με τα περσινά. Βέβαια δύο κουτάκια έχω χρησιμοποιήσει προς το παρόν αλλά κάτι θα έπαιρνα χαμπάρι. Μιλάμε για τα B&P F2 Classic έτσι; Με τους νοτιάδες που παίζουν τελευταία τα καταλαβαίνεις αρκετά... Ειδικά με όπλο αδράνειας ή δίκαννο
Μεσα στο σκ θα ανεβασω φωτο. Γενικα ειχα την εικονα πως ειχαν εξαντληθει σε νο κατω απο 7
 
Κ εγω εχαχνα τα f2 classic σε 6αρια κ ενω εδειχναν διαθεσιμα δεν υπηρχαν σε κανενα απο τα 2 καταστηματα του,τελικα ετυχε να περασω μια μερα κ βρηκα 6αρια κ πηρα 2
 
Δεν έχω βρει κάποιο ρε Γιούρι που να πω αυτό μου ταιριάζει...σκέφτομαι να δοκιμάσω το nsi speed 34!
Αν θες να πας εκει το αντίστοιχο ειναι το neo velox του δορκα και πολυ θανατηφόρο.δείξε πίστη στον έλληνα και δοκίμασε το ή το r12
 
Αν θες να πας εκει το αντίστοιχο ειναι το neo velox του δορκα και πολυ θανατηφόρο.δείξε πίστη στον έλληνα και δοκίμασε το ή το r12
Δεν είμαι γενικά ξενομανης!στο χωριό έριχνα τα μπλε του καραμανιδη....όσα πήρα ψοφια...αλλά τα θέλω λίγο πιο γρήγορα ακόμα!
 
Δεν είμαι γενικά ξενομανης!στο χωριό έριχνα τα μπλε του καραμανιδη....όσα πήρα ψοφια...αλλά τα θέλω λίγο πιο γρήγορα ακόμα!
Τα πλε ηταν με μβ32 η καινουρια παρτηδα που θα βγαλει νομηζω θα ειναι με σιπε λογο εληψης μβ τα ειχα δοκημασει περιση με σιπε και ηταν πολυ καλο και γρηγορο
 
1050 bar [μαριε] το 3α σεμι ,το εριχνα πιο παλια στης φασσες απο οκτωμβρη μεχρι τελος χωρις προβληματα συγκεντρωτικο αλλα λιγο πιο αργο θελει να συνιθησης την προσκοπευση του.Ηλια ,το speed 34 η το λαμπρο καφε σε ν5 ,ειναι το φαρμακο σου.[το speed δεν συνγχωρη λαθη!!!το κοντακι ειναι στα μετρα σου ετσι???]
 
1050 bar [μαριε] το 3α σεμι ,το εριχνα πιο παλια στης φασσες απο οκτωμβρη μεχρι τελος χωρις προβληματα συγκεντρωτικο αλλα λιγο πιο αργο θελει να συνιθησης την προσκοπευση του.Ηλια ,το speed 34 η το λαμπρο καφε σε ν5 ,ειναι το φαρμακο σου.[το speed δεν συνγχωρη λαθη!!!το κοντακι ειναι στα μετρα σου ετσι???]
Αυτό μου πρότεινε και ο παρδαλακης....θα γίνει η δοκιμή τους.... συγκεντρωτηρα σαν του classica έχει και γεμισμένα με c7 αν δεν κάνω λάθος.....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top