Δοκιμές διάτρησης

  • Thread starter Thread starter leo
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Όποιος είναι ευχαριστημένος με το όπλο του και τα σκοτώματά του μένει ως έχει.

Οι υπόλοιποι ψάχνουμε να βρούμε εύκολους και αξιόπιστους τρόπους για να ελέγξουμε αν κάποιο όπλο, τσοκ "σκοτώνει καλύτερα" (ότι μπορεί να σημαίνει για τον καθένα αυτό) από ένα άλλο.
Αν δεν καταφέρουμε να το βρούμε τότε πρέπει να αγοράζουμε κάθε χρόνο ένα όπλο και καμιά 10αριά τσοκ, να το κυνηγάμε και τον επόμενο χρόνο να αγοράζουμε άλλο.
Σε καμιά 50αριά χρόνια ίσως αποκτήσουμε άποψη και γνώση.

Γι αυτό ψάχνουμε ...

Εκτός και αν κάποιος κατέχει την απόλυτη γνώση ότι το όπλο του και το τσοκ του είναι το καλύτερο στον κόσμο με τα πιο "δυνατά" σκοτώματα.
Ας μας το πει να μην ψάχνουμε άδικα.

Φιλικά ...
Βρε παρε ενα μπαικαλ mp27 να σωθεις ειπαμε και αμοχαλικο να του βαλεις θα σκοτωσει !!!
 
Βρε παρε ενα μπαικαλ mp27 να σωθεις ειπαμε και αμοχαλικο να του βαλεις θα σκοτωσει !!!
Δεν μου αρέσει εμφανισιακά. .yel.

Άσε που αν μου βγουν 3 γρνια, τι να κάνω ; Να τα κοιτάω ;
Το έχω δηλώσει εξάλλου ότι είμαι καραμπινάκιας.

Δίκανο όταν γεράσω.
 
Εμένα
Εάν σας "έκαψα" εγώ, ζητώ συγγνώμη! Ανέφερα απλά τις δικές μου διαπιστώσεις με το δικό μου όπλο και σε καμία περίπτωση δεν θέλω κανείς να θεωρήσει την άποψη μου ως σημαντικότερη των υπολοίπων!

Έχω επανειλημμένως γράψει ότι η βλητική είναι επιστήμη παρατηρήσεων και ότι είναι αδύνατον να εξηγηθεί εξολοκλήρου επιστημονικά, τουλάχιστον όχι με τις δικές μας γνώσεις και μέσα.

Όσον αφορά τις διαφωνίες, είναι απόλυτα θεμιτές εφόσον διατυπώνονται κόσμια και επικεντρώνονται στο αντικείμενο της διαφωνίας και όχι στο άτομο που την πρεσβεύει!
Εγώ δεν πειραχτηκα από τα γραφόμενα σου. Η βλητική είναι σύνολο παραγόντων και υπάρχουν διαφωνίες,συμπτώσεις,εν πάση περιπτωση ανταλλαγή γνώσεων ,απόψεων.εγω σταμάτησα να γράφω γιατί δεν είναι σαν παλιά εδώ πλέον.αν έχω γνώμη θα την πω,αλλά κάτι τέτοια στεναχώρησαν αρκετό κοσμο
 
Όποιος είναι ευχαριστημένος με το όπλο του και τα σκοτώματά του μένει ως έχει.

Οι υπόλοιποι ψάχνουμε να βρούμε εύκολους και αξιόπιστους τρόπους για να ελέγξουμε αν κάποιο όπλο, τσοκ "σκοτώνει καλύτερα" (ότι μπορεί να σημαίνει για τον καθένα αυτό) από ένα άλλο.
Αν δεν καταφέρουμε να το βρούμε τότε πρέπει να αγοράζουμε κάθε χρόνο ένα όπλο και καμιά 10αριά τσοκ, να το κυνηγάμε και τον επόμενο χρόνο να αγοράζουμε άλλο.
Σε καμιά 50αριά χρόνια ίσως αποκτήσουμε άποψη και γνώση.

Γι αυτό ψάχνουμε ...

Εκτός και αν κάποιος κατέχει την απόλυτη γνώση ότι το όπλο του και το τσοκ του είναι το καλύτερο στον κόσμο με τα πιο "δυνατά" σκοτώματα.
Ας μας το πει να μην ψάχνουμε άδικα.

Φιλικά ...

Δεν θα ξεκινούσα μαθήματα μεθοδολογίας ούτε συζήτηση για κάτι που πάντα,με κάποιον τρόπου ,νομοτελειακά καταλήγει στο θέμα φυσιγγι,ιδιογομωση,μέσα από αναιρέσει σχεδόν σε όλα τα θέματα του φορουμ,ανεξαρτητα και αποκομμένα από τους υπόλοιπους παράγοντες.

Άλλο κουβεντιάζαμε.

Το "σκοτώνει καλυτερα "δε μπορεί να σημαίνει και πολλά πράγματα.

Έπειτα εγώ ρίχνω σκουπιδια .πάντα επέλεγα τα καλύτερα μέσα για την διαχειρηση τους.


Να είστε καλά!
 
Παιδες τα τσοκ είναι σαν τα αυτοκίνητα τα πήραγμενα είναι καλύτερα από τα μαμά πως να το κάνουμε δεν είπε κανένας ότι τα κικς δεν είναι καλά πιστεύω είμαι ο πρώτος που τα χρησιμοποίησα στην Ελλάδα τα είχα φέρει από USA αλά τα home made αν τα πετύχεις είναι καλύτερα αυτά από μένα και ειρήν ημην
 
Οταν το πουλι εχει ενα δυο σκαγια σκασιμο δε υφιστατε δυναμη =δυναμη συγγεντρωση =συγγεντρωση και ναι το κικς εχει αυξημενη σγγεντρωση ναι δυναμη παραπανω δεν εχει και μεις τα πληρωσαμε δε μας τα κανατε δωρο για να παρεξυγηστε οσοι παρεξυγηστε και τον αρη μη τον ανακατεβετε γτ πιστεβω πως ειναι πολυ αντικειμενικος και εξυγει αναλυτικότερα και με απλοτιτα οτι έχει πει παραδειγμα ρωτιθηκε τι κανει η maxus 2 και λεει σκωτωνει δυνατα σβηνουν τα πουλια και βλεπω το βιντεο με τα ματια μου και και πρωσοποκα εγω δεν εχω λογο να μη τον πιστεψω ουτε και εχει αναγκη να τον πιστεψω
 
Back
Top