Δράμια - Μονόβολα Αρχείο

Status
Not open for further replies.
μάλλον κάποιο λάθος κάνεις Κώστα
Λέει ξεκάθαρα ότι τα καλύτερα αποτελέσματα θα τα πάρεις με το συγκεκριμένο τσοκ
Έχω μιλήσει από κοντά με τον άνθρωπο και όταν τον είπαμε για το kicks XF είπε μπορεί να δείτε χειρότερα αποτελέσματα και μας πρότεινε να το ρίξουμε με 2*-3*
 
Λέει ξεκάθαρα ότι τα καλύτερα αποτελέσματα θα τα πάρεις με το συγκεκριμένο τσοκ
Έχω μιλήσει από κοντά με τον άνθρωπο και όταν τον είπαμε για το kicks XF είπε μπορεί να δείτε χειρότερα αποτελέσματα και μας πρότεινε να το ρίξουμε με 2*-3*
αυτό λεω Τέλη
 
Καλημέρα, έχει ανοίξει κανένας κάποια από τα δράμια sonic; έχω ακούσει ότι είναι πολύ καλά.
Εγώ προσωπικά όχι δεν έχω ανοίξει
Αυτά που έχω τώρα είναι 8βολο με ρελιαστο κλείσιμο πυρίτιδα MG2 και διάμετρο μπίλιας 9.65mm
 
έτσι πως το γράφει δημιουργεί παρερμηνείες
το σωστό θα ήταν:
μπορεί να βληθεί από όλες τις συσφίξεις συνιστώνται συσφίξεις έως 0,50 χιλ (3*)
όποιοι τον γνωρίζετε πείτε του να το αλλάξει
Σωστό αυτό που λες
Πάντως έχει κάνει δοκιμές και με πιο στενά τσοκαρισματα και δεν το προτείνει από ότι κατάλαβα γιατί ανοίγουν περισσότερο
Πάντως εμείς με το kick's XF είδαμε πολύ καλά αποτελέσματα.......
 
laughing-emoji.gif


 
φταίει το κοντάκι, όπως λέμε στο γήπεδο φταίει το.........παπούτσι .very funny.

υ.γ. παιδεύεται κάνα μισαωρο να γεμίσει το όπλο..................... τέτοια βάζε Βασίλη και πάλι Μπραουν θα πάρω..........σπηντ λοουντινγκ ΜΕΕΕΕΕΕΕΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝ .my man.

υ.γ. αν ήταν τυρανόσαυρος τον πετύχαινε σίγουρα .very funny.
 
34m .very funny.
32,3 βαθμοί .very funny.
φταίει το κοντάκι .very funny.
αρρύθμιστο όπλο .very funny.

Τα άλλα τα πρόσεξες ? Ζώνη στραβομάρας και το ΑΧΡΗΣΤΕ αχαχα
Στην αρχή νόμιζα κάνουν πλάκα ...
Να πας να κάνεις διαφήμιση σε 2 προϊόντα και να τα δυσφημίζεις και τα 2 ... έλεος
Το χαρτόνι έφταιγε που ήταν πολύ μικρό !!!

1658170041260.png
 
να σου πω κατι ρε Βασιλη..παμε να δοκιμασουμε τη μ2 που πουλησα,με τον αγοραστη (περιφημος γουρουνας της περιοχης)...βαζει το πρωτο λαμπρο παλα και ριχνει στα 50 μετρα σε ενα βαρελι...απο πισω υπηρχε ενα τεραστιο μαρμαρο 2*3 μετρα....σκαει το μονοβολο στο βραχο αλλα το βαρελι αθικτο..επανω το οπλο φοραγε ic gemini ported...ξαναριχνει, ξαναριχνει ...παπαλα..μου λεει αλλαξε το τσοκ...του λεω ...δωσμου να ριξω εγω οπως ειναι...τραβαω ενα μονοβολο και ανοιγει στο βαρελι μια τρυπα νααααα....
 
Last edited:
να σου πω κατι ρε Βασιλη..παμε να δοκιμασουμε τη μ2 που πουλησα,με τον αγοραστη (περιφημος γουρουνας της περιοχης)...βαζει το πρωτο λαμπρο παλα και ριχνει στα 50 μετρα σε ενα βαρελι...απο πισω υπηρχε ενα τεραστιο μαρμαρο 2*3 μετρα....σκαει το μονοβολο στο βραχο αλλα το βαρελι αθικτο..επανω το οπλο φοραγε ic gemini ported...ξαναριχνει, ξαναριχνει ...παπαλα..μου λεει αλλαξε το τσοκ...του λεω ...δωσμου να ριξω εγω οπως ειναι...τραβαω ενα μονοβαλο και ανοιγει στο βαρελι μια τρυπα νααααα....
Δεν Τουν γνωρίζει για αυτό‼️
 
να σου πω κατι ρε Βασιλη..παμε να δοκιμασουμε τη μ2 που πουλησα,με τον αγοραστη (περιφημος γουρουνας της περιοχης)...βαζει το πρωτο λαμπρο παλα και ριχνει στα 50 μετρα σε ενα βαρελι...απο πισω υπηρχε ενα τεραστιο μαρμαρο 2*3 μετρα....σκαει το μονοβολο στο βραχο αλλα το βαρελι αθικτο..επανω το οπλο φοραγε ic gemini ported...ξαναριχνει, ξαναριχνει ...παπαλα..μου λεει αλλαξε το τσοκ...του λεω ...δωσμου να ριξω εγω οπως ειναι...τραβαω ενα μονοβαλο και ανοιγει στο βαρελι μια τρυπα νααααα....
Ο τύπος ήθελε μονόβολο διασποράς αχαχαχα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top