Δράμια - Μονόβολα Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Έτσι κ γω αλλά κ πολλοί αλλοι φοβούνται ‼️
Εμ , έτσι δεν είναι Τζων; Να το βράσω το καλύτερο δραμοφυσιγγο του κόσμου άμα δεν μου πιστοποιούν την ασφάλεια μου. Στο κάτω κάτω βάζω μονόβολο και αν το πάρω το πήρα.
 
Last edited:
Έτσι κ γω αλλά κ πολλοί αλλοι φοβούνται ‼️
Ένας φίλος γουρούνας, γεμίζει με τέκνα δράμια κ μου λέει ότι βγάζουν 1200 πιεσεις ,τα είχε στείλει μια φορά για μέτρημα‼️
Που να βασιστείς όμως σε αυτόν ,όταν μου λέει ότι κρυώνουν τα δράμια κ δεν σκοτώνουν ‼️❓
1200 πιέσεις είναι ένα υπέρ επικίνδυνο φυσίγγι και ο άνθρωπος δεν ξέρει τι του γίνεται. Από τέτοιους ανθρώπους παίρνει κακή φήμη η ιδιογομωση. Ευτυχώς όμως είναι ελάχιστοι και οι περισσότεροι ξέρουν τι κάνουν.
 
Έτσι κ γω αλλά κ πολλοί αλλοι φοβούνται ‼️
Ένας φίλος γουρούνας, γεμίζει με τέκνα δράμια κ μου λέει ότι βγάζουν 1200 πιεσεις ,τα είχε στείλει μια φορά για μέτρημα‼️
Που να βασιστείς όμως σε αυτόν ,όταν μου λέει ότι κρυώνουν τα δράμια κ δεν σκοτώνουν ‼️❓
Μάλλον θα τα χρησιμοποιεί σε... Fabarm!!!!!
 
1200 πιέσεις είναι ένα υπέρ επικίνδυνο φυσίγγι και ο άνθρωπος δεν ξέρει τι του γίνεται. Από τέτοιους ανθρώπους παίρνει κακή φήμη η ιδιογομωση. Ευτυχώς όμως είναι ελάχιστοι και οι περισσότεροι ξέρουν τι κάνουν.
Σε ερωτήσεις που του έκανα αυτό κατάλαβα....(σβαρνιαρς)όυαν Γουέι τικετ για τον άλλο κόσμο ‼️
 
Που είναι ο Γιάννης να μας πει για τις αφλογιστίες ;;;

Κώστα NSI 10p 000 θα σου πει ο Γιάννης.
Στοίχημα !!!
Κάνε μια επένδυση ακόμα.

https://www.pervolarakis.gr/el/proi...-039-76mm/nsi-buckshot-10p-buffered-hp-magnum
Έχω πάρει τα 8 βολα της NSI τα απλά, θα πάρω κάποια στιγμή και ένα κουτί δεκαβολα. Όμως δεν βλέπω τιμή στην σελίδα και μου κάνει πολύ περίεργο. Ίσως να είναι εκτός αποθέματος.
 
Last edited:
Είχαν κολλήσει κορωνοϊό.

ps
Ήταν προβληματική παρτίδα.

https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Συμβουλές-και-συνταγές-ιδιογόμωσης.4202/page-42#post-757598
Και άμα παραγγείλω nsi δεκαβολα και μου έρθουν με αστέρια τι κάνουμε; Εγώ ψάχνω αμερικανικά δράμια που φτιάχτηκαν επί Τραμπαρου, τότε βγήκαν τα καλύτερα. Με Μπάιντεν όλα τσουφ, αφλογιστια! :p
 
Και άμα παραγγείλω nsi δεκαβολα και μου έρθουν με αστέρια τι κάνουμε; Εγώ ψάχνω αμερικανικά δράμια που φτιάχτηκαν επί Τραμπαρου, τότε βγήκαν τα καλύτερα. Με Μπάιντεν όλα τσουφ, αφλογιστια! :p
Εγώ πήρα τηλ και τα κοίταξαν.
Με την βούλα !!!
 
Μάλλον με τα άστρα θέλουν να κατά δείξουν το τσοκ που πρέπει να χρησιμοποιηθούν και οπωσδήποτε με έναστρο ουρανό (ξαστεριά). Τόσες μαζεμένες και χρηστικές πληροφορίες στον πάτο του κάλυκα. Εντυπωσιακό!!!!!
 
4 χρόνια που χρησιμοποιώ τα Win κόκκινα ούτε μια αφλογιστία, φίλος που τα χρησιμοποιεί 10 χρόνια ούτε μια αφλογιστία.
Βρε Jooooooohn που είσαι ;;;

Τι γίνεται ρε γαμώτττττ ;;; ΑχαχΧα
Βαράτε αλύπητα !!!

View attachment 55305
Εμας πέρυσι σε 5 ατομα με τα συγκεκριμένα φυσίγγια έπαθαν αφλογισια και τα πέταξαν δεν ξερω μιπως είναι οι παρτίδες προβληματικες
 
4 χρόνια που χρησιμοποιώ τα Win κόκκινα ούτε μια αφλογιστία, φίλος που τα χρησιμοποιεί 10 χρόνια ούτε μια αφλογιστία.
Βρε Jooooooohn που είσαι ;;;

Τι γίνεται ρε γαμώτττττ ;;; ΑχαχΧα
Βαράτε αλύπητα !!!

View attachment 55305
Πρέπει να είμαι πολύ τυχερός στη ζωή μου γιατί τόσα χρόνια κυνηγός και σκοπευτής, μια φορά μου έχει τύχει προβληματικό φυσίγγι ( δεν ήταν Winchester)και ήταν πέρυσι.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top