Ελληνικές βιοτεχνίες φυσιγγίων

ΤΡΙΜΜΗΣ Νομός Ηλείας, ΚΑΡΔΑΡΑΣ Νομός Ηλείας, ΚΟΥΤΟΥΜΑΝΟΣ Καλαμάτα, καί άλλοι πολλοί....πάνω από 40 χρόνια οι δύο ιδιαίτερα, και φυσίγγια με lot όχι ότι νά νε,
Κουτουμάνος - Καλαμάτα
https://el-gr.facebook.com/people/Μ...υνηγετικα-Ειδη-ΓΑγγελοπουλος/100071852374904/

Καρδαράς - Πύργος Ηλείας
https://kardara.gr/
https://www.facebook.com/people/Κυνηγετικά-Καρδαρά/100057246858143/
 
Οποίος έχει γνωστό κατασκευαστή φυσιγγίων μπορεί να του δώσει και να τα στείλει αυτός στο Μαυρουλη όχι λιγότερα από 10 φυσίγγια είχα ρωτήσει παλαιότερα και θα σου στείλει τα αποτελέσματα ο φίλος .Ήθελα να στείλω αλλά με έπιασε μαλάκια τότε μη μου κλέψουν την ντουφέκια τέλος πάντων είπαμε κουβαλάει ο κάθε ένας μας ένα είδος μαλακίας.
Εγώ είχα στείλει μία φορά μέσω ενός φίλου (όχι στον Μαυρουλη, αλλού) ένα φυσίγγι μου για μέτρηση πιέσεων, γιατί φαινόταν πολύ καλό για να είναι ακίνδυνο. 42 γραμμάρια με 440 μέτρα V1. Φελοπατεντα, αλευρια, 76αρης κάλυκας και δεν συμμαζευεται. Συγκέντρωση εξωπραγματική. Κάποια στιγμή με πήρε ο φίλος μου και μου λέει "έχουν πάθει σοκ εδώ και θέλει να σου μιλήσει ο βλητικος. Μην ανησυχείς, λίγα bar έχει". Μου τον δίνει στο τηλέφωνο "ναι γεια σας κύριε Λεωνίδα, τι ακριβώς έχετε βάλει μέσα;" Τον ρωτάω εάν τα έριξε όλα και όταν μου απάντησε ναι του είπα"τότε δεν θα μάθετε ποτέ"!😄😄😄
 
Εγώ είχα στείλει μία φορά μέσω ενός φίλου (όχι στον Μαυρουλη, αλλού) ένα φυσίγγι μου για μέτρηση πιέσεων, γιατί φαινόταν πολύ καλό για να είναι ακίνδυνο. 42 γραμμάρια με 440 μέτρα V1. Φελοπατεντα, αλευρια, 76αρης κάλυκας και δεν συμμαζευεται. Συγκέντρωση εξωπραγματική. Κάποια στιγμή με πήρε ο φίλος μου και μου λέει "έχουν πάθει σοκ εδώ και θέλει να σου μιλήσει ο βλητικος. Μην ανησυχείς, λίγα bar έχει". Μου τον δίνει στο τηλέφωνο "ναι γεια σας κύριε Λεωνίδα, τι ακριβώς έχετε βάλει μέσα;" Τον ρωτάω εάν τα έριξε όλα και όταν μου απάντησε ναι του είπα"τότε δεν θα μάθετε ποτέ"!😄😄😄
Για μπαρ δεν μας είπες.:cool:
 
Δουβρης Σπαρτη
Φυσίγγια Δουβρή ούτε έχω αγοράσει ούτε έχω ρίξει ποτέ ούτε έχω ακούσει κάτι για την ποιότητά τους.
Το εντυπωσιακό για μένα πάντως είναι το πλήθος πληροφοριών που παρέχει στην ιστοσελίδα του.
 
Πιστεύετε στ'αληθεια ότι τηρούνται οι οδηγίες της cip, ή ότι κάνουν αυτά που υποστηρίζουν ; Μου φέρνει στο μυαλό τις πιστοποιησεις για βιολογικά προϊόντα με ταυτόχρονη κατάχρηση δηλητηριων ακόμη και απαγορευμενων
Ναι το πιστευω οτι κάποιοι κάνουν αυτά που υποστηρίζουν κ τα ελέγχουν πριν τα βγάλουν στην αγορά....

Όσοι δεν το κάνουν αργά η γρήγορα θα φανουν........

Όταν ο τάδε κατασκευαστης παραγει φυσίγγια για δεκαετίες χωρίς να έχει ακουστεί το παραμικρο απο άποψη ασφάλειας αυτό δεν μπορεί να θεωρηθεί τυχαίο γεγονός κ σίγουρα κάτι σημαίνει.....

Ο Σουρουτζίδης κατασκευάζει τα Sigma 3 International?
Ναι..
 
Φυσίγγια Δουβρή ούτε έχω αγοράσει ούτε έχω ρίξει ποτέ ούτε έχω ακούσει κάτι για την ποιότητά τους.
Το εντυπωσιακό για μένα πάντως είναι το πλήθος πληροφοριών που παρέχει στην ιστοσελίδα του.
Τα στιχλοφυσιγγα που περνω αργοτερα τον φεβρουαριο ειναι πολυ καλα Και με το δικανο και με τη μπενελι θεριζουν .Και το 4σαρι τσοκ στα περασματα
 
Back
Top