Επαγγελματίες - θετικές & αρνητικές εμπειρίες

εγω δεν προκειτε να ξαναγωρασω απο καποιο φιλο μου τον σηστησαν εγω γεμιζω αλλα λογο χρονου δεν μπορω αυτη τη περιοδο το σκοντο εγινε για να μην βγει 9.5ευρω το κουτι με μεταφορικα και αλλα και η παρεα του αλλου του φιλου ακυρωσε μια παραγγελια που ηταν ετοιμοι να παραγγειλουν
Αφού βρήκατε άλλου πιο φθηνά μια χαρά....
Ο καθένας κάνει κουμάντο το πορτοφόλι του.
Απλά έχει πολύ αξιόλογα φυσίγγια.Ελπιζω από εκεί που πήρατε να είναι ισάξια και το φθηνό να μην σας βγει ακριβό μετά.
Καλοριχτα
 
Αφού βρήκατε άλλου πιο φθηνά μια χαρά....
Ο καθένας κάνει κουμάντο το πορτοφόλι του.
Απλά έχει πολύ αξιόλογα φυσίγγια.Ελπιζω από εκεί που πήρατε να είναι ισάξια και το φθηνό να μην σας βγει ακριβό μετά.
Καλοριχτα
ειναι ισαξια το φυσιγγι αυτο το γεμιζω 10 χρονια ειναι στα 30γραμμαρια και εδωσα τη συνταγη και μας τα γεμισε
 
τα navaro τα 30 γρ ανέβηκαν σε μια εβδομάδα καλά που πληρώθηκαν για φίλο 10 κουτιά με 7.70 γιατί πήγαν 8.20 .
Για δες καλύτερα. 8.40 πήγαν.
Στην πυρααααααα ο αλαγιαννης.😂😂😂😂
Ακόμα πιο φθηνός είναι απ' όλους.Και δεν πληρώνεις και μεταφορικά.
 
Παναγιωτη ο νομος της αγορας λεει οτι αγοραζοντας ποσοτητα κατεβαζεις τη τιμη επαγγελματιας ειμαι και ξερω τι παιζει
Σαραντη, ο καθε ενας, πελατης η επαγγελματιας κανει την επιλογη του και πληρωνει το τιμημα.
Κανεις δεν εχει δικαιωμα να επιβαλει στον αλλον ποσο θα πουλησει η αγορασει.
Παμε παρακατω, δεν χρειαζεται γκρινια.
 
πριν 3 μερες ειπαμε 3της παρεας να παραγειλουμε 50 κουτια φισιγγια στο ρουμελιωτη στη πατρα ητιμη που μας ειπε 9.2ο το κουτι του ειπαμε να το κανουμε στρογγηλα στα 9 και ηταν ανενδοτος τα παραγειλαμε αλου αλλη μαρκα απο 9ευρω μας τα αφησε 8.50 δυστηχως λιγοι ειναι απαγγελματιες και αυτοι μετρημενοι στα δαχτυλα
Δεν είναι διαφορά που πρέπει να πάρεις από αλλού....
 
Παιδιά τα περιθώρια στενεύουν και τα κέρδη δεν είναι τόσο μεγάλα που να μπορούν να κρατήσουν μαγαζιά ,ο κάθε ένας ας επιλέγει ότι του αρέσει και μπορεί να πληρώσει ,και τα navaro τα 30 γρ ανέβηκαν σε μια εβδομάδα καλά που πληρώθηκαν για φίλο 10 κουτιά με 7.70 γιατί πήγαν 8.20 .Θα μου πεις τα 5€ σε πειράζουν, δεν με πειράζει προσωπικά τίποτα αλλά όποιος με ρωτάει τέτοιο πράγμα του λέω αφού τα έχει για πέταμα να μου τα δώσει και εγώ θα τα φάω μαζί του εκείνη την ώρα επί τόπου .Αυτό που συμβαίνει είναι το κλασικό φαινόμενο όπου υπάρχει ζήτηση αυξάνετε η τιμή, και ιδίως όσο κλιμακώνεται η κατάσταση τριγύρω θα αυξηθούν κατακόρυφα.Προσεκτικές σίγουρες ντουφέκιες με χάιδεμα στην ωραία σκανδάλη, όχι τράβηγμα τα πολλά γιατί θα πονάει η τσέπη , ειδικά αν είναι τσιχλοχρονιά.
Και εγώ με 7,70..πήρα 15 κουτια
 
Παιδιά τα περιθώρια στενεύουν και τα κέρδη δεν είναι τόσο μεγάλα που να μπορούν να κρατήσουν μαγαζιά ,ο κάθε ένας ας επιλέγει ότι του αρέσει και μπορεί να πληρώσει ,και τα navaro τα 30 γρ ανέβηκαν σε μια εβδομάδα καλά που πληρώθηκαν για φίλο 10 κουτιά με 7.70 γιατί πήγαν 8.20 .Θα μου πεις τα 5€ σε πειράζουν, δεν με πειράζει προσωπικά τίποτα αλλά όποιος με ρωτάει τέτοιο πράγμα του λέω αφού τα έχει για πέταμα να μου τα δώσει και εγώ θα τα φάω μαζί του εκείνη την ώρα επί τόπου .Αυτό που συμβαίνει είναι το κλασικό φαινόμενο όπου υπάρχει ζήτηση αυξάνετε η τιμή, και ιδίως όσο κλιμακώνεται η κατάσταση τριγύρω θα αυξηθούν κατακόρυφα.Προσεκτικές σίγουρες ντουφέκιες με χάιδεμα στην ωραία σκανδάλη, όχι τράβηγμα τα πολλά γιατί θα πονάει η τσέπη , ειδικά αν είναι τσιχλοχρονιά.
Στη Θεσσαλονίκη,το ξαναέγραψα αλλού,τα Νavaro 30gr κοστίζουν 9,50€!!
 
Στη Θεσσαλονίκη,το ξαναέγραψα αλλού,τα Νavaro 30gr κοστίζουν 9,50€!!
Κοίταξε να δεις ο κατασκευαστής είναι αδύνατον να πουλάει λιγότερο ούτε το ίδιο με τον πελάτη του γιατί δεν είναι σωστό είναι αθέμιτος ανταγωνισμός . Αλλιώς γιατί να πάρει ο έμπορος από εσένα .
 
Αυτο παλι τι φαση ειναι ?Παραγγελνω απο τον αλαγιαννη πριν τον 15αυγουστο 30 κουτια navaro 30αρια με 7,5 το κουτι...παω να παραγγειλω για ενα φιλο μετα απο 2 εβδομαδες 7,7 το κουτι...κοιταζω τωρα στο σαιτ γιατι μου ζητησε ενας φιλος τα βλεπω 8,4 το κουτι,ε αι γ@μησου...λεω του φιλου ασε μη παρεις καθολου απ'αυτα και παρε τα Α1 τα 34αρια με 9 ευρω και αντε γεια....
 
Αυτο παλι τι φαση ειναι ?Παραγγελνω απο τον αλαγιαννη πριν τον 15αυγουστο 30 κουτια navaro 30αρια με 7,5 το κουτι...παω να παραγγειλω για ενα φιλο μετα απο 2 εβδομαδες 7,7 το κουτι...κοιταζω τωρα στο σαιτ γιατι μου ζητησε ενας φιλος τα βλεπω 8,4 το κουτι,ε αι γ@μησου...λεω του φιλου ασε μη παρεις καθολου απ'αυτα και παρε τα Α1 τα 34αρια με 9 ευρω και αντε γεια....
Του τελειώνουν και σε κάθε νέα πιθανόν παραγγελία τα αγοράζει ακριβότερα ή σου λέει έπιασα ας το εκμεταλευτώ.
 
Απλά έχει πολύ αξιόλογα φυσίγγια
Κατσε να δουμε φετος γιατι το 30αρι το αλλαξε τελειως.του αλλαξε και μπαρουτι και συγκεντρωτηρα,δηλαδη αλλο τελειως φυσιγγι...αυτο παλι δεν μπορω να το καταλαβω,βγαζεις ενα προιον που ολοι λενε τα καλυτερα και πας και το αλλαζεις,για ποιο λογο?Να πω οτι ειχε μπαρουτι η οποια πλεον δεν κυκλοφορει στην αγορα να πω ενταξει,αλλα αφου η μπαρουτι που χρησιμοποιησες περυσι υπαρχει και φετος στην αγορα γιατι ρε φιλε το αλλαζεις?θα δουμε αν δεν παει καλα στις τσιχλες θα φαει ΧΙ κι αυτος...
 
Back
Top