Καιρός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ναι το ειδα ..
Αλλα ειναι μακρια..
Η κυκλοφορία ειναι χαλια..
Ο Αντικυκλωνας πανω στο κεφάλι μας ..
Εαν ειχαμε Οκτώβριο θα ηταν καλα..
Γενικα δεν μου αρέσει τιπτ απο οτι βλεπω ..
Φτιαξε μας κι αλλο!!!! Θα πλακωσουν οι σκατονοτιαδες τις κρισιμες μερες...
 
Θα κανω και εγω προβλεψη σαν τους μερομηναδες!!! Ερχεται χειμωνας νωρις. Η συμμορια της αυλης εβαλε νωρις τριχα και παχαινει...
View attachment 79298
Για αυτό να είσαι σιγουρος θα δουμε χειμωνα φετος
 
Παει να αλλάξει η κυκλοφορία σιγα σιγα απο 20 του μηνα και μετα .
Δειχνει να αποκτα ενδιαφέρον..
Οι τελευταίες ημερες του Σεπτεμβρίου πρωτες Οκτωβρίου ειναι παρα πολυ σημαντικές για την μετανάστευση...
Αν βγει ρε φούστη, θα σου στειλω ενα τενεκέ ελιές Καλαματιανές.....yel.
 
Η αλλαγη αυτη εχει να κανει με την γενική κυκλοφορία στην Ευρώπη..
Θελουμε οπωσδήποτε να χαλασει ο.καιρος..Να φυγει ο αντικυκλωνας απο πανω μας με τους βοριαδες και την καθαρη ατμόσφαιρα..
Αυτές οι συνθήκες θελουμε να επανέλθουν τον αλλο μηνα..
Περιμενουμε να γινει μεγαλύτερη η ταλάντωση...Τα χαμηλα του Ατλαντικού να κατεβουν νοτιοτερα ετσι ωστε να ανοίγουν δρόμο σε ψυχρότερες αεριες μαζες στα βορεια ....
Δειχνει να παμε προς τα εκεί...
Θα δειξει..
 
Παει να αλλάξει η κυκλοφορία σιγα σιγα απο 20 του μηνα και μετα .
Δειχνει να αποκτα ενδιαφέρον..
Οι τελευταίες ημερες του Σεπτεμβρίου πρωτες Οκτωβρίου ειναι παρα πολυ σημαντικές για την μετανάστευση...
Απο την κολαση στο παραδεισο μας πετας αδερφουλη. Δειχνουν και νεα λιμνη τελη του μηνα. Μπορει να πνιγηκαν στον καμπο αλλα ολοι οι υπολοιποι θελουμε βροχες. Αν τις κανει θα ειναι οτι καλυτερο απο αποψης τσιχλας. Εγω πονταρω οτι στις 7-8/10 θα φανουν οι πρωτες για τουφεκι στο πρωινο. Περσι 9/10 εκανε το πρωτο και ισως καλυτερο περασμα....
 
Απο την κολαση στο παραδεισο μας πετας αδερφουλη. Δειχνουν και νεα λιμνη τελη του μηνα. Μπορει να πνιγηκαν στον καμπο αλλα ολοι οι υπολοιποι θελουμε βροχες. Αν τις κανει θα ειναι οτι καλυτερο απο αποψης τσιχλας. Εγω πονταρω οτι στις 7-8/10 θα φανουν οι πρωτες για τουφεκι στο πρωινο. Περσι 9/10 εκανε το πρωτο και ισως καλυτερο περασμα....
Δεν είναι μονο οι βροχές..Με αυτην την κυκλοφορία,θα ερθουν σγουρά οι βροχες
Σημαντική ειναι η κυκλοφορία να μην ειναι ζωνικη η να εχει εμποδισμο οπως τωρα..
Αυτο θελουμε..
 

Attachments

  • CFSR_1_2021101400_2.png
    CFSR_1_2021101400_2.png
    72,9 KB · Προβολές: 28
Παει να αλλάξει η κυκλοφορία σιγα σιγα απο 20 του μηνα και μετα .
Δειχνει να αποκτα ενδιαφέρον..
Οι τελευταίες ημερες του Σεπτεμβρίου πρωτες Οκτωβρίου ειναι παρα πολυ σημαντικές για την μετανάστευση...
Έτσι έτσι στο έλεγα εγώ δεν με άκουγες !!!!!!
 
Δεν είναι μονο οι βροχές..Με αυτην την κυκλοφορία,θα ερθουν σγουρά οι βροχες
Σημαντική ειναι η κυκλοφορία να μην ειναι ζωνικη η να εχει εμποδισμο οπως τωρα..
Αυτο θελουμε..
Περικλη, θεωρεις δηλαδη πως αν συνεχισει το μουτιβο που βλεπεις (εγω δεν κατεχω) αν συνεχιστει ετσι, ειναι ενδιαφερον για τις πρωτες 10 μερες του Οκτώβρη;;;
 
Ετσι ώστε τα χαμηλα να ανοίγουν δρομο πισω τους για καθαρούς βοριαδες
Βαζω το προσφατο 2021..Για να δεις @DimDre ποσο σημαντικες ήταν οι μερες πριν ,και πως κατέληξε
Μακαρι φιλε να κατσει κατι καλο. Ας ριξει τιποτα ηπια νερα τελος του μηνα οπως δειχνει και μετα ας γυρισει υπερ μας.
 
Περικλη, θεωρεις δηλαδη πως αν συνεχισει το μουτιβο που βλεπεις (εγω δεν κατεχω) αν συνεχιστει ετσι, ειναι ενδιαφερον για τις πρωτες 10 μερες του Οκτώβρη;;;
Εαν παει ετσι οπως δειχνει .
Ναι νομιζω οτι θα εχουμε εμφανίσεις απο νωρις φετος..
Φυσικα μπορει και να το πάρει ο διαολος , εχει δρομο ακομα..
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top