Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα μάγκες, επιστροφή από το νησί σήμερα και τις διακοπές μου! Δεν έγραψα και πολλά τις τελευταίες μέρες καθότι αγνάντευα κωλαράκια αλλά προετοιμάστηκα ψυχολογικά για την έναρξη.
 
Καλησπέρα μάγκες, επιστροφή από το νησί σήμερα και τις διακοπές μου! Δεν έγραψα και πολλά τις τελευταίες μέρες καθότι αγνάντευα κωλαράκια αλλά προετοιμάστηκα ψυχολογικά για την έναρξη.

.asking..asking..vah.
 
Για τις άδειες τίποτα νεότερο;
Στο κυνηγομαγαζο που πλήρωσα μας έδωσαν αποδείξεις του συλλόγου.
Κατάφερε κανεις να πάρει υπογεγραμμενη άδεια;
Αυριο Γιαννη θα την παραλαβω απο τον ΚΣ Αχαρνων
 
Μπρ εσύ απο τη Βοιωτία που φωλιάζεις μέσα στις κουφάλες των πλατάνων το είδες αυτό ; .banana..banana..banana.
http://www.terramare-hunting.gr/epanaliptiki-karabina-recta-tzoumerca.html
χααχχαχαχαχααχχαχα κλαιωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
Δεν ταμαθες ρε τα νέα ;
Βγήκε καραμπίνα για πάρτι μου .....
.sarcastic..hunter.1.hunter..shoot.
 
Το αγόρασες ή όχι ακόμη; Καλά που τους ήρθε το όνομα; Να πω ότι πιάνει τπτ πουλιά εκεί πάνω....yelling.
 
Για τις άδειες τίποτα νεότερο;
Στο κυνηγομαγαζο που πλήρωσα μας έδωσαν αποδείξεις του συλλόγου.
Κατάφερε κανεις να πάρει υπογεγραμμενη άδεια;

Στον πολυχρονη;

Γεια σας παιχται
 
Το αγόρασες ή όχι ακόμη; Καλά που τους ήρθε το όνομα; Να πω ότι πιάνει τπτ πουλιά εκεί πάνω....yelling.
δεν θα το αγορασει....θα του το κανουμε δωρο και μαζι με το οπλο δινονται και κυαλια για να χαζευεις τις τουφεκιες που βγαζει.........guitar.
 
δεν θα το αγορασει....θα του το κανουμε δωρο και μαζι με το οπλο δινονται και κυαλια για να χαζευεις τις τουφεκιες που βγαζει.........guitar.

Μυρίζομαι έρανο, στα συν πάντως ότι έχει αχρωμίωτη κάνη. Αυτό το κοκκινάκι τι έχει;;
 
Έκλεισα για την έναρξη.
Θα πάω για φάσσες .


FASOKILLER.jpg
 
Εκείνα τα παιδάκια εκει στα νότια ,ξέρετε ποιους εννοώ , απόψε λέτε να τρώνε και πίνουν στον Αγιο Φλώρο και να συζητάνε για τους ανάποδους ντουμπλέδες ; .ha ha ha.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top