Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημερίζω την παρέα απο Κομοτηνή.
Η σημερινή μερσ με βρήκε με τον φίλο χρήστο να κυνηγάμε ορτύκια.
Μετά το καφεδάκι που απολαύσαμε στο σπίτι του, η συνέχεια στον Πάνδροσο για μεζεκλίκια και πιώματα σε μια απο τις καλύτερες ταβέρνες της Ελλάδας χωρίς υπερβολή.
 
Μετά το καφεδάκι που απολαύσαμε στο σπίτι του, η συνέχεια στον Πάνδροσο για μεζεκλίκια και πιώματα σε μια απο τις καλύτερες ταβέρνες της Ελλάδας χωρίς υπερβολή.

Ειπα και εγώ .....μόνο με καφεδάκια θα την βγάζατε;;;;;;.sarcastic..sarcastic..big smile.
 
Καλημέρα σε όλους, μαστρο-Πάνο να ζήσετε να τον θυμάστε.
Συμφωνώ με αυτό που είπε ο κύριος Διονύσης, εγώ δυστυχώς μόνο έναν παππού γνώρισα (της μάνας μου το πατέρα) και αυτός πέθανε όταν ήμουν 9 και ταλαιπωρήθηκε τα τελευταία χρόνια με λευχαιμία, οπότε η εικόνα και η ζωή ενός παππού μου λείπει αφάνταστα...
 
Καλημερα σε ολους,
εγω λεω να παω να ριξω εναν υπνακο... Μας φαγανε τα παλιοτρυγονα κ τα ξενυχτια...
Πανο, να ζησετε να τον θυμοσαστε φιλε...
 
Συνεχίζουμε να δινουμε την μάχη με τα κατσίκια και τα χοιρινά στην γάστρα με τα κοκοκορέτσια και με τους καβουρμάδες.Πίνοντας ουζο ντόπιο..
Κρατάτε γερά αδέρφια !!!!
 
Συλλυπητήρια Πάνο για τον παππού, να ζήσετε να τον θυμόμαστε.

Καλησπέρα στο φόρουμ. :)

Συνεχίζουμε να δινουμε την μάχη με τα κατσίκια και τα χοιρινά στην γάστρα με τα κοκοκορέτσια και με τους καβουρμάδες.Πίνοντας ουζο ντόπιο..

Και μετά λέτε για μένα ότι γράφω συνέχεια για φαγητό..yelling. Αλλά όχι δεν θα περάσει έτσι αυτό. Πριν λίγο ήρθα Καρδίτσα να αλλάξω λίγο παραστάσεις και το βράδυ θα υπάρξει μάχη με προβατίνες. Ευτυχώς έχω καλό μεταβολισμό αλλιώς θα ήμουν 150 κιλά τώρα.
 
Επιστροφή στο γυναικοχώρι.
Θελω να ευχαριστήσω και μέσα απο δω τον φίλο Χρήστο για το κυνήγι που κάναμε, για την φιλοξενεία και το κέρασμα στην ατελείωτη μάσα μετά πιώματος.Χάρηκα επίσης που γνώρισα το φιλαράκι του χρήστου και συνκυνηγό του τον Γιώργο.Ενα καταπληκτικό παιδί.Οι Θρακιώτες ειναι άλλη πάσττα ανθρώπων και εξακολουθούν να το δείχνουν.
Χρηστάρα ειμαι πολύ χαρούμενος που σε γνώρισα και σε ευχαριστώ για όλα.
 
Last edited:
Και μετά λέτε για μένα ότι γράφω συνέχεια για φαγητό..yelling.


Η βραδιά θα κλείσει χαλαρά σε ρυθμό προπόνησης με τρυγόνια ορτύκια και.....μπεκάτσες.
Αυριο εχω δύσκολη μέρα αφού πρέπει να ψήσω για 30 άτομα γι αυτό απόψε εχω χαλαρή προπόνηση.
 
Καλημερίζω την παρέα απο Κομοτηνή.
Η σημερινή μερσ με βρήκε με τον φίλο χρήστο να κυνηγάμε ορτύκια.
Μετά το καφεδάκι που απολαύσαμε στο σπίτι του, η συνέχεια στον Πάνδροσο για μεζεκλίκια και πιώματα σε μια απο τις καλύτερες ταβέρνες της Ελλάδας χωρίς υπερβολή.

Δεν υπαρχει ανθρωπος που να περασε μια μερα Κομοτηνη και να μην εφαγε στο Πανδροσο.
Μπραβο σας κ για το κυνηγι και για την παρεα βεβαια.
Αυτα μενουν στην ζωη...
 
Καλημερίζω την παρέα απο Κομοτηνή.
Η σημερινή μερσ με βρήκε με τον φίλο χρήστο να κυνηγάμε ορτύκια.
Μετά το καφεδάκι που απολαύσαμε στο σπίτι του, η συνέχεια στον Πάνδροσο για μεζεκλίκια και πιώματα σε μια απο τις καλύτερες ταβέρνες της Ελλάδας χωρίς υπερβολή.

Συνεχίζουμε να δινουμε την μάχη με τα κατσίκια και τα χοιρινά στην γάστρα με τα κοκοκορέτσια και με τους καβουρμάδες.Πίνοντας ουζο ντόπιο..

Σύντροφε Διονύση κρατάμε τα μετόπισθεν .Μετά τα ούζα ήρθαν και οι μπύρες magnum !!!!!

Επιστροφή στο γυναικοχώρι.
Θελω να ευχαριστήσω και μέσα απο δω τον φίλο Χρήστο για το κυνήγι που κάναμε, για την φιλοξενεία και το κέρασμα στην ατελείωτη μάσα μετά πιώματος.Χάρηκα επίσης που γνώρισα το φιλαράκι του χρήστου και συνκυνηγό του τον Γιώργο.Ενα καταπληκτικό παιδί.Οι Θρακιώτες ειναι άλλη πάσττα ανθρώπων και εξακολουθούν να το δείχνουν.
Χρηστάρα ειμαι πολύ χαρούμενος που σε γνώρισα και σε ευχαριστώ για όλα.

Η βραδιά θα κλείσει χαλαρά σε ρυθμό προπόνησης με τρυγόνια ορτύκια και.....μπεκάτσες.
Αυριο εχω δύσκολη μέρα αφού πρέπει να ψήσω για 30 άτομα γι αυτό απόψε εχω χαλαρή προπόνηση.

Καλησπέρα σε όλους. Είμαι πολύ χαρούμενος που γνώρισα από κοντά τον Δημήτρη. Οι αξιόλογοι άνθρωποι φαίνονται από την πρώτη στιγμή. Περάσαμε πολύ όμορφα και ευχαριστώ τον Δημήτρη για τα καλά του λόγια. Εις το επανιδείν φίλε....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top