Λαγός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Επιτελους εσπασε η γκινια μου σημερα, δυο εξοδους δεν εβγαινε στο καρτερι μου, την αλλη δεν τουφεκισα γιατι φοβηθηκα για τα σκυλια, αλλα σημερα ηταν η μερα μου, η τουφεκια ηταν 40+ με 45 μετρα με dual power 6/3, ο λαγος βεβαια επεσε ξερος τελειως αλλα δεν ειχε κανενα 6αρι πανω του μονο 3αρια.
Νου φανηκε καπως περιεργο βεβαια αλλα δεν μπορω να το εξηγησω...
View attachment 4291
τραβέρσα η τουφεκια;
 
Επιτελους εσπασε η γκινια μου σημερα, δυο εξοδους δεν εβγαινε στο καρτερι μου, την αλλη δεν τουφεκισα γιατι φοβηθηκα για τα σκυλια, αλλα σημερα ηταν η μερα μου, η τουφεκια ηταν 40+ με 45 μετρα με dual power 6/3, ο λαγος βεβαια επεσε ξερος τελειως αλλα δεν ειχε κανενα 6αρι πανω του μονο 3αρια.
Νου φανηκε καπως περιεργο βεβαια αλλα δεν μπορω να το εξηγησω...
View attachment 4291
Μπράβο Άλεξ και στα ταιρια του .well done. .well done.
 
Επιτελους εσπασε η γκινια μου σημερα, δυο εξοδους δεν εβγαινε στο καρτερι μου, την αλλη δεν τουφεκισα γιατι φοβηθηκα για τα σκυλια, αλλα σημερα ηταν η μερα μου, η τουφεκια ηταν 40+ με 45 μετρα με dual power 6/3, ο λαγος βεβαια επεσε ξερος τελειως αλλα δεν ειχε κανενα 6αρι πανω του μονο 3αρια.
Νου φανηκε καπως περιεργο βεβαια αλλα δεν μπορω να το εξηγησω...
View attachment 4291
.my man. Κανεις και τέτοιες ζημιές ε ;
 
Καλημερα, πηρα αλλον ενα σημερα αυτη τη φορα με 33γρ 206 νο4, στα αυτια ειχε 5 τρυπες...αλλα χαλαστηκα γιατι ηταν πολυ μικρος και δεν εβγαλα καν φωτο.:(:(:(
Με ξαφνιασε ο ατιμος γιατι περασε με ενα μυριο με αποτελεσμα να κανω τελειως ενστικτωδη τουφεκια και δεν μπορεσα να υπολογισω το μεγεθος του, βαρια να ηταν 1 κιλο δηλαδη, υπο αλλες συνθηκες που θα μπορουσα να τον δω ποσο μικρος ηταν θα τον αφηνα να φυγει.
 
Last edited:
Επιτελους εσπασε η γκινια μου σημερα, δυο εξοδους δεν εβγαινε στο καρτερι μου, την αλλη δεν τουφεκισα γιατι φοβηθηκα για τα σκυλια, αλλα σημερα ηταν η μερα μου, η τουφεκια ηταν 40+ με 45 μετρα με dual power 6/3, ο λαγος βεβαια επεσε ξερος τελειως αλλα δεν ειχε κανενα 6αρι πανω του μονο 3αρια.
Νου φανηκε καπως περιεργο βεβαια αλλα δεν μπορω να το εξηγησω...
View attachment 4291

Μπράβο φίλε μου ...είναι μην γίνει η αρχή ....και έπεται και συνέχεια .congrats.
 
Καλημερα, πηρα αλλον ενα σημερα αυτη τη φορα με 33γρ 206 νο4, στα αυτια ειχε 5 τρυπες...αλλα χαλαστηκα γιατι ηταν πολυ μικρος και δεν εβγαλα καν φωτο.:(:(:(
Με ξαφνιασε ο ατιμος γιατι περασε με ενα μυριο με αποτελεσμα να κανω τελειως ενστικτωδη τουφεκια και δεν μπορεσα να υπολογισω το μεγεθος του, βαρια να ηταν 1 κιλο δηλαδη, υπο αλλες συνθηκες που θα μπορουσα να τον δω ποσο μικρος ηταν θα τον αφηνα να φυγει.
Μπράβο Άλεξ !!!!!......και για τη συνέχεια που έλεγα .my man.
 
@Aristos μου πήραν τα Fantom feltro, το σόι. .hunter.1
206-E47-C1-9506-4-BB8-8-D63-8-D5-C427-D4-E16.jpg
Μπράβο Νικόλα ...συγχαρητήρια στην παρέα σου !!!!!!
 
Καλημερα, πηρα αλλον ενα σημερα αυτη τη φορα με 33γρ 206 νο4, στα αυτια ειχε 5 τρυπες...αλλα χαλαστηκα γιατι ηταν πολυ μικρος και δεν εβγαλα καν φωτο.:(:(:(
Με ξαφνιασε ο ατιμος γιατι περασε με ενα μυριο με αποτελεσμα να κανω τελειως ενστικτωδη τουφεκια και δεν μπορεσα να υπολογισω το μεγεθος του, βαρια να ηταν 1 κιλο δηλαδη, υπο αλλες συνθηκες που θα μπορουσα να τον δω ποσο μικρος ηταν θα τον αφηνα να φυγει.
Μπράβο Αλέξανδρε, ωραίος! Ήταν να μην ανοίξεις λογαριασμό...... .shake hands.
 
Μπράβο Αλέξανδρε, ωραίος! Ήταν να μην ανοίξεις λογαριασμό...... .shake hands.
Ρε τη θα γίνει....;;;
Θα βρούμε να βαρέσουμε τίποτα φέτος..... .sarcastic. .sarcastic.
Μας έχουν φάει "Λάχανο" οι Βόριοι....βλέπε @Alex76 και οι Νότιοι...βλέπε @Nikolis
.very happy..very happy.
 
και εμης παιδες καναμε την σημερινημας βωλτουλαααα με το καλημερα σηκωσαμε τον πρωτο αλα μας εφυγε πονηρα απο αδιο καρτερι,,,,μετα ξανασηκωσαμε εναν ακωμη ο ωπειος ερχωντανε απο μακρια πανομου, ετρεξα να τον πρωλαβω επανω στην στροφη πριν μας φυγη και πηδηξη απο τον δρομο για το μονοπατι αλα στο τελος ΠΗΔΗΞΕ εμαινα τον εκανα μια τουφεκια την ωρα που πηδηξε μεσα στα πουρναρια αλα ακωμη τρεχηηηηη.sex hard..ha ha. παντως τα σκυλακιαμας δουλεψανε αψωγαααα.well done.cute strong boy names
 
Τα 6αρια φύγαν πίσω του!
αυτο πιστευω και γω. η προσκοπευση που εβαλε(μαλλον ελαχιστη) ηταν για τα ν3. Δεν βρηκα ποτε νοημα στα μιχ νουμερα και αυτο δεν φαινεται στα 8-9, 6-7 που για λογους μαρκετινκ και κοστους βγαζουν οι εταιριες , αλλα εδω με τα 3-6 φανηκε αυτο που υποψιαζομουν. Εγω βρισκω διαφορα στην προκοπευση μεταξυ 8 και 9 και ακομα μεγαλυτερη μεταξυ 6 και 7
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top