Παλιά φυσίγγια

Δεν ειναι πολυ παλια φυσιγγια Γιωργο,Τα θυμαμε ετσι πριν 10-12 χρονια σε κιτρινη κασετινα με ενα κεφαλι αγριοχοιρου απ εξω.
Εβγαζε κ 9βολα επιχαλκωμενα..
Και πατέντα με τετραπλό κολονάτο συγκεντρωτήρα!!
Ο ανθρωπος ηταν μεγαλο φαινομενο!
 
Γιωργο οποτε μπορεις δες κ πεσμου
στο δεξι ΙVI κατω απο το βαρος σκαγιων γραφει SPECIAL και διπλα τρια γραμματα (ισως κ νουμερα),Τα οποια δεν μπορω να τα διακρινω στο δικο μου γιατι εχουν σβησει.
Όχι, δε γράφει special φίλε! Μόνο το νούμερο σκαγιών γράφει κάτω από τα γραμμάρια!
 
Εδω θα σε γελασω...Για παλιο δεν φαίνεται..
Να ξερεις παντως οτι τα τελευταια χρονια ο στοκας γεμιζε οπου εβρισκε..
Πχ το max 32 το γεμιζε και σε γαλαζιο ημιδιαφανη καλυκα,και το max 40 σε κοκκινο καλυκα!!
 
Φυσίγγια Baikal παντός τύπου,έχω δεί αρκετά διαφορετικα στο ιντερνετ και με έχουν ξετρελάνει .love. ώντας Baikalakias(MP153)!!! Που θα βρώ τέτοια καλούδια βρε παιδιά
images
???Ακούω ιδέες-προτάσεις-κατευθύνσεις!!!!!!!!!!!!Βγαίνουν ακόμα ή έχουν σταματήσει πλέον?.........................νομίζω οτι έχω και εγώ να σας δείξω ενα για το βράδυ, georiatr το βρήκα μαζί με τα υπόλοιπα στην ανασκαφή που έκανα .sarcastic..sarcastic..sarcastic.!!!!
 
Φυσίγγια Baikal παντός τύπου,έχω δεί αρκετά διαφορετικα στο ιντερνετ και με έχουν ξετρελάνει .love. ώντας Baikalakias(MP153)!!! Που θα βρώ τέτοια καλούδια βρε παιδιά
images
???Ακούω ιδέες-προτάσεις-κατευθύνσεις!!!!!!!!!!!!Βγαίνουν ακόμα ή έχουν σταματήσει πλέον?.........................νομίζω οτι έχω και εγώ να σας δείξω ενα για το βράδυ, georiatr το βρήκα μαζί με τα υπόλοιπα στην ανασκαφή που έκανα .sarcastic..sarcastic..sarcastic.!!!!
Που έσκαβες από το πρωί φίλε; Ανθρακορύχος έχεις γίνει κι εσύ εεε;;:D
Βάλε το να δούμε... Βρήκες κανά καλό κομμάτι;
 
Back
Top