Παλιά φυσίγγια

Τουλάχιστον είναι γραμμένα στα Ελληνικά.
Όχι με Αγγλοσαξωνικοιταλικογαλλικούς όρους, ενώ απευθύνονται στον Έλληνα καταναλωτή.
Άρα το όνομά του ποιό να είναι ?

"Try" "Δοκίμασέ το" ή "Λεωνίδας" ?

Ποιός το έφτιαχνε αυτό ?
Καλό ήταν ?
Υλικά ?
 
Τουλάχιστον είναι γραμμένα στα Ελληνικά.
Όχι με Αγγλοσαξωνικοιταλικογαλλικούς όρους, ενώ απευθύνονται στον Έλληνα καταναλωτή.
Σπαρτιατικη βιοτεχνια φυσιγγιων .Εχει σταματησει εδω και χρονια να γεμιζει .Τωρα πουλαει φασον .
 
Με εκείνα τα μπλέ τα el dorado έχουν γίνει έργα... Εποχές 2000-2002... Έχουμε κάψει πολύ τέτοιο φυσίγγι στο βάλτο.... Μετά βγήκαν τα γκρί που φαίνονται αριστερά στα τελειώματα της βιοτεχνίας που όμως δεν είχαν καμία σχέση με αυτά στον super fiocchi κάλυκα...
 
Με εκείνα τα μπλέ τα el dorado έχουν γίνει έργα... Εποχές 2000-2002... Έχουμε κάψει πολύ τέτοιο φυσίγγι στο βάλτο.... Μετά βγήκαν τα γκρί που φαίνονται αριστερά στα τελειώματα της βιοτεχνίας που όμως δεν είχαν καμία σχέση με αυτά στον super fiocchi κάλυκα...
Τι συνταγή είχαν Άρη;
 
Λεμπίδι, που λέει και ο κρητικός ... 🤣

Έχουν σφάξει αρκετά τέτοια ... κάνε ότι καταλαβαίνεις ...
Βασικά ξέρουμε τι έχει μέσα γιαυτό ρωταω αν αξίζει. Τα Eldorado αξίζει να σφάξω αλλά τα λυπάμαι γιατί έχω 2 γκρι και 3 μπλε.
Με εκείνα τα μπλέ τα el dorado έχουν γίνει έργα... Εποχές 2000-2002... Έχουμε κάψει πολύ τέτοιο φυσίγγι στο βάλτο.... Μετά βγήκαν τα γκρί που φαίνονται αριστερά στα τελειώματα της βιοτεχνίας που όμως δεν είχαν καμία σχέση με αυτά στον super fiocchi κάλυκα...
Άρη έχω και κάποια από τα τελευταία που ήταν δυναμίτες. Νούμερο 1.
20230418_131852.jpg
 
Το 4αρι είναι quick mple?
Ο πεινασμενος super quick ονειρεύεται...yelling.
Τα Eldorado αξίζει να σφάξω αλλά τα λυπάμαι γιατί έχω 2 γκρι και 3 μπλε.
To μπλε είναι εδώ.....

https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Παλιά-φυσίγγια.260/page-263
Με εκείνα τα μπλέ τα el dorado έχουν γίνει έργα... Εποχές 2000-2002... Έχουμε κάψει πολύ τέτοιο φυσίγγι στο βάλτο.... Μετά βγήκαν τα γκρί που φαίνονται αριστερά στα τελειώματα της βιοτεχνίας που όμως δεν είχαν καμία σχέση με αυτά στον super fiocchi κάλυκα...
Πίστευα πως ο Ν. Μεσσηνίας είχε μια φήμη στα τσιχλοφυσιγγα με αρκετές βιοτεχνίες..
Από ότι κατάλαβα αργότερα κατάφερε να βγάλει κ κάποια καλά βαλτοφυσιγγα....

Αυτο πως προέκυψε, είχε αρκετά υδρόβια η περιοχη?

ΥΓ
Θυμάμαι την διαφήμιση του Μπουρικα για τα Ερμής στο ραδιόφωνο.......
 
Back
Top