Παρουσίαση Φυσιγγίων

Φοραω μασελακι σαν των καλαθοσφαιριστων... Μου το δωκε ο @gvp9000... Εγγυηση.. Αυτος το ειχε παρει για κατι ρεμιγκτον μιτρουμανιουμ που του χε δωσει ο @Johnny brow... Καλα παιδια και οι δυο
Από τον Ιταλό στην Ιτέα τα είχα πάρει τα νιτρομάνιουμ ...
Για λαγό μου λέει ;
Όχι να τα δοκιμάσω σε λαμαρίνα ...
Κόκκαλο ο μπάρμπας :)

Μόνο κάτι 2άρια του άφησα.
Τα τεσσάρια τα πήρα όλα σε 3 δόσεις.
Καμιά 30αρια 40αρια έχω συνολικά #2 και #4 ... φτάνουν μέχρι να τα τεντώσω αχαχα
 
Δεν χρειάζομαι γάμο, ... ΣΣ Δαυλείας έχει φοβερό κουρουνο-πέρασμα ;) αχαχα

Δεν τα βαράω όμως μπας και τα πιάσει και αυτά καμιά αρρώστια και γίνουμε λιγάκι απαραίτητοι ;)
Οχι τα classica στα κοράκια ρε!!!! Πάρε Λάμπρο για αυτα....
 
Φοραω μασελακι σαν των καλαθοσφαιριστων... Μου το δωκε ο @gvp9000... Εγγυηση.. Αυτος το ειχε παρει για κατι ρεμιγκτον μιτρουμανιουμ που του χε δωσει ο @Johnny brow... Καλα παιδια και οι δυο

Δεν σε ''σωνει'' ουτε αυτο το μασελακι....Παρε απο τα ενισχυμενα που εχουν οι μποξερ....Αλλιως
σε βλεπω να βαζεις την πραγματικη μασελα σου καθε βραδυ σε ποτηρι με νερο !!! :D
 
Δεν σε ''σωνει'' ουτε αυτο το μασελακι....Παρε απο τα ενισχυμενα που εχουν οι μποξερ....Αλλιως
σε βλεπω να βαζεις την πραγματικη μασελα σου καθε βραδυ σε ποτηρι με νερο !!! :D
32 γραμμάρια ρε θειο Νικο... Τοσο πολυ κλωτσανε;
 
Λοιπόν μαγκες άσχετο.. Αλλα περναγε ενα κουνούπι ανεμελο και το πηρα με την πρώτη.... Παλαμιά... Αρα ειμαι ετοιμος για την εναρξη ε;
Κρύβε λόγια, εκτός κυνηγετικής περιόδου και δεν είναι στα θηρεύσιμα για φέτος.
 
32 γραμμάρια ρε θειο Νικο... Τοσο πολυ κλωτσανε;

Μασελα ενισχυμενη....των μποξερ...+ ντεπον.....για να ''κρατησεις'' το κεφαλι σου...
Μετα τις πρωτες 5 τουφεκιες...θα παρεις Ντεπον....
Και με 32 γραμμαρια εχουν σπασει οπλα....δεν λεει τιποτα το 32 γραμμαρια....
Το βυσμα εβγαλε ζουμι απο το πατημα...φιλε !!!
 
32 γραμμάρια ρε θειο Νικο... Τοσο πολυ κλωτσανε;
Φίλε μου εγώ την άκουγα με αυτά με -2 και παγο . Τώρα με τους 30+ βαθμούς με τόσο πάτημα δεν φοβάμαι μόνο για την ανακρουση αλλά μήπως σκορπίζει πολύ η τουφεκια. Να μας πει ο κύριος Νικος αν μπορεί να ισχύει κάτι τέτοιο!
 
Φίλε μου εγώ την άκουγα με αυτά με -2 και παγο . Τώρα με τους 30+ βαθμούς με τόσο πάτημα δεν φοβάμαι μόνο για την ανακρουση αλλά μήπως σκορπίζει πολύ η τουφεκια. Να μας πει ο κύριος Νικος αν μπορεί να ισχύει κάτι τέτοιο!

Δημητρη...αυτα τα φισιγγια ειναι απο ΛΑΘΟΣ με τοσο πατημενο βυσμα....Ετσι πιστευω φιλε !!!
Ειναι απαρεδεκτο το πατημα του βυσματος....Απορω πως εβγαλαν στην αγορα !!!
 
Και στη τιμή και στο πάτημα του συγκεντρωτήρα βλέπω Ανδρέα.
Υπερβολικά πατημένοι μου φαίνονται.:oops:
Ναί ,όμως είναι S400 .Φοβερό φυσίγγι .
Πάντα έτσι πατημένο τόβγαζε ανατρέποντας θεωρίες καί ''κανόνες ''
Τσακίζει την τσίχλα (εκεί τόδα σε δράση ) στα 40μ το νο.9
 
Back
Top