Παρουσίαση Φυσιγγίων

Από αυτά τα hiflyer ήθελα να πάρω και εγώ ένα κουτάκι αλλά το μετάνοιωσα τώρα αχαχα
@ΣΤΕΛΙΟΣ βάρεσες καμιά σε πίνακα ;
Όχι . Αφού δεν ήταν δικά μου ούτε το τουφέκι ούτε τα φυσίγγια !!! Άσε που ο πίνακας θέλει μεγάλη διαδικασία και τόχω κόψει αυτό το χούι !!!
Ούτε στα δισκάκια το έριξα. Αν ήθελα θα μου έδινε να ρίξω μερικές, αλλά δεν είχε νόημα ... Ο φίλος είναι 2 μέτρα, κι έχει βάλει στο κοντάκι πρόσθετο τάκο 4-5 πόντους !!! Πως να το επωμίσω εγώ ... .yel.
Αυτός πάντως τα κάπνιζε τα δισκάκια ... Και πως να μην "καπνίζουν" άλλωστε ... με 650 σκάγια στη γόμωση !!! ;)
 
Από αυτά τα hiflyer ήθελα να πάρω και εγώ ένα κουτάκι αλλά το μετάνοιωσα τώρα αχαχα
@ΣΤΕΛΙΟΣ βάρεσες καμιά σε πίνακα ;
Άσε τα hiflyer και σύρε σήκωσε όλα τα ναβαρο 30 που βρήκες με csb. Τρομερες τουφεκιές μου έβγαλαν σήμερα. Οι κουρουνες κεραυνοβολημενες....
 
Άσε τα hiflyer και σύρε σήκωσε όλα τα ναβαρο 30 που βρήκες με csb. Τρομερες τουφεκιές μου έβγαλαν σήμερα. Οι κουρουνες κεραυνοβολημενες....
Μου έλεγε ο ξάδερφος τώρα που βρεθήκαμε ...

Πήρα τον χειμώνα κάτι Condor.
Κάθομαι για φάσσες περνάει ένα κοράκι (=κουρούνα) του πατάω μία, κωλόπανο καταή ...
Περνάει μια φάσσα, @@
Περνάει δεύτερη φάσσα, @@
Περνάει ένα κοπάδι και το αδειάζω, @@

Δεν αξίζουν ξάδερφε, κορακοφύσιγγα είναι ... αχααχαχαα
 
Μου έλεγε ο ξάδερφος τώρα που βρεθήκαμε ...

Πήρα τον χειμώνα κάτι Condor.
Κάθομαι για φάσσες περνάει ένα κοράκι (=κουρούνα) του πατάω μία, κωλόπανο καταή ...
Περνάει μια φάσσα, @@
Περνάει δεύτερη φάσσα, @@
Περνάει ένα κοπάδι και το αδειάζω, @@

Δεν αξίζουν ξάδερφε, κορακοφύσιγγα είναι ... αχααχαχαα
Εγώ θα τα ρίξω και σε τρυγόνια να δω τι κάνουν και εκει. Μετανοιωσα που δεν τα πήρα ολα απο τον Λεκκα. 6,50 τα είχε αλλά ήταν 7αρια τα πιο πολλά. Αλλά τις κατέβασαν από ψηλά τις βρωμιαρες το πρωι.
 
Καλή τιμή τα 8 ευρώπουλα ?
Καλή μου φαίνεται ... τι λες ?
View attachment 54161
Ρε τους κεραταδες!!! Άμα έχει πουλιά φετος θα χεστουν στο φραγκο....


Έχω πήξει στο φυσίγγι ρε συ ... αλλά θα βρω χώρο για 3-4 κουτάκια ακόμα :)
Αυτή είναι η αρρωστια!!! Ποτέ δεν είναι αρκετά τα ρημαδια!!!
 
Αν αλλού ζητάνε 10€ για στρακαστρούκες δεν είναι καλή τα 8€ ?
Δεν ρίχνω ποσότητα εξάλλου.
Μία χαρά είναι φίλε τρομερό φυσιγγιο πέρυσι σε τσιχλοπερασμα με το 9αρι μου σηκώθηκε λαγός από την άλλη πλευρά του ρυακιου πάνω από 30 μέτρα αρσενικός 4600 τον έκανε σουρωτήρι με τα τέσσερα άστρα με αυτό μέσα έχεις το κεφάλι σου ήσυχο αξίζει τα λεφτά του
 
Αν αλλού ζητάνε 10€ για στρακαστρούκες δεν είναι καλή τα 8€ ?
Δεν ρίχνω ποσότητα εξάλλου.
Καλόριχτα!
Υ.Γ
Όλο δεν ρίχνεις ποσότητα κτλ και όλο αγορές είσαι τάχα τάχα μου.Να 'χάμε να λέγαμε και να 'χάμε να πούμε... .big smile.
 
Last edited:
Μία χαρά είναι φίλε τρομερό φυσιγγιο πέρυσι σε τσιχλοπερασμα με το 9αρι μου σηκώθηκε λαγός από την άλλη πλευρά του ρυακιου πάνω από 30 μέτρα αρσενικός 4600 τον έκανε σουρωτήρι με τα τέσσερα άστρα με αυτό μέσα έχεις το κεφάλι σου ήσυχο αξίζει τα λεφτά του
εσυ νικο αυτα θα ριχνεις φετος?
 
εσυ νικο αυτα θα ριχνεις φετος?
Ναι έχω 2 κιβώτια και 6 κουτάκια που είχα αγοράσει από κλείσιμο μαγαζίου και τα nsi Japan skeet και για καμιά πολύ δύσκολη μέρα έχω μερικά Rio 20 δεν έχω λόγο να ψάχνομαι εκεί που έχουν πάει οι τιμές
 
Back
Top