Παρουσίαση Φυσιγγίων

Καλόριχτα!
Υ.Γ
Όλο δεν ρίχνεις ποσότητα κτλ και όλο αγορές είσαι τάχα τάχα μου.Να 'χάμε να λέγαμε και να 'χάμε να πούμε... .big smile.
Ρε φίλε τι έχω από ψιλά ? καμιά 10-15αριά κουτάκια ... με αυτά τα 4.
Εσείς τα μετράτε σε χιλιάδες αχαχαχα

Πάω για καμιά τσίχλα με τον μικρό ... μόνος μου δύσκολα το κουνάω.
Αν δεν μας πιάσει κανένα αμοκ, φτάνουν για φέτος.

ps
ευχαριστώ
 
Λοιπόν βραδινές ανησυχίες.. Ειπα πριν να την πέσω να σφαξω ένα lambro A1 36 speciale νο5 να μετρήσω σκάγια. Από τα χειρότερα σκάγια που έχω δεί.. Διαφορετικά σε μέγεθος λες και είχε ανάμεικτα μέσα, θαμπά και καθόλου στρογγυλά σε βαθμό που κάποια καθοντουσαν στο κωλο τους και δεν κυλούσαν.. Εντέλει μετρησα 277. Αν μπορέσω αύριο θα το ρίξω και στο χαρτί αλλά ψιλοπροβληματιστηκα.. DSC_0359.JPGDSC_0358.JPGDSC_0360.JPGDSC_0366.JPGDSC_0364.JPG
 
Λοιπόν βραδινές ανησυχίες.. Ειπα πριν να την πέσω να σφαξω ένα lambro A1 36 speciale νο5 να μετρήσω σκάγια. Από τα χειρότερα σκάγια που έχω δεί.. Διαφορετικά σε μέγεθος λες και είχε ανάμεικτα μέσα, θαμπά και καθόλου στρογγυλά σε βαθμό που κάποια καθοντουσαν στο κωλο τους και δεν κυλούσαν.. Εντέλει μετρησα 277. Αν μπορέσω αύριο θα το ρίξω και στο χαρτί αλλά ψιλοπροβληματιστηκα.. View attachment 54383View attachment 54384View attachment 54385View attachment 54386View attachment 54387
Καλα κανεις και σφαζεις....εχεις παχυμετρο?
 
Λοιπόν βραδινές ανησυχίες.. Ειπα πριν να την πέσω να σφαξω ένα lambro A1 36 speciale νο5 να μετρήσω σκάγια. Από τα χειρότερα σκάγια που έχω δεί.. Διαφορετικά σε μέγεθος λες και είχε ανάμεικτα μέσα, θαμπά και καθόλου στρογγυλά σε βαθμό που κάποια καθοντουσαν στο κωλο τους και δεν κυλούσαν.. Εντέλει μετρησα 277. Αν μπορέσω αύριο θα το ρίξω και στο χαρτί αλλά ψιλοπροβληματιστηκα.. View attachment 54383View attachment 54384View attachment 54385View attachment 54386View attachment 54387
Τα έβαλε ανάμεικτα. Θα σκέφτηκε ότι θα δουλεύει και σαν χοντρό και σαν ψιλό.
 
Λοιπόν βραδινές ανησυχίες.. Ειπα πριν να την πέσω να σφαξω ένα lambro A1 36 speciale νο5 να μετρήσω σκάγια. Από τα χειρότερα σκάγια που έχω δεί.. Διαφορετικά σε μέγεθος λες και είχε ανάμεικτα μέσα, θαμπά και καθόλου στρογγυλά σε βαθμό που κάποια καθοντουσαν στο κωλο τους και δεν κυλούσαν.. Εντέλει μετρησα 277. Αν μπορέσω αύριο θα το ρίξω και στο χαρτί αλλά ψιλοπροβληματιστηκα.. View attachment 54383View attachment 54384View attachment 54385View attachment 54386View attachment 54387
Τα ιδια είδα και εγω με ενα rotweil R12 που ειχα σφαξει παλαιοτερα...
 
Λοιπόν βραδινές ανησυχίες.. Ειπα πριν να την πέσω να σφαξω ένα lambro A1 36 speciale νο5 να μετρήσω σκάγια. Από τα χειρότερα σκάγια που έχω δεί.. Διαφορετικά σε μέγεθος λες και είχε ανάμεικτα μέσα, θαμπά και καθόλου στρογγυλά σε βαθμό που κάποια καθοντουσαν στο κωλο τους και δεν κυλούσαν.. Εντέλει μετρησα 277. Αν μπορέσω αύριο θα το ρίξω και στο χαρτί αλλά ψιλοπροβληματιστηκα.. View attachment 54383View attachment 54384View attachment 54385View attachment 54386View attachment 54387
Ρίξτο και βλέπεις.
Τα πρώτα μηνύματα δεν είναι αισιόδοξα αλλά δεν σκοτώνει μόνο η υπερσυγκέντρωση.
 
Λοιπόν βραδινές ανησυχίες.. Ειπα πριν να την πέσω να σφαξω ένα lambro A1 36 speciale νο5 να μετρήσω σκάγια. Από τα χειρότερα σκάγια που έχω δεί.. Διαφορετικά σε μέγεθος λες και είχε ανάμεικτα μέσα, θαμπά και καθόλου στρογγυλά σε βαθμό που κάποια καθοντουσαν στο κωλο τους και δεν κυλούσαν.. Εντέλει μετρησα 277. Αν μπορέσω αύριο θα το ρίξω και στο χαρτί αλλά ψιλοπροβληματιστηκα.. View attachment 54383View attachment 54384View attachment 54385View attachment 54386
Γιατί προβληματστηκες φίλε μου. Δεν είναι η μοναδική περίπτωση που τα φυσιγγια του συγκεκριμένου είναι απαράδεκτα. Φρου φρου και αρώματα και φύκια για μεταξωτές κορδέλες πουλάει.
 
Σοκαριστικές οι εικόνες, μπράβο @Βerettakias
Τα φυσίγγια του είναι στα όρια της απάτης!
Δεν καταλαβαίνω γιατί το κάνουν. Φαίνεται σα να μαζεύουν από κάπου ξαναριγμένα και παραμορφωμένα σκάγια.
Και σου ζητάνε να δώσεις 9 και 10 € για το τορντο.... σε αυτά που ρίχνει στα βιντεακια του θα έχει στρογγυλά σκάγια σιγουρα!!!
 
Σοκαριστικές οι εικόνες, μπράβο @Βerettakias
Τα φυσίγγια του είναι στα όρια της απάτης!
Δεν καταλαβαίνω γιατί το κάνουν. Φαίνεται σα να μαζεύουν από κάπου ξαναριγμένα και παραμορφωμένα σκάγια.
Μηπως ειναι σκαγια διαλογης??....τα αγοραζουν πιο φθηνα? Ποιος ξερει.....σε ενα σφαξιμο παλαιοτερα σε γνωστο φυσιγγι Νο5 semi magnum ειχα βρει μεσα διαμ.σκαγιων 2.6 - 2.8 - 3.2 - 3.5 - 3.7mm....
 
Ρίξτο και βλέπεις.
Τα πρώτα μηνύματα δεν είναι αισιόδοξα αλλά δεν σκοτώνει μόνο η υπερσυγκέντρωση.
Ο συγκεκριμένος έχει θέματα μου είχαν φέρει μερικά κουτιά από τα καινούργια Σπόρτινγκ τα φθηνά που έβγαλε σε 8 νούμερο και όταν άνοιξα να τα δω είχαν μέσα φυσίγγια 9μισο skeet
 
Τράβηξα σημερα σε μια μικρή κούτα στα 25 μέτρα ένα λαμπρο φελτρο ν6 με 2 άστρα κάνη και....ή δε το κανεψα ή.... πραγματικά είναι για τα σκουπίδια.θελω να πάω και το απόγευμα να το ξαναδοκιμάσω σε μεγαλύτερη κούτα 1χ1 γτ κόντεψα να τρελαθώ με αυτό που είδα..
 
Τράβηξα σημερα σε μια μικρή κούτα στα 25 μέτρα ένα λαμπρο φελτρο ν6 με 2 άστρα κάνη και....ή δε το κανεψα ή.... πραγματικά είναι για τα σκουπίδια.θελω να πάω και το απόγευμα να το ξαναδοκιμάσω σε μεγαλύτερη κούτα 1χ1 γτ κόντεψα να τρελαθώ με αυτό που είδα..
Σε πυργο ρηξε να παρουμε σωστη εικονα .very funny.
 
Τράβηξα σημερα σε μια μικρή κούτα στα 25 μέτρα ένα λαμπρο φελτρο ν6 με 2 άστρα κάνη και....ή δε το κανεψα ή.... πραγματικά είναι για τα σκουπίδια.θελω να πάω και το απόγευμα να το ξαναδοκιμάσω σε μεγαλύτερη κούτα 1χ1 γτ κόντεψα να τρελαθώ με αυτό που είδα..
Μπορεί να σου έφυγε η τουφεκια το συγκεκριμένο είναι καλό αλλά λίγο δυνατό για την εποχή
 
Back
Top