Παρουσίαση Φυσιγγίων

@gvp9000 καλά ρε ποιο Κάουντ θινγκς έχεις❓κατέβασα ένα ,το βάζω να μετρήσει κ μου βγάζει,βαριέμαι άστα για αργότερα‼️
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dyve.countthings&hl=en_US&gl=US
Του έχω πάρει τον αέρα ...

1. Θέλει καθαρό background
2. Θέλει το template που φαίνεται στο video
3. Έχω αλλάξει τα χρώματα από τις ρυθμίσεις ώστε να βλέπω καθαρά αν δεν έχει μετρήσει κάποιο-κάποια σκάγια.
4. Υπάρχει κουμπί που οριοθετείς τον χώρο που θα μετρήσει αν δεν υπάρχει καθαρό background
5. Μερικές φορές δεν μετράει όλα τα σκάγια ... ίσως να μην μετρήσει 1-2-3-4 περισσότερα δεν μου έχει τύχει ... εεε τα προσθέτεις στον συνολικό αριθμό.
Εδώ τα μέτρησε όλα και είναι 329 ...

 
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dyve.countthings&hl=en_US&gl=US
Του έχω πάρει τον αέρα ...

1. Θέλει καθαρό background
2. Θέλει το template που φαίνεται στο video
3. Έχω αλλάξει τα χρώματα από τις ρυθμίσεις ώστε να βλέπω καθαρά αν δεν έχει μετρήσει κάποιο-κάποια σκάγια.
4. Υπάρχει κουμπί που οριοθετείς τον χώρο που θα μετρήσει αν δεν υπάρχει καθαρό background
5. Μερικές φορές δεν μετράει όλα τα σκάγια ... ίσως να μην μετρήσει 1-2-3-4 περισσότερα δεν μου έχει τύχει ... εεε τα προσθέτεις στον συνολικό αριθμό.
Εδώ τα μέτρησε όλα και είναι 329 ...

Α το μπουρδελακι....αυτό είχα...το έβαλα να μετρήσει 16 φιλτρακια στη χουφτα κ μου γράφει, σε τα μας ρε....❓‼️
άι τον πούλο ρε του λέω μπάσταρδακι,στουν Βασίλ γιατί τα μειτρας ουλα❓
 
NSI Classica No8
================
57,6mm - 1,7mm
32,678gr - 453 σκάγια - #7,92 - 2,32mm
1,642gr πυρίτιδα (ποιά ;;;)
Συγκεντρωτήρας κλασικός NSI 2 pieces προκομμένος

View attachment 54555

View attachment 54556

View attachment 54557

View attachment 54558

View attachment 54559
H ίδια ακριβώς όπως καί πρίν 5 χρόνια .Σταθερή .
C7 688 1.65
Αν θέλει κάποιος να φτιάξει το ίδιο ακριβώς κλείνει C7 688 1.65 X 31.80 LB6 34mm + φελλό cal 20 14mm (7+7) 57.80 6*
Kάποια δεδομένα ίσως θεωρηθούν υπερβολικά ή επίδειξη πνεύματος ......
Όχι ,απλά για όλα υπάρχει κάποιος λόγος .
 
Last edited:
Φέτος το πήρα για δοκιμή το βρήκα στοκ 8€ … Έχω μείνει παρά πολύ ικανοποιημένος
Δοκιμασμένο σε τρυγόνι φασσα πολύ γρήγορο και καλές κατανομές .. θέλω να δω πως θα πάει και σε λίγο πιο χάλια καιρό
 
H ίδια ακριβώς όπως καί πρίν 5 χρόνια .Σταθερή .
C7 688 1.65
Αν θέλει κάποιος να φτιάξει το ίδιο ακριβώς κλείνει C7 688 1.65 X 31.80 LB6 34mm + φελλό cal 20 14mm (7+7) 57.80 6*
Kάποια δεδομένα ίσως θεωρηθούν υπερβολικά ή επίδειξη πνεύματος ......
Όχι ,απλά για όλα υπάρχει κάποιος λόγος .
Λάμπη τι λέει αυτή η C7 ;;;
 
Back
Top