Παρουσίαση Φυσιγγίων

Ε δεν ξέρω εμένα παράδοση μου ακούγεται το κλασικό μολύβι όχι το νίκελ του διαμπερές
Ίσως να έχεις δίκιο άλλωστε παράδοση είναι και ο χάρτινος καλυκας όπως και το χαρτάκι εκεί που κλείνει το φυσίγγι κι όχι πλαστικό δισκάκι.......
 
Ίσως να έχεις δίκιο άλλωστε παράδοση είναι και ο χάρτινος καλυκας όπως και το χαρτάκι εκεί που κλείνει το φυσίγγι κι όχι πλαστικό δισκάκι.......
Όταν έχεις ικανότητα να παντρέψει σωστά το παλιό με το νέο το αποτέλεσμα βγαίνει πάντα καλό .
 
Η μηχα
Ωραία, πολύ ωραία! Με τί μηχανή είναι κλεισμένα; Με τί στροφείο ρελιασμένα;
Η μηχανή είναι meg στην οποία έχω προσαρμόσει τα 4σταδια και το στροφειο είναι το cnc το ατσάλινο του Παπαϊωάννου σ αυτή την περίπτωση και τα συγκεκριμένα είναι κλεισμένα με δύο στάδια......
 
Καλυκας fiocchi 12/68,40
Κάψουλι 688
Sipe 1,55x32 No 6nikel
Βύσμα V.O.23
Κλείσιμο 6* 57,00mmView attachment 55545
Πολύ όμορφα φυσίγγια Βαγγέλη !!!.shake hands.
... Αλλά δεν πρόσεξες και σου χύθηκαν σκάγια στον πάγκο, βλέπω ... :oops:
Φαντάζομαι τι θα γίνεται στο πάτωμα !!! .yelling..sarcastic.(... είμαι παθών, γι' αυτό το λέω!) .sarcastic.
 
Πολύ όμορφα φυσίγγια Βαγγέλη !!!.shake hands.
... Αλλά δεν πρόσεξες και σου χύθηκαν σκάγια στον πάγκο, βλέπω ... :oops:
Φαντάζομαι τι θα γίνεται στο πάτωμα !!! .yelling..sarcastic.(... είμαι παθών, γι' αυτό το λέω!) .sarcastic.
Ευτυχώς έχω το "εργαστήριο μου" σε αποθήκη στο γκαράζ του σπιτιού........ Από σκάγια χαμός........ Αν ήταν σπίτι θα με είχε καρατόμηση.......
 
Πολύ όμορφα φυσίγγια Βαγγέλη !!!.shake hands.
... Αλλά δεν πρόσεξες και σου χύθηκαν σκάγια στον πάγκο, βλέπω ... :oops:
Φαντάζομαι τι θα γίνεται στο πάτωμα !!! .yelling..sarcastic.(... είμαι παθών, γι' αυτό το λέω!) .sarcastic.
Πριν 2 εβδομάδες μου έπεσε ένα πλαστικό κουτί (ένα από αυτά τα διαφανή που χρησιμοποιούσε παλιά ο Κένταυρος για τις πυρίτιδες) με 9 κιλά σκάγια 9άρια γεμάτο στο πάτωμα διότι το είχα ψηλά σε ένα ντουλάπι και με το βάρος μου γλίστρησε. Το κουτί έσπασε και σκόρπισαν όλα.
Εκτός του ότι δεν μπόρεσα ποτέ να τα μαζέψω όλα και 1 κιλό περίπου κατέληξε στην ηλεκτρική σκούπα, ακόμα και σήμερα βρίσκω σκάγια στο πάτωμα, σε γωνίες ή κάτω από τα έπιπλα.
 
Πολύ όμορφα φυσίγγια Βαγγέλη !!!.shake hands.
... Αλλά δεν πρόσεξες και σου χύθηκαν σκάγια στον πάγκο, βλέπω ... :oops:
Φαντάζομαι τι θα γίνεται στο πάτωμα !!! .yelling..sarcastic.(... είμαι παθών, γι' αυτό το λέω!) .sarcastic.
Ασε....γεμιζα προχθες Νο10 για ορτυκια....δεν ξερω πως το καταφερα, αλλα πεταξα 5 φυσιγγια με μιας, πανω στον παγκο κ οχι μονο.........επειτα ακολουθησε η συνεχεια....:(:(
xlarge_20210303105634_kantili_piato_vathy_me_potiri.jpeg.jpg
 
Back
Top