Παρουσίαση Φυσιγγίων

Aυτο που λες..
Κόκκινο* σε καλυκα cheddite κ συγκεντρωτηρα z2m....

* Mπορει στο σάιτ του να λέει 33γρ αλλά στο κουτί γράφει 34γρ κ τόσο το ζυγισα κ εγώ....
https://outdoorz.gr/proionta-grand-prix-kerkyra/
Ωραίος ο ζωχιως αλλα αλλαζει τα σεταπ κατά κόρων έχει ρίξει την ποιότητα πολύ από εμένα έχει φάει ακυρο
 
Το 4στερο ειναι αριστο σε διασπορας,η σε πρωοδευτηκες μπαρουτες σε χαμηλα γρ.οπος επησης και το 2φτερο τοχο δουλεψη και αυτο .big smile.
Γιάννη εγω που θελω να καψω την κοντρα δοση της m92 σε δυσκολες καιρικες συνθηκες πιστευεις θα με καλύψει? Η να συνεχίσω με ρελι και προσαναμα!!
 
Γιάννη εγω που θελω να καψω την κοντρα δοση της m92 σε δυσκολες καιρικες συνθηκες πιστευεις θα με καλύψει? Η να συνεχίσω με ρελι και προσαναμα!!
Η κοντρα δοση της m92s δεν χρειαζεται προσαναμα σε 6* καιγεται ανετα !!
 
Η κοντρα δοση της m92s δεν χρειαζεται προσαναμα σε 6* καιγεται ανετα !!
Δεν καίγεται Δημήτρη με την υγρασία του νησιού μολις κανει μια μερα της προκοπης καταλαβαίνεις την διαφορά συν τα ακαυτα που βλέπεις στην κανη ,την δουλευω στα 32 με ποιό λιγη πυρίτιδα που πρότεινεται για κοντρα αλλα με προσαναμα 24αρα.
 
Δεν καίγεται Δημήτρη με την υγρασία του νησιού μολις κανει μια μερα της προκοπης καταλαβαίνεις την διαφορά συν τα ακαυτα που βλέπεις στην κανη ,την δουλευω στα 32 με ποιό λιγη πυρίτιδα που πρότεινεται για κοντρα αλλα με προσαναμα 24αρα.
η κοντρα δοση της m92s ειναι στα 34 και οχι στα 32 ουτε στα 33 η35 ΜΟΝΟ στα 34 θα καει σωστα ακομα και στα 38 αφηνει καταλειπα ενω στα 34 οχι ,και παντα χοντρα σκαγια 3-2-1 κτλ
 
Δεν καίγεται Δημήτρη με την υγρασία του νησιού μολις κανει μια μερα της προκοπης καταλαβαίνεις την διαφορά συν τα ακαυτα που βλέπεις στην κανη ,την δουλευω στα 32 με ποιό λιγη πυρίτιδα που πρότεινεται για κοντρα αλλα με προσαναμα 24αρα.
Και αφου εχεις τοση ιγρασια γιατι δεν δουλευεις δυβασικες η Α0 να τελειωνεις ;
 
η κοντρα δοση της m92s ειναι στα 34 και οχι στα 32 ουτε στα 33 η35 ΜΟΝΟ στα 34 θα καει σωστα ακομα και στα 38 αφηνει καταλειπα ενω στα 34 οχι ,και παντα χοντρα σκαγια 3-2-1 κτλ
Έβγαζε ένα τέτοιο ο μαπακης από 6 και κάτω στα 34 ωραίο
 
160×32 νομ 3 με 688 οκταστερο με 26 ακουιλα στα δυσκολα 165 ×35 ρελι με χαρτακι παλι νουμ 3 με 688 το 686 δεν μου αρεσε ποτε .
Εισαι πολυ φορτωμενος !!! για διασπορας τα θελεις ;; Το 165χ35 με 688 εισαι πανω απο 1000 μπαρ να εισαι σιγουρος γι'αυτο
 
Εισαι πολυ φορτωμενος !!! για διασπορας τα θελεις ;; Το 165χ35 με 688 εισαι πανω απο 1000 μπαρ να εισαι σιγουρος γι'αυτο
Το πρώτο ισα που το παταω με στροφιο λαναρα για ρελι το δεύτερο ειναι για ειδικές μερες που τα τελευταία χρόνια δυστυχώς δεν κανει.
 
Το πρώτο ισα που το παταω με στροφιο λαναρα για ρελι το δεύτερο ειναι για ειδικές μερες που τα τελευταία χρόνια δυστυχώς δεν κανει.
Καιτα να σου πω εγω ειμαι στην κασσανδρα κοντα στο πιο στενο σημειο αναμεσα σε δυο θαλασσες 8 χιλ απο την μια στην αλλη και υγρασια καργα το 1,45 χ32 σκοτωνει μια χαρα και τις δυσκολες μερες το 1,60χ34 ειναι υπεραρκετο ,για τον λαγο το δουλευω 1,55χ34 ολλη την σεζον ,κλεισμενα κανονικα σε αστερι
 
Back
Top