Παρουσίαση Φυσιγγίων

Πριν είκοσι χρόνια ήταν sipe , πολύ μπαρατη, δεν νομίζω ότι έχει σχέση με την σημερινή. Άσ με διορθώσουν η ποίο πάλι αν κάνω λάθος, για αυτό και το 684. Έτσι πιστεύω.
εχει διάφορα τριανταφυλλε αλλα μην φανταστείς πολύ μεγάλη,2005 γεμιζα s4 με ρελι και χαρτακι στα 36 και 688 αλλα για τις μερες που έπρεπε.
 
με 684 τοσο τρομερο σας φαίνεται ειδικά αν ειναι με σιπε
για εκείνα τα χρόνια που κυριαρχούσε η αμάθεια ή η έστω η καφενειακή ημιμάθεια ναι είναι τρομερό.
Βαρουσανε πάρα πολύ καλά όμως, δεν τα είχα κόψει ποτέ για να δω τη έχουν μέσα, έκανε κρύα τότε, τώρα δεν κάνει, γαμο τα λεφτά μου, σήμερα όλοι μέρα τσιρ τσιρ χιονίζει πάνω στα βουνά, αυτό τον καιρό έπρεπε να τον κάνει τέλη Νοεμβρίου, για να μην αρχίσω τα γαλλικά, δεν μου κάνει καρδιά να πάω για υδρόβια, περισσότερες είμαι βάλε βγάλε φυσίγγια, άστο ατουφεκιστος πάω και έρχομαι, ούτε τσίχλες δεν έχει. Ας σιχτιρ. .hair.
φυσικά και βαρούσανε πολύ καλά και φυσικά στους -10 βρίσκανε το λόγο ύπαρξής τους....κακή χρονιά φέτος δε μπορούμε να κάνουμε τίποτα δυστυχώς ίσως σωθεί η κατάσταση κάπως τις επόμενες μέρες
 
εχει διάφορα τριανταφυλλε αλλα μην φανταστείς πολύ μεγάλη,2005 γεμιζα s4 με ρελι και χαρτακι στα 36 και 688 αλλα για τις μερες που έπρεπε.
Ναι αλλά, εσύ το έκλεισες σε ρελι Χαρτάκι, μην σε μπεμπερδεύει, μην ξεχνάμε ότι τα λαμπρό όλα τότε είχαν και κεντρική, και αστέρι, για αυτό το 684,
 
ΘΑ το δοκιμασω....Ακου μην συγκρινεις το δικο μου Ν4 με το ROOSTER....
Κατ'αρχην διαφορετικα φυσιγγια σε ολα τους....και σε στησιμο και σε Νρο σκαγιων οπως πολυ σωστα ειπες..
Ωστοσο το 4ρακι το ιδιο καλα θα σκοτωνε σε αυτα μετρα...ή εχω αδικο ???
Γιατί να μην σκότωνε ?
Τι του έλειπε ? Η ταχύτητα ή η συγκέντρωση ?

Αυτό που μου έκανε εντύπωση με τα Rooster (το έχω ξαναπεί) δεν είναι το 90+% που έβγαλαν στα 36,5m είναι ότι με κάποιον τρόπο "κρατάνε" ψηλά την συγκέντρωση σε μεγάλες αποστάσεις (αυτό βλέπω από δοκιμές στην Αμερική ... βέβαια αυτές είναι με το αδερφάκι του το Long Beard γαλοπουλοφύσιγγο) ... γι αυτό σου λέω να ρίξεις στα 50+, για να δούμε αν είναι μούφα.
Ρίξε το πιο συγκεντρωτικό κυνηγετικό φυσίγγι σου με το Rooster.
Θέλω να δω αν το αλεύρι κρατάει τόσο ψηλές συγκεντρώσεις μακρυά.
Βέβαια ... εσύ αποφασίζεις για την δοκιμή.
 
για εκείνα τα χρόνια που κυριαρχούσε η αμάθεια ή η έστω η καφενειακή ημιμάθεια ναι είναι τρομερό.

φυσικά και βαρούσανε πολύ καλά και φυσικά στους -10 βρίσκανε το λόγο ύπαρξής τους....κακή χρονιά φέτος δε μπορούμε να κάνουμε τίποτα δυστυχώς ίσως σωθεί η κατάσταση κάπως τις επόμενες μέρες
Εκεί σε εσάς κάτι μπορεί να γίνει είστε κοντά εδώ σε εμάς για να έρθουν τώρα στα αποτριγα πρέπει να παγώσει όλη η Ελλάδα, οπότε χάθηκε το παιχνίδι, άντε και να έρθουν τη θα φάνε που έκανε καιρό και τα έχουν οργώσει από νωρίς, πέταξε το πουλάκι δυστυχώς.
 
Ναι αλλά, εσύ το έκλεισες σε ρελι Χαρτάκι, μην σε μπεμπερδεύει, μην ξεχνάμε ότι τα λαμπρό όλα τότε είχαν και κεντρική, και αστέρι, για αυτό το 684,
εγω το ειχα βρει στο 210 με τεκνα 688 και κεντρικη, το μπλε με σ4 στο 170 κεντρικη και 688 .
 
Γιατί να μην σκότωνε ?
Τι του έλειπε ? Η ταχύτητα ή η συγκέντρωση ?

Αυτό που μου έκανε εντύπωση με τα Rooster (το έχω ξαναπεί) δεν είναι το 90+% που έβγαλαν στα 36,5m είναι ότι με κάποιον τρόπο "κρατάνε" ψηλά την συγκέντρωση σε μεγάλες αποστάσεις (αυτό βλέπω από δοκιμές στην Αμερική ... βέβαια αυτές είναι με το αδερφάκι του το Long Beard γαλοπουλοφύσιγγο) ... γι αυτό σου λέω να ρίξεις στα 50+, για να δούμε αν είναι μούφα.
Ρίξε το πιο συγκεντρωτικό κυνηγετικό φυσίγγι σου με το Rooster.
Θέλω να δω αν το αλεύρι κρατάει τόσο ψηλές συγκεντρώσεις μακρυά.
Βέβαια ... εσύ αποφασίζεις για την δοκιμή.

ΚΟΙΤΑ.....

εικόνα_Viber_2021-06-28_19-04-38.jpg

Ποσο χειροτερα θελεις να γινουν τα πραγματα ????hippo

Θα μου φερνεις τσιγαρα....εαν ''ξεβρακωσω'' τον Αμερικανο ??? :D
 
εγω το ειχα βρει στο 210 με τεκνα 688 και κεντρικη, το μπλε με σ4 στο 170 κεντρικη και 688 .
Ορίστε κατάσταση, ότι θέλουν κάνουν από τότε είχαν αρχίσει τα τζιριτζατζουλα η εταιρίες, να κοροϊδεύουν τον κόσμο.
 
ΚΟΙΤΑ.....

View attachment 65543

Ποσο χειροτερα θελεις να γινουν τα πραγματα ????hippo

Θα μου φερνεις τσιγαρα....εαν ''ξεβρακωσω'' τον Αμερικανο ??? :D
Ξεβράκωσέ τον ... αυτό περιμένω ...
😍

Μην ρίξεις όμως κανένα θερμοβαρικό σαν του κρητικού
🤣

Giannis_k.jpg
 
Ξεβράκωσέ τον ... αυτό περιμένω ...
😍

Μην ρίξεις όμως κανένα θερμοβαρικό σαν του κρητικού
🤣

View attachment 65545

Με προλαβε ο Κρητικαρος.....Τι ψαχνεις τωρα....Την επιβεβαιωση την εχεις ?? :)

Οι ιδιογομωτες τον ''πατανε'' τον Αμερικανο....αυτο ειναι δεδομενο Βασιλη μου !!!

Θα το ριξω στα 60 μετρα....να δουμε τι ψαρια πιανει το Αμερικανακι... :)
 
Με προλαβε ο Κρητικαρος.....Τι ψαχνεις τωρα....Την επιβεβαιωση την εχεις ?? :)

Οι ιδιογομωτες τον ''πατανε'' τον Αμερικανο....αυτο ειναι δεδομενο Βασιλη μου !!!

Θα το ριξω στα 60 μετρα....να δουμε τι ψαρια πιανει το Αμερικανακι... :)
Βάρα ...
 
Τελευταία φορά που είχα έμεινε από μπαταρία, και επειδή είμαι περίεργος άνοιξα το παράθυρο και του έριξα σφίξιμο ούτε ξέρω που έφτασε, ας στο δ.....λο με δαυτα. Και της ζυγαριάς το ίδιο της φέρθηκα για να βάλει μυαλό. .sarcastic.
Το τελευταιο παχυμετρο το εκανα μαγκούρα για γκλίτσα τις προαλλες πανω στον τοίχο, ενω ημουν ετοιμος να στεισω ενα σεταπ για δοκιμη μου ξανα έκανε "νερά".....hair.
Την αλλη μερα 30€ μου πήρε ο Τ.Μουστόπουλος για καινούριο....sarcastic.
 
Back
Top