Παρουσίαση Φυσιγγίων

RC 32 για εναρξη;;;
Τα ριχνω με κρυο κ παλι δυνατα μου φαινονται.
Ισως να εχουμε αλλη παρτιδα
Nαι σε έναρξη και μέρες με νότια ειναι η καλή τους εποχή δεν υπάρχουν άλλες παρτίδες στα RC απλά στο κρύο ζορίζοντε και για αυτό σου δίνουν αυτή την αίσθηση δοκίμασε τα έναρξη και μέρες με νότια το χειμωνα και θα με θυμηθείς
 
Θέμα παρτίδας καθαρά! Τα περσινά και τα προπερσινα ήταν πολύ σκληρά. Τα προηγούμενα όμως ήταν μια χαρά στον ώμο!
Δεν είναι θέμα παρτίδας τα RC γενικά είναι από τα πιο σταθερά φυσιγγια στην αγορά όσα χρόνια τα ριχνω πάρα τις αλλαγές που λένε ότι κάνουν στα μπαρούτια απλά το συγκεκριμένο δεν τραβάει στο κρύο και την υγρασία και για αυτό τα κλωτσιδια
 
Όχι έναρξη, παρ' όλο που είναι 28 ,δυνατό πολύ. Πιο νομό θα κάνεις έναρξη?
Έναρξη στις 20/8 σίγουρα Ναύπακτο λόγω μιας υποχρέωσης! Ενδιαφέρον πάντως ότι είναι πολύ δυνατό. Απ'ότι κατάλαβα θα έχει αυξημένες αρχικές, αλλά μην σκορπάει?
 
Έναρξη στις 20/8 σίγουρα Ναύπακτο λόγω μιας υποχρέωσης! Ενδιαφέρον πάντως ότι είναι πολύ δυνατό. Απ'ότι κατάλαβα θα έχει αυξημένες αρχικές, αλλά μην σκορπάει?
Αν δεν σε ενοχλεί το λίγο πιο αισθητό λάκτισμα, δεν θα έχεις πρόβλημα. Εγώ που το ρίχνω τώρα με τις υπάρχουσες θερμοκρασίες...στις αποστασεις που βγαίνουν τα πιατάκια, μια χαρά τα σπάει.
 
Αν δεν σε ενοχλεί το λίγο πιο αισθητό λάκτισμα, δεν θα έχεις πρόβλημα. Εγώ που το ρίχνω τώρα με τις υπάρχουσες θερμοκρασίες...στις αποστασεις που βγαίνουν τα πιατάκια, μια χαρά τα σπάει.
Θα περνει ζωντανά πουλιά Λαυρέντη.
 
Θα περνει ζωντανά πουλιά Λαυρέντη.
Δεν ξέρω αν θα παίρνει ζωντανά η όχι, δεν το έχω ρίξει στο κυνήγι, απλά λέω ότι δεν σκορπάει, και του Κενταυρου είναι καλό και φθηνό, αλλά πάντα μιλάω για εμπειρία σε σκοπευτήριο...εγώ προσωπικά αν τελικά δουλέψω 28αρια έναρξη, δεν θα χρησιμοποιήσω κανένα από τα δύο προηγούμενα
 
Κατάλαβα....τελικά στους ιδιογομωτές για Fiocchi δίνουν τους παρακάτω....ενω στους εμπόρους τους original....
Ευχαριστώ Γιώργο.
View attachment 74247
Εμένα ποτέ δεν μου έχουν τύχη αυτή …. Και έχω ρίξει μερικές χιλιαδες
 
Back
Top