Προσφορές-Τιμές

Την εβδομαδα που ερχεται θα παω στην Αμφισσα, αν θες σου στελνω τι τιμες εχει ο Τσιπουρας και αν θες σου παιρνω κιολας.
Μου είπε από το τιμοκατάλογο που του είχε στείλει ενδεικτικά 11€ τα κομάντο 32 και 13€ τα special 34. Αυτές οι τιμές λογικά με το κέρδος του μαγαζιού.
 
Την εβδομαδα που ερχεται θα παω στην Αμφισσα, αν θες σου στελνω τι τιμες εχει ο Τσιπουρας και αν θες σου παιρνω κιολας.
Ευχαριστώ Παναγιώτη...
Εχω ακόμα αρκετά fast 30αρια που τα ρίχνω στο ορτυκι...
Τα έχω από μεγάλη αγορά πριν την καραντίνα...!!!
Όπως επίσης εγώ και Super με mb 32 και heavy με g3000...
Είμαι καλυμμένος από jb
Απλως είδα την ανάρτηση του Δημήτρη με την τιμή των commandos και αναρωτιόμουν που βρίσκονται οι τιμές του...
Εχω φυσιγγια του με πυριτιδαρες και θυμάμαι ότι το πιο ακριβό που είχα αγοράσει ήταν το number1 36 γραμμάρια για φασσες στα 11 ευρω...
Και αν θυμάμαι καλά το fast το 30αρι το είχα πάρει 5.50...
 
Θυμάμαι που είχε αναφερθεί εδώ το black diamont του oscar σαν πάρα πολύ καλό φυσιγγι...
Επίσης τα ίδια για το 34αρι του το διασποράς για μπεκατσα...
Τα βρηκα σε πελάτη μου...
Ρωτάω αν θυμάστε τιμές;
Το black diamont το δίνει 10. 50 και το διασποράς 13
Θυμαστε τιμές;
Ειναι Καλές αυτές;
 
Θυμάμαι που είχε αναφερθεί εδώ το black diamont του oscar σαν πάρα πολύ καλό φυσιγγι...
Επίσης τα ίδια για το 34αρι του το διασποράς για μπεκατσα...
Τα βρηκα σε πελάτη μου...
Ρωτάω αν θυμάστε τιμές;
Το black diamont το δίνει 10. 50 και το διασποράς 13
Θυμαστε τιμές;
Ειναι Καλές αυτές;

Ο οσκαρ εχει να βγάλει φυσίγγια εδώ και δυο χρονια περίπου . Απο οτι βλεπω εχει αλλάξει και επαγγελματικο προσανοτολισμο . Οποτε καταλαβαινεις οτι ειναι αποθεμα και οι τιμες δεν ειναι με τα σημερινα δεδομενα (εννοω φετινη παρτιδα με τις τιμες των υλικων που εχουν ανεβεί )
 
Βlack diamond μιλάμε για τιμές προ 6ετιας στα 7.5ευρα πρέπει να επαιζαν. Την επόμενη χρονιά πρέπει να τους άλλαξε τη συνταγή κ καποια στιγμη τα σταμάτησε. Τωρα με τις χρονολογιες παίζει να πέφτω λιγο έξω, αλλά δεν με βοήθεια περισσότερο η μνήμη μου
 
Last edited:
Θυμάμαι που είχε αναφερθεί εδώ το black diamont του oscar σαν πάρα πολύ καλό φυσιγγι...
Επίσης τα ίδια για το 34αρι του το διασποράς για μπεκατσα...
Τα βρηκα σε πελάτη μου...
Ρωτάω αν θυμάστε τιμές;
Το black diamont το δίνει 10. 50 και το διασποράς 13
Θυμαστε τιμές;
Ειναι Καλές αυτές;
Όχι, ακριβά στα δίνει.
 
Βlack diamond μιλάμε για τιμές προ 6ετιας στα 7.5ευρα πρέπει να επαιζαν. Την επόμενη χρονιά πρέπει να τους άλλαξε τη συνταγή κ καποια στιγμη τα σταμάτησε. Τωρα με τις χρονολογιες παίζει να πέφτω λιγο έξω, αλλά δεν με βοήθεια περισσότερο η μνήμη μου
Απο οτι αναφερει ο ιδιος στην σελιδα του ηταν με Γκρανουλαρ μετα το εκανε μ ΓΜ3 και ξανα με γκρανουλαρ
 
Παντως να συμπληρωσω πως σιγα σιγα πολλοι αρχιζουν και βαζουν λουκετο . Το 40αρι του το αγαπησα στα υδροβια , οπως και τα φυσιγγια του Τσαμπιον . Πλεον χαθηκανε και αυτοι :( και οποίοι μεινανε ειναι μετριοι
 
Θυμάμαι που είχε αναφερθεί εδώ το black diamont του oscar σαν πάρα πολύ καλό φυσιγγι...
Επίσης τα ίδια για το 34αρι του το διασποράς για μπεκατσα...
Τα βρηκα σε πελάτη μου...
Ρωτάω αν θυμάστε τιμές;
Το black diamont το δίνει 10. 50 και το διασποράς 13
Θυμαστε τιμές;
Ειναι Καλές αυτές;
Ακριβά τα δίνει.
Το black diamond όταν σταμάτησαν να παράγονται είχαν γύρω στα 8€. Τα διασποράς του αν είναι τα πράσινα είναι 33γραμμάρια και αν είναι τα χρυσά είναι 35 γραμμάρια. Τα πρώτα είχαν γύρω στα 8-8,5€ και τα δεύτερα 9,5€
Πάντως πολύ καλά φυσίγγια!
Κρίμα που σταμάτησε να γεμίζει
 
Πάντως το 18 που είχα πάρει black diamond ήταν με granulal και ήταν φυσιγγαρα! Έχω 3-4 κουτάκια ακομη.! 6.8€ αν θυμάμαι καλά..
Και μας φαίνονταν πανάκριβα τότε, απ' τον Αντρέα παίρναμε με 5,30€ στις παραγγελίες τα 32γρ τότε
 
Back
Top