Προσφορές-Τιμές

Είσαι ευχαριστημένος,μ'αυτά;
Σε τσίχλα,τα ρίχνεις;
Ναι σε τσίχλα φίλε μου!2 χρονιές τα δοκίμασα και ήταν πολύ καλα.Με γλυκιά τουφέκια και ωραίες καταβολές.
Τα δοκίμασα και με την es100 με gemini ported 4* και την Α400 πάλι με 4* μαμά και τα πήγαν πολύ καλά και τα 2. Οπου ήμουν πάνω έπεφταν.
Γενικά χρησιμοποιώ ανεξαρτήτως καιρού 30γρ και το πιο καλό απ' όλα που έχω χρησιμοποιήσει ήταν το navaro 30gr.
Μετά σταμάτησα να το παίρνω ξεκάθαρα γιατί δοκίμαζα και άλλα.
Φέτος πάλι navaro λόγο τιμής και ότι έχει μείνει από άλλες χρονιές και τέρμα οι δοκιμές γιατί έχω χάσει πλέων την ουσία με δοκιμές επι δοκιμων.
 
Σήμερα το μεσημέρι έξω από τον Π@π@κωνστ@ντινου ένα αγροτικό γεμάτο φυσίγγια.
Μαλλον παραλαβή.
μόλις έφυγα από εκεί. έχει φυσιγγια αλλά όχι τίποτα τρελό. Για δραμια και μονοβολα πήγα και έφυγα με az20 και τα nsi tordo με αποσπώμενο για δοκιμή. Αντε και 4 Rio migrauter και 2 nsi speed.... Τιμές όπως όλοι πάνω κάτω.... εκτός Αλαγιαννη φυσικά.
 
μόλις έφυγα από εκεί. έχει φυσιγγια αλλά όχι τίποτα τρελό. Για δραμια και μονοβολα πήγα και έφυγα με az20 και τα nsi tordo με αποσπώμενο για δοκιμή. Αντε και 4 Rio migrauter και 2 nsi speed.... Τιμές όπως όλοι πάνω κάτω.... εκτός Αλαγιαννη φυσικά.
Ο Λεκκας δεν έχει τίποτα προσφορές σε φυσιγγια;;
 
Σήμερα το μεσημέρι έξω από τον Π@π@κωνστ@ντινου ένα αγροτικό γεμάτο φυσίγγια.
Μαλλον παραλαβή.
μόλις έφυγα από εκεί. έχει φυσιγγια αλλά όχι τίποτα τρελό. Για δραμια και μονοβολα πήγα και έφυγα με az20 και τα nsi tordo με αποσπώμενο για δοκιμή. Αντε και 4 Rio migrauter και 2 nsi speed.... Τιμές όπως όλοι πάνω κάτω.... εκτός Αλαγιαννη φυσικά.
Τα σήκωσες όλα ε;
 
Πάει αυτός..
Εύκολα φτάνεις στην κορυφή...
Το δύσκολο είναι να μείνεις εκεί...
Θα περάσω να δω εάν έχει τα Fob arx για τις μετανάστριες του βορρά, που το βλέπω λίγο δύσκολο...
Τι εύκολα φτάνεις κορυφή ρε φίλε...Εκεί που έχει πάει το πράγμα...Όλα τα χρόνια έχει προμηθεύσει κόσμο και κοσμάκη ο γιάννης....Περνάνε τα χρόνια,αλλάζουν, έρχονται προβλήματα κτλ....
Υγεία!
 
Τι εύκολα φτάνεις κορυφή ρε φίλε...Εκεί που έχει πάει το πράγμα...Όλα τα χρόνια έχει προμηθεύσει κόσμο και κοσμάκη ο γιάννης....Περνάνε τα χρόνια,αλλάζουν, έρχονται προβλήματα κτλ....
Υγεία!
Θες να πεις ότι υπάρχει πρόβλημα υγείας ΡΕ ΦΙΛΕ
 
Στεκομαι στο οτι ετσι οπως εγιναν τα πραγματα τι θες να σου δινει φυσιγγια με 7 ευρω ή προσφορες?....
Θες να πεις ότι υπάρχει πρόβλημα υγείας ΡΕ ΦΙΛΕ
Αυτα που λες επι κορυφης θελω να σου δωσω οτι ειναι ουτοπικα, επιστροφη στην τωρινη πραγματικοτητα κυριοι...
 
Εγώ απλώς περνούσα από έξω σήμερα και είδα το αγροτικό με κούτες.
Δεν σταμάτησα.
Όσον αφορά τον Λέκκα θέλω να πω κάτι...
Τους ξέρω από τότε που ήμουν παιδί και είχε ο πατέρας τους κατάστημα με ζωοτροφές.
Μετά άνοιξαν και το μίνι μάρκετ δίπλα.
Μετά που μεγάλωσαν τα παιδιά έβαλαν και τα κυνηγετικά .
Τίμια οικογενειακή επιχείρηση πολλών ετών.
Είμαι σίγουρος ότι τα κυνηγετικά τα έβαλαν πιο πολύ λόγω της τρέλας που είχαν για το κυνήγι και όχι για να βγάλουν χρήματα .
Για μένα είναι μεγάλο πλήγμα για την κυνηγετική οικογένεια που τα οικογενειακά καταστήματα δεν τα κατάφεραν να επιζήσουν .
Νομίζω ότι εδώ είναι μέλος και ο τρίτης γενιάς Λέκκας και μπορεί να με επιβεβαιώσει η διαψεύσει.
 
Μια χαρά κάνει προσφορές ο Λέκκας ακόμα, από δέκα κουτάκια και πάνω, και δε χρειάζεται να είναι ίδιος τύπος τα κουτάκια. Τέτοια προσφορά ούτε τα καλά χρόνια δεν την έκαναν άλλα μαγαζιά.
Εγώ προσπαθώ να αγοράζω από εκεί καθώς είναι το τελευταίο αξιόλογο κατάστημα με κυνηγετικά στον τόπο μου και θέλω να μείνει ανοιχτό. Με ποικιλία και σου φέρνει ό,τι θες.
Και την καραμπίνα από εκεί την πήρα, ούτε προκαταβολή ήθελε όπως ζητούσαν άλλοι στη Χαλκίδα και πιο καλή τιμή την άφησε και δωράκια έκανε μόλις ήρθε.
 
Μια χαρά κάνει προσφορές ο Λέκκας ακόμα, από δέκα κουτάκια και πάνω, και δε χρειάζεται να είναι ίδιος τύπος τα κουτάκια. Τέτοια προσφορά ούτε τα καλά χρόνια δεν την έκαναν άλλα μαγαζιά.
Εγώ προσπαθώ να αγοράζω από εκεί καθώς είναι το τελευταίο αξιόλογο κατάστημα με κυνηγετικά στον τόπο μου και θέλω να μείνει ανοιχτό. Με ποικιλία και σου φέρνει ό,τι θες.
Και την καραμπίνα από εκεί την πήρα, ούτε προκαταβολή ήθελε όπως ζητούσαν άλλοι στη Χαλκίδα και πιο καλή τιμή την άφησε και δωράκια έκανε μόλις ήρθε.
Τέτοιες προσφορές ναι , κάνει. Στα 10 κουτια κόβει.Εχω πάρει 2 όπλα από εκεί με τιμές φανταστικές και σε όποιον ήθελε να πάρει όπλο τον έστελνα εκεί. Στο δεύτερο όπλο δώρο 20 κουτιά τσιχλοφύσιγγα οποία ήθελα. Θα γράψω ότι έγραψα και όταν ανέβασε τις τιμές ο Ρουμελιωτης και κραζατε πολλοί. Το ίδιο ισχύει με τον Λεκκα και κάθε έμπορο στην αγορά. Είναι αναγκασμένοι να ακολουθήσουν την αγορά. Δεν θα πουλάνε για να ικανοποιησουν εμένα και θα μπαίνουν μέσα. Αν όλοι πουλάνε τα 32αρια 9.50 εκεί γύρω θα κινηθούν και αυτοί. Μην πείτε για τον Αλαγιαννη. Είναι άλλη περίπτωση. Μειωμένο ΦΠΑ και μεγάλες ποσότητες που σπρώχνει του δίνουν την δυνατότητα να πουλάει λίγο χαμηλότερα και το εκμετάλλευεται στο έπακρο και καλά κάνει.
 
Back
Top