Προσφορές-Τιμές

Στο μεταξύ όπου δούμε 8αρη παφυλα σε ελληνικό φυσιγγι αρχίζουμε τα ο φτηνιαρης και ο γύφτος κτλ κτλ. Εδώ τώρα που είναι 8αρης παφυλας σε φυσιγγια τη nsi όλο καρδούλες είμαστε....
Φτηνιαρης Ιταλός.Ο 8αρης λογος να μην τα προτιμήσεις.
 
Δεν αντιλέγω...


Τα οποία είτε τα κρατάει λίγο, είτε τα αλλάζει,είτε τα σταματάει....
Και εκεί που λες βρήκα αυτό, αντε παλι τα ίδια....

Δεν λεω είναι μεγάλος ο ανταγωνισμός κ χρειάζονται οι ανανεώσεις στα προιοντα που παραγεις αλλα ως ένα σημείο....

Ουτε μικρή βιοτεχνία δεν κάνει έτσι....

Δεν κάνω πλάκα..
Εγώ που τα παρακολουθω αυτά με έχει προβληματισει αυτή η συμπεριφορά απο τόσο μεγάλη εταιρία ...

Μακάρι να βγω ψευτης αλλά κάτσε να δεις την πορεια του gm3 fast...

Συμφωνώ..
Γιατί ρε Τάσο η μικροί τη κάνουν μια έτσι μια γκιοβετσι..κάθε κουτί έχει και διαφορετικό χρώμα κάλυκα!????με άλλο καψουλι άλλο συγκετροτυρα;....το gm3 fast είναι φυσηγγαρα φίλε και με αποσπώμενο πάτο συγκετροτυρα πέρσι ξεπούλησε ο Αλλαγιάννης πολλές χιλιάδες φυσηγγια οσα παιδιά το έριξαν κανένας δεν έγραψε παράπονο τώρα αν στο μέλλον δεν υπάρχει η gm3 άλλο αυτό .. καμία εταιρία δεν μπορεί να κρατήσει σταθερό για χρόνια ένα φυσηγγι
 
Στο μεταξύ όπου δούμε 8αρη παφυλα σε ελληνικό φυσιγγι αρχίζουμε τα ο φτηνιαρης και ο γύφτος κτλ κτλ. Εδώ τώρα που είναι 8αρης παφυλας σε φυσιγγια τη nsi όλο καρδούλες είμαστε....
Έχουν θέμα στα όπλα τους μερικοί μιτσο δεν τον πεταει
 
Στο μεταξύ όπου δούμε 8αρη παφυλα σε ελληνικό φυσιγγι αρχίζουμε τα ο φτηνιαρης και ο γύφτος κτλ κτλ. Εδώ τώρα που είναι 8αρης παφυλας σε φυσιγγια τη nsi όλο καρδούλες είμαστε....
οντως,δεν τα πάρω τελικα ακου εκει 8αρι παφυλα
 
Στο μεταξύ όπου δούμε 8αρη παφυλα σε ελληνικό φυσιγγι αρχίζουμε τα ο φτηνιαρης και ο γύφτος κτλ κτλ. Εδώ τώρα που είναι 8αρης παφυλας σε φυσιγγια τη nsi όλο καρδούλες είμαστε....
Εγω λατρευω 8αρι καλυκα
Το θεμα ειναι οτι εσεις στην ελλαδα πολλους δεν τα δουλευει η καραμπινα τους 8αριδες
 
ποιο κλασικα?το παλιο με τον αποσπομενο ,ναι,αμα ενοεις το καινουργιο ειναι με τον gt ,καμμια σχεση το ενα με το αλλο.
Για το παλιό μίλαω που ήταν με αποσπόμενο και C7. Δεν είχα ακούσει ότι το άλλαξε. Είναι και ο λόγος που μου έκανε εντύπωση ότι θα έβγαζε δύο ίδια φυσίγγια με διαφορετικό όνομα. Άρα έχουμε: AZ-20 ΜΑΟCHI γίνεται CLASSICA ΝΟΒΕL SPORT και μετά γίνεται ΑΖ-20 ΜΑOCHI BY NOBEL SPORT συν το νέο CLASSICA που είναι πλέον κάτι άσχετο. Καλή φάση να είσαι Ιταλός..yelling.
 
Εγω λατρευω 8αρι καλυκα
Το θεμα ειναι οτι εσεις στην ελλαδα πολλους δεν τα δουλευει η καραμπινα τους 8αριδες
Έχω ρίξει χιλιάδες ναβαρο 30 με 8αρη κάλυκα με 2 μπενελι. Κανένα πρόβλημα. Μήπως βρήκαμε το συγκριτικό πλεονέκτημα των μπενελι;;;;;;
 
Γιατί ρε Τάσο η μικροί τη κάνουν μια έτσι μια γκιοβετσι..κάθε κουτί έχει και διαφορετικό χρώμα κάλυκα!????με άλλο καψουλι άλλο συγκετροτυρα;....
Οι μικροί έχουν κ μια δικαιολογία(οχι παντα)γιατί δεν παραγουν τίποτα...


το gm3 fast είναι φυσηγγαρα φίλε και με αποσπώμενο πάτο συγκετροτυρα πέρσι ξεπούλησε ο Αλλαγιάννης πολλές χιλιάδες φυσηγγια οσα παιδιά το έριξαν κανένας δεν έγραψε παράπονο τώρα αν στο μέλλον δεν υπάρχει η gm3 άλλο αυτο ..
Τα έχουμε ξαναπεί για τα gm3 και τα sipe....
Tο gm3 με τον αποσπωμενο μπορεί οντως να είναι πολυ καλο αλλά δεν λεω αυτό..
Και εγω εριξα περσι τα Japan skeet κ με άφησαν ευχαριστημένο....


καμία εταιρία δεν μπορεί να κρατήσει σταθερό για χρόνια ένα φυσηγγι
Οχι αλλά σου ξαναλεω πως τοσο συχνές "ανανεώσεις" δεν εχω δει πουθενα αλλού....
ποιο κλασικα?το παλιο με τον αποσπομενο ,ναι,αμα ενοεις το καινουργιο ειναι με τον gt ,καμμια σχεση το ενα με το αλλο.
Στην σελίδα της έχει το classica 32γρ κανονικά με αποσπώμενο πάτο κ το classica 30γρ με gt...
 
Οι μικροί έχουν κ μια δικαιολογία(οχι παντα)γιατί δεν παραγουν τίποτα...



Τα έχουμε ξαναπεί για τα gm3 και τα sipe....
Tο gm3 με τον αποσπωμενο μπορεί οντως να είναι πολυ καλο αλλά δεν λεω αυτό..
Και εγω εριξα περσι τα Japan skeet κ με άφησαν ευχαριστημένο....



Οχι αλλά σου ξαναλεω πως τοσο συχνές "ανανεώσεις" δεν εχω δει πουθενα αλλού....

Στην σελίδα της έχει το classica 32γρ κανονικά με αποσπώμενο πάτο κ το classica 30γρ με gt...
Όταν παίζεις με το κόπο του άλλου( λεφτά) δεν υπάρχει δικαιολογία από κανέναν τους...όταν τα ακουμπάω θέλω να είναι αυτό που λέει μέσα και ας μην μου τεριαζει σκοπευτικά
 
Οι μικροί έχουν κ μια δικαιολογία(οχι παντα)γιατί δεν παραγουν τίποτα...



Τα έχουμε ξαναπεί για τα gm3 και τα sipe....
Tο gm3 με τον αποσπωμενο μπορεί οντως να είναι πολυ καλο αλλά δεν λεω αυτό..
Και εγω εριξα περσι τα Japan skeet κ με άφησαν ευχαριστημένο....



Οχι αλλά σου ξαναλεω πως τοσο συχνές "ανανεώσεις" δεν εχω δει πουθενα αλλού....

Στην σελίδα της έχει το classica 32γρ κανονικά με αποσπώμενο πάτο κ το classica 30γρ με gt...
4 classica εχει, classica light 30 και 32gr με gt, classica με αποσπωμενο πατο {που ειναι το παλιο} και classica διασπορας, ολα με c7
 
Έκανα μακακια τι λες
Έκανες και κάναμε .yel.
Εγώ θα κοιτάω απ την άλλη όταν γεμίζω, ούτε να τον βλέπω δεν θέλω τον 8αρι
Το μετρησα και το ξαναμέτρησα , εκτός κι αν χάνει 1χιλ το παχυμετρο , η ο 7αρης είναι μετρημένος 8αρης
 

Attachments

  • IMG_8643.jpeg
    IMG_8643.jpeg
    406,5 KB · Προβολές: 81
  • IMG_8642.jpeg
    IMG_8642.jpeg
    383,2 KB · Προβολές: 81
  • IMG_8566.jpeg
    IMG_8566.jpeg
    487,1 KB · Προβολές: 81
Back
Top