Προσφορές-Τιμές

Ποιά είναι η διαφορά του από το classica;
Το classica ήταν η (μακρόχρονη) συνέχεια του maionchi AZ 20 αμφότερα με συγκεντρωτηρα αποσπώμενου πατου και C7...

Και λέω τώρα εγώ...
Ενα ωραίο και ηλιόλουστο πρωινό είπαν τα ξεφτέρια της nsi που συνέχεια ακονιζουν το μυαλό τους στο τι θα φτιάξουν κ τι θα αλλάξουν.....
Αυτό φυσιγγι έχει αφήσει ιστορία κ το αναπολούν τόσο πολυ οι Ιταλοί συναδελφοι(και οχι μονο)...
Tα υλικά τα έχουμε, δεν παταμε κ μια σφραγίδα maionchi....
Και μόνο για την νοσταλγία θα πανε καλα οι πωλησεις....

Θα αλλάξουμε το κουτί κ το τυπωμα στον καλυκα να φαίνεται κ πιο έντονα φίρμα...

Τι να συγκριθεί ωρέ Πάνο?
Και δεν το λέω για την απόδοση που μπορεί να είναι εξαιρετική κ ισάξια........
Και μόνο για τα παλιά υλικά κ την "γνησιότητα".....
Όσο κ να το θέλουμε πίσω είναι αδυνατον να γυρίσουμε...




Τα παραπανω αφορούν εμένα...
Κάποιος άλλος μπορεί να είναι πολυ χαρουμενος με αυτή την κυκλοφορία.....
 
Το classica ήταν η (μακρόχρονη) συνέχεια του maionchi AZ 20 αμφότερα με συγκεντρωτηρα αποσπώμενου πατου και C7...

Και λέω τώρα εγώ...
Ενα ωραίο και ηλιόλουστο πρωινό είπαν τα ξεφτέρια της nsi που συνέχεια ακονιζουν το μυαλό τους στο τι θα φτιάξουν κ τι θα αλλάξουν.....
Αυτό φυσιγγι έχει αφήσει ιστορία κ το αναπολούν τόσο πολυ οι Ιταλοί συναδελφοι(και οχι μονο)...
Tα υλικά τα έχουμε, δεν παταμε κ μια σφραγίδα maionchi....
Και μόνο για την νοσταλγία θα πανε καλα οι πωλησεις....

Θα αλλάξουμε το κουτί κ το τυπωμα στον καλυκα να φαίνεται κ πιο έντονα φίρμα...

Τι να συγκριθεί ωρέ Πάνο?
Και δεν το λέω για την απόδοση που μπορεί να είναι εξαιρετική κ ισάξια........
Και μόνο για τα παλιά υλικά κ την "γνησιότητα".....
Όσο κ να το θέλουμε πίσω είναι αδυνατον να γυρίσουμε...




Τα παραπανω αφορούν εμένα...
Κάποιος άλλος μπορεί να είναι πολυ χαρουμενος με αυτή την κυκλοφορία.....
Αναπολείς τα παλιά και καλά κάνεις είναι ένα μεράκι και αυτό.... εγώ που δοκίμασα πέρσι φυσηγγια της nsi παρά την προτροπή να μην τα Πάρο πχ τα ταgm3. τα βρήκα εξερετικα.. δεν μπορώ να καταλάβω πόσο ποιο καλητερα θα μπορούσαν να είναι τα παλιά .. φιλικά τα γράφω Τάσο.....είναι πολύ μεγάλη εταιρεία και ξέρει να βγάζει προϊόντα εξερετικα το αν μας τεριαζουν εμάς είναι άλλο θέμα το φυσηγγι είναι προσωπικό ζήτημα
 
Αναπολείς τα παλιά και καλά κάνεις είναι ένα μεράκι και αυτό.... εγώ που δοκίμασα πέρσι φυσηγγια της nsi παρά την προτροπή να μην τα Πάρο πχ τα ταgm3. τα βρήκα εξερετικα.. δεν μπορώ να καταλάβω πόσο ποιο καλητερα θα μπορούσαν να είναι τα παλιά .. φιλικά τα γράφω Τάσο.....
Δεν αντιλέγω...

είναι πολύ μεγάλη εταιρεία και ξέρει να βγάζει προϊόντα εξερετικα
Τα οποία είτε τα κρατάει λίγο, είτε τα αλλάζει,είτε τα σταματάει....
Και εκεί που λες βρήκα αυτό, αντε παλι τα ίδια....

Δεν λεω είναι μεγάλος ο ανταγωνισμός κ χρειάζονται οι ανανεώσεις στα προιοντα που παραγεις αλλα ως ένα σημείο....

Ουτε μικρή βιοτεχνία δεν κάνει έτσι....

Δεν κάνω πλάκα..
Εγώ που τα παρακολουθω αυτά με έχει προβληματισει αυτή η συμπεριφορά απο τόσο μεγάλη εταιρία ...

Μακάρι να βγω ψευτης αλλά κάτσε να δεις την πορεια του gm3 fast...
το αν μας τεριαζουν εμάς είναι άλλο θέμα το φυσηγγι είναι προσωπικό ζήτημα
Συμφωνώ..
 
Back
Top