Σημαδεύοντας την Επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Κανείς δεν έχει κάτι με κανέναν αλλά συνήθως το δημιουργούν το κάτι αυτοί που έχουν την λεγόμενη διαφορετικότητα χωρίς λόγο.Ρε φίλε εμένα δε με νοιάζει τι κάνεις στο κρεβάτι σου ,τι πιστεύεις ,τι τρως ,αν σου αρέσει το χόμπι μου εφόσον είναι νόμιμο.Εσυ γιατί ασχολεισαι να σταματήσω να τρώω κρέας ,ντε και σώνει να σε αφήσω να υοθετεισεται δύο άνδρες παιδί οι δύο γυναίκες και να προσπαθήσετε να του μάθετε τι ότι είναι λογικό το παραφυσικό ,να φωνάζει μαμά τον άνδρα και μπαμπά τη γυναίκα, η να σταματήσω εγώ να κυνηγάω επειδή εσείς γουσταρεται,η αν πιστεύω κάπου να μην το αναφέρω πουθενά ,κοντευουμε στο τέλος εδώ να μη τολμάμε να πάρουμε τη σημαία μας και να κυκλοφορήσουμε που είναι ειδικά για το δικό μας λαο και αυτά που έχει υποστεί και έχει καταφέρει ότι πιο αξιοπρεπει,αν το κάνεις οι μισοί θα σε κοιτάνε λέγοντας κοίτα το μαλακά το φασίστα .Ασχολούμαι ρε μούνια εγώ με εσάς,αυτό που καταλαβαίνω στις εποχές μας τα προβλήματα τα δημιουργούν όπως πάντα οι προβληματικοι οι οποίοι απαιτούν να είναι βασιλικοτεροι του βασιλέως χωρίς να τους πειράζει και κανείς . Ενολιγοις εάν θες να τρως ωμό κρέας δικαίωμα σου αλλά μην το περηφανεύεσαι γιατί ωμό τρώγανε οι πρωτόγονοι και το έχουμε ξεπεράσει αυτό το στάδιο πολλές χιλιετίες ο νοων νοητο
 
Ένας κούκος δε φέρνει την άνοιξη ζει δε ζει ένας σκοπευτής πόσους θα σκοτώσει ποιος είναι ο σκοτωστρας των αμερικανικών ταινιών ο παληκαρης που σκοτώνει καμία 300άρια και στο τέλος πηδάει και την ωραιότερη με τόσο παραμύθι τον τελευταίο καιρό στο τέλος θα λένε αλήθεια και δεν θα τους πιστεύει κανένας σαν το βοσκό με το λύκο.
 
Last edited:
Η πολύ διαφήμιση έχει και τα αρνητικά της

https://www.pronews.gr/amyna-asfale...-na-kanei-tin-marioupoli-rosiko-stalingkrant/

ps
Καλά μην το πιστεύεται και 100% αλλά με τόση διαφήμιση είναι λογικό
Ω ρε φίλε τις άλλες μαλακίες θα ακούσουμε. Και πως επιχειρούσε αυτος; Μόνος; Πήρε τα βουνά και σκοτωνε; Δεν είχε ζευγάρι; Που ανέφερε; Ποιος του ανέθετε αποστολή; Πώς υποστηριζόταν; Πήρε το τουφέκι του και πήγε αεροπορικώς στην Ουκρανία εθελοντής; Πολύ προ των πυλών βλέπουν.
 
Αυτός θα έφαγε τους αστερατούς‼️τι δουλειά είχε εκεί❓❓❓Ουκρανός ομογενής ❓
Τους Ρώσους στρατηγούς που λένε ότι σκοτώθηκαν; Σε ποιο στρατό είναι τόσο εκτεθημενοι οι στρατηγοί σε επιχειρήσεις θα ήταν ενδιαφέρον να ξέρουμε. Και όχι ένας και οι επιχειρήσεις συνεχίζονται
 
Η πολύ διαφήμιση έχει και τα αρνητικά της

https://www.pronews.gr/amyna-asfale...-na-kanei-tin-marioupoli-rosiko-stalingkrant/

ps
Καλά μην το πιστεύεται και 100% αλλά με τόση διαφήμιση είναι λογικό
Το pronews το παρακολουθούσα πολλά χρόνια συστηματικά και το έχω καταχωρήσει με αυτά που έχω δει, στης μη έγκυρες σελίδες. Βέβαια Τσακ Νόρις δεν υπάρχει οπότε καθόλου απίθανο να μη ζει ο άνθρωπος.
 
Το pronews το παρακολουθούσα πολλά χρόνια συστηματικά και το έχω καταχωρήσει με αυτά που έχω δει, στης μη έγκυρες σελίδες. Βέβαια Τσακ Νόρις δεν υπάρχει οπότε καθόλου απίθανο να μη ζει ο άνθρωπος.
Το pronews είναι μη έγκυρο και για εμένα.
Αυτό δεν σημαίνει ότι όλα είναι μούφα.
Αν ψάξεις λίγο θα δεις ότι κυκλοφορεί ευρέως.
Το αφήγημα είναι ότι σκοτώθηκε σε 20 λεπτά από την στιγμή που πάτησε ουκρανία.
Επίσης εντύπωση μου προκάλεσε η διαφήμιση πριν αναλάβει δράση.
Κανένας δεν το έχει διαψεύσει.

Υπομονή λοιπόν ... Θα μάθουμε.
 
Το pronews είναι μη έγκυρο και για εμένα.
Αυτό δεν σημαίνει ότι όλα είναι μούφα.
Αν ψάξεις λίγο θα δεις ότι κυκλοφορεί ευρέως.
Το αφήγημα είναι ότι σκοτώθηκε σε 20 λεπτά από την στιγμή που πάτησε ουκρανία.
Επίσης εντύπωση μου προκάλεσε η διαφήμιση πριν αναλάβει δράση.
Κανένας δεν το έχει διαψεύσει.

Υπομονή λοιπόν ... Θα μάθουμε.
Άντε ,σειρά έχει ο Τζουντ Λο που έχει κ εξπιριενς‼️
 
Το pronews είναι μη έγκυρο και για εμένα.
Αυτό δεν σημαίνει ότι όλα είναι μούφα.
Αν ψάξεις λίγο θα δεις ότι κυκλοφορεί ευρέως.
Το αφήγημα είναι ότι σκοτώθηκε σε 20 λεπτά από την στιγμή που πάτησε ουκρανία.
Επίσης εντύπωση μου προκάλεσε η διαφήμιση πριν αναλάβει δράση.
Κανένας δεν το έχει διαψεύσει.

Υπομονή λοιπόν ... Θα μάθουμε.
Σε αυτές τις δουλειές όταν κάτι είναι να γίνει γίνεται αθόρυβα χωρίς διαφημίσεις. Ούτε οι υπέρ κομάντος βαρανε νταούλια όταν πάνε ( είναι άριστοι επαγγελματίες,δεν είναι παιδάκια που πάνε κάπου και μετά ανεβάζουν φωτογραφίες στο φβ) ούτε οι κυνηγοί κεφαλών των μυστικών υπηρεσιών που τους ψάχνουν το διατυμπανίζουν. Κάτι άλλο παίζει εδω. Το pronews είναι ρωσοφιλο μέσο, δεν είναι κακό αυτό από μόνο του αλλά αυτό επιρρεαζει τις ειδήσεις του και αυτό είναι κακό.
 

Ζελένσκι: O «υπηρέτης του λαού» και του… μαύρου χρήματος!​

Υποσχέθηκε κυνήγι διαφθοράς, αλλά έβγαζε εκατομμύρια στο εξωτερικό μέσω δικτύου offshore και αγόραζε πανάκριβα ακίνητα στο Λονδίνο.
1647415524262.jpeg
Δεν ήταν ποτέ δύσκολο να απελπιστεί κανείς στην Ουκρανία, ακόμα και πριν από τον πόλεμο. Με το 45% του πληθυσμού να βρίσκεται στην κατηγορία της φτώχειας και τον βασικό μισθό στα 111 ευρώ, οι ηγέτες της κατάφερναν να πλουτίζουν και να αποτελούν κομμάτι μιας παγκόσμιας ελίτ. Η Ουκρανία είναι μια χώρα με πάμφτωχους πολίτες και εκατομμυριούχους πολιτικούς.

Από τον Βασίλη Γαλούπη

Διαβάστε όλο το άρθρο....αξίζει!;)

https://www.olympia.gr/1470584/diethni/zelenski-o-ypiretis-toy-laoy-kai-toy-mayroy-chrimatos/
 
Ούτε τουφεκιά δεν έριξε ... από μπόμπα πήγε.
...ρε τι μου λες ... παλεύετε και σεις με τα REMINGTON και τα φυσέκια το Νίκου...τουλάχιστον για τα γουρούνια, να ... κάνεις έναν μπομπαρδισμό και ξεμπέρδεψες ...γδαρμένα τεμαχισμένα!!!.sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top