Σκέφτομαι να αγοράσω... Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Παραλίγο να δώσω προκαταβολή για να μου την κρατήσουν γιατί έχει μόνο μία magnum αλλά κάτι με χάλαγε στην ξύλινη οπότε μάλλον δεν...
Καλά έκανες αφού κάτι σε χάλαγε, δεν είναι εποχές για αγορές κορώνα γράμματα
Όπλο έχεις, το κυνήγι πάει προς το τέλος του, μην το βιάζεσαι
Αν και με τις ανατιμήσεις που γίνονται από την στιγμή που έχεις αποφασίσει να πάρεις όπλο στα σίγουρα το μην το βιάζεσαι είναι δίκοπο μαχαίρι
 
Καλά έκανες αφού κάτι σε χάλαγε, δεν είναι εποχές για αγορές κορώνα γράμματα
Όπλο έχεις, το κυνήγι πάει προς το τέλος του, μην το βιάζεσαι
Αν και με τις ανατιμήσεις που γίνονται από την στιγμή που έχεις αποφασίσει να πάρεις όπλο στα σίγουρα το μην το βιάζεσαι είναι δίκοπο μαχαίρι
Έχεις δίκιο έχω κάνει αρκετές αγορές που μετάνιωσα μετά γι'αυτό είμαι τόσο αναποφάσιστος!!!Ο @ΓΙΑΝΝΗΣ. είπε την καλύτερη λύση αλλά εγώ ψάχνομαι γιατί με τρώει ο κ@λ@ς μου...
 
View attachment 63500

Μου λέει η κοπελιά μου εχθές..... Αγαπηηηηηηηηηη τι δώρο θέλεις για τα γενέθλια σου ? Να μωρέ κάτι ψηλοπραγματα για το κυνήγι. Εντάξει θα στα πάρω.
υ.γ. δεν την δάγκωσα πολύ.... Στα 165€ σταμάτησα 🤣 🤣🤣
Εχει αδερφη ή καμια πρωτοξαδερφη ανυπαντρη?
:rolleyes:
 
Δεν ψαχνεσαι γενικώς. Ξέρεις τι θέλεις από το τουφέκι και καταλαβαίνεις ποτέ είναι στα μέτρα σου και ποιο όπλο έχει προοπτικές. Νομίζω ότι σου αρέσει περισσότερο η SX4.
Ομολογώ ότι είναι το πιο τίμιο από τα τρία στα λεφτά που κοστίζει!!!Η maxus2 πιο εντυπωσιακή αλλά πολλά τα χρήματα για μια βίδα που βάλανε στην πάπια!!! Για τη φάσσα και το λόγγο που τη θέλω εγώ η sx4 μου ταιριάζει περισσότερο!!!
 
View attachment 63500

Μου λέει η κοπελιά μου εχθές..... Αγαπηηηηηηηηηη τι δώρο θέλεις για τα γενέθλια σου ? Να μωρέ κάτι ψηλοπραγματα για το κυνήγι. Εντάξει θα στα πάρω.
υ.γ. δεν την δάγκωσα πολύ.... Στα 165€ σταμάτησα 🤣 🤣🤣
Καπως έτσι βρέθηκα με benelli.
Beretta της είπα benelli μου έφερε
 
Ότι και να διαλέξεις να το πάρεις σε ξύλινο. Η sx4 πχ που σου άρεσε και είναι και σε νορμαλ τιμή. Πιστεύεις ότι δεν μπορείς να τροποποιήσεις το δικό της κοντάκι σε ένα οπλουργο και να σου έρθει καλά ?
Όντως το ξύλινο είναι πιο προσαρμόσιμο και αφού έχουμε τον @ΓΙΑΝΝΗΣ. όλα γίνονται!!!
 
Ομολογώ ότι είναι το πιο τίμιο από τα τρία στα λεφτά που κοστίζει!!!Η maxus2 πιο εντυπωσιακή αλλά πολλά τα χρήματα για μια βίδα που βάλανε στην πάπια!!! Για τη φάσσα και το λόγγο που τη θέλω εγώ η sx4 μου ταιριάζει περισσότερο!!!
Όντως το ξύλινο είναι πιο προσαρμόσιμο και αφού έχουμε τον @ΓΙΑΝΝΗΣ. όλα γίνονται!!!
Το τουφέκι το είχα. Ειναι άψογο.
Συμφωνώ για ξύλινο.
Αν σου είναι πολύ το ντροπ μια προσωρινή λύση είναι το Κιτ της beartooth.
Ίσως το ξαναπάρω κι εγώ.
Υπάρχει ένα στο car και όπως λέει είναι αριχτο στα 900.
Τσεκαρε.
 
View attachment 63500

Μου λέει η κοπελιά μου εχθές..... Αγαπηηηηηηηηηη τι δώρο θέλεις για τα γενέθλια σου ? Να μωρέ κάτι ψηλοπραγματα για το κυνήγι. Εντάξει θα στα πάρω.
υ.γ. δεν την δάγκωσα πολύ.... Στα 165€ σταμάτησα 🤣 🤣🤣
Θα στο ανταποδώσει..... είναι δεδομένο.... περαστικά σου εύχομαι..... από τώρα.
 
Το τουφέκι το είχα. Ειναι άψογο.
Συμφωνώ για ξύλινο.
Αν σου είναι πολύ το ντροπ μια προσωρινή λύση είναι το Κιτ της beartooth.
Ίσως το ξαναπάρω κι εγώ.
Υπάρχει ένα στο car και όπως λέει είναι αριχτο στα 900.
Τσεκαρε.
Μαζοχτρα.
 
Είναι καλό Παναγιώτη . Ας μη μου κολλαγε η μαλακια του σκοπευτηρίου και θα σου λεγα. Η καραμπίνα κακά τα ψέματα, δε βολεύει εκεί.
Τόσα καινούργια όπλα που έχεις, δεν θα έπρεπε να ασχολείσαι με άλλα .Ρίξε τα αυτά και αν νομίζεις ότι υπάρχει κενό ....... Εκτός και αν διώξεις τη Βιτόρια.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top