Σκέφτομαι να αγοράσω... Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μην κάνετε παράσιτα.
🤣
Γουρούνια υπάρχουν σε αφθονία, εάν υπάρχουν και δολοφονικά σκυλιά να τα βγάλουν και να στα φέρουν είσαι καλυμμένος
Εκτός και αν τρώγεσαι για αγορά με πρόσχημα να αφήσεις την Μ2 για τον γιό
 
Κώστα τι όπλο να αγοράσω ?
Θέλω το πιο δολοφονικό όλων όσων κυκλοφορούν !!!!
Αυτο λαικα το λεμε ´´τον τρωει ο κωλος τού´´
Καλα τον Κωστα ρωτας τι οπλο; .sarcastic.
Μπορει να σου πει οτι οπλο κυκλοφορει!
Δεν υπαρχει οπλο να μην το γουσταρει!

Κωστα δεν το λεω ως κατηγορια αλλα ως μερακκι που εχεις!!!
 
Κώστα τι όπλο να αγοράσω ?
Θέλω το πιο δολοφονικό όλων όσων κυκλοφορούν !!!!
Ακου τι θα κανεις. Δε χρειαζεται πολλα λεφτα. Θα βαλεις την καννη της ρεμ, αφου την πας για κωνο, πανω στη μπενελα με πατεντα (το χεις με τα μηχανουργικα). Ισως ομως να εχεις προβληματακια αν πας να κυνηγησεις πιγκουινους σε κανα παγετωνα. Εκει θα κανεις πατεντα ενα πλαγιο μπαικαλ με δυο καννες φαμπαρμ. Θα κοστισει ομως παραπανω.
 
Ακου τι θα κανεις. Δε χρειαζεται πολλα λεφτα. Θα βαλεις την καννη της ρεμ, αφου την πας για κωνο, πανω στη μπενελα με πατεντα (το χεις με τα μηχανουργικα). Ισως ομως να εχεις προβληματακια αν πας να κυνηγησεις πιγκουινους σε κανα παγετωνα. Εκει θα κανεις πατεντα ενα πλαγιο μπαικαλ με δυο καννες φαμπαρμ. Θα κοστισει ομως παραπανω.
Κουράστηκα μόνο στην σκέψη.
Κάτι πιο πατ κιούτ δεν υπάρχει ?
V3 Μέχρι 38γρ από κει και πάνω sx3 αχρωμιωτη θα τα ρίχνεις όλα παντού κάτω αλλά μπορεί που και που να ρίχνεις και κάνα καντήλι,όλα δε μπορούμε να τα χουμε.
Θα βρω μια v3 και θα δοκιμάσω συγκέντρωση διάτρηση .... αλλίμονό σας αν βρω τα ίδια ... δεν θα σας ξεπλένει ούτε ο Νιαγάρας. 🤣
@vazelos βρε μου μια V3 ρε γαμώτ .... 5-6 φυσίγγια θα ρίξω.
V3 δεν παίρνω ούτε να μου την χαρίζανε.
Πάνω από 36 πολύ σπάνια ρίχνω ...
Κάτι άλλο σε κάτω από 36 δεν υπάρχει που να σκοτώνει σαν διάολος ?
 
Κουράστηκα μόνο στην σκέψη.
Κάτι πιο πατ κιούτ δεν υπάρχει ?

Θα βρω μια v3 και θα δοκιμάσω συγκέντρωση διάτρηση .... αλλίμονό σας αν βρω τα ίδια ... δεν θα σας ξεπλένει ούτε ο Νιαγάρας. 🤣
@vazelos βρε μου μια V3 ρε γαμώτ .... 5-6 φυσίγγια θα ρίξω.
V3 δεν παίρνω ούτε να μου την χαρίζανε.
Πάνω από 36 πολύ σπάνια ρίχνω ...
Κάτι άλλο σε κάτω από 36 δεν υπάρχει που να σκοτώνει σαν διάολος ?
ασε τα v3 και τα v6 και τα v8...παμε να δοκιμασουμε το διαμαντι να δεις τι θα πει διατρηση....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top