Σκέφτομαι να αγοράσω... Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εάν βρεις αυτογεμες με καλύτερη διάτρηση από το v3 να μου το πεις κανόνισε κιόλας για αγορά 3/4 κατευθείαν έχω ανθρώπους που ότι βγει το δοκιμαζουν και μέχρι στιγμής δεν υπάρχει όπλο για σύγκριση έχουν καταλήξει στο v3 θα τους το πώς αλλά πρόσεξε γιατί δύσκολα δεν θα το έχουν δοκιμάσει και έχουν και μεγαλύτερες σκοπευτικές ικανότητες από εμάς και γνώσεις.
 
Εάν βρεις αυτογεμες με καλύτερη διάτρηση από το v3 να μου το πεις κανόνισε κιόλας για αγορά 3/4 κατευθείαν έχω ανθρώπους που ότι βγει το δοκιμαζουν και μέχρι στιγμής δεν υπάρχει όπλο για σύγκριση έχουν καταλήξει στο v3 θα τους το πώς αλλά πρόσεξε γιατί δύσκολα δεν θα το έχουν δοκιμάσει και έχουν και μεγαλύτερες σκοπευτικές ικανότητες από εμάς και γνώσεις.
Παιζει Γιαννη η G3 να εχει καλυτερη, εχω φιλο που τις εχει και τις δυο αλλα δεν ειναι και πολυ των δοκιμων
 
Παιζει Γιαννη η G3 να εχει καλυτερη, εχω φιλο που τις εχει και τις δυο αλλα δεν ειναι και πολυ των δοκιμων
Να του πεις να ρίξεις 3/4 τουφεκιές με την κάθε μια με διαφορετικό φυσίγγι δεν είναι κάτι τραγικό να δει τις διαφορές .Δεν νομίζω όμως να ξεπερνάει τη v3 με τίποτα.Η παρέα φίλοι γύρω γύρω που πάμε για κυνήγια οπότε ταιριάξει τις έχουν όλες μέσα στη Πάρεα είναι και σκοπευτές που δοκιμάζουν και δεν εχουν θέμα να αγοράσουν ανά πάσα στιγμή κάτι καλύτερο ξέρεις είναι τρέλα αυτό.391optima,power bowr ,sx3, remi g3 ,1187,sezaer guerini σκοπευτικά,bereta σκοπευτικο, super sport ,A400 και διάφορα άλλα όπλα παλαιότερα και νέα όλων των ειδών .Το καλύτερο ακούγεται η v3 .Δεν έχω πάει φέτος κυνήγι μόλις πάω θα την πάρω να την ρίξω και εγώ από τον ένα φίλο.
 
Last edited:
Λεωνίδα θέλω τη γνώμη σου.Σκεφτομαι να αγοράσω μια 304 ,που θα φτιάξω νέο κοντάκι και πάπια δικής μου σχεδίασης σε έναν κοντακα η πάπια μόνο το κοντάκι βάση μέτρων εννοείται γιατί θέλω να το ζυγίσω ακριβώς το όπλο.Με 71εκ κανη χωρίς τσοκ διότι σκοπεύω να πάει για αποχρωμιωση και λείανση σε έναν οπλουργο για να την φτάσω περίπου 18.5/18.6 για κώνο αλλού και για τοποθέτηση 7ποντων τσοκ αλλού .Η σκανδάλη της δέχεται επέμβαση η είναι καλή μια φορά έχω ρίξει με Α304 παρόλο που έχουν δύο συγγενείς.Και μετά θα στείλω την κανη εκτός Αθηνών για κατασκευή 2 τσοκ κατά παραγγελία όπως τα ζητήσω σε διαμόρφωση και μήκος.
 
Εάν βρεις αυτογεμες με καλύτερη διάτρηση από το v3 να μου το πεις κανόνισε κιόλας για αγορά 3/4 κατευθείαν έχω ανθρώπους που ότι βγει το δοκιμαζουν και μέχρι στιγμής δεν υπάρχει όπλο για σύγκριση έχουν καταλήξει στο v3 θα τους το πώς αλλά πρόσεξε γιατί δύσκολα δεν θα το έχουν δοκιμάσει και έχουν και μεγαλύτερες σκοπευτικές ικανότητες από εμάς και γνώσεις.
Θα το δοκιμάσω αν το βρω.
Δεν ξέρω κανέναν να το έχει.
Απλά για την περιέργεια.
Ούτε για πλάκα δεν το αγοράζω.
Πολύπλοκο και αναξιόπιστο για εμένα.
Πρότεινέ μου άλλο για κάτω από 36 γρ.
Δεν θέλω ημίμετρα.
Ρώτα τους φίλους σου μετά την v3 ποιά άλλη σκοτώνει.

Την sx4 την έχει φίλος ... σκοτώνει αυτή ή όχι ;
Να της ρίξω καμιά δοκιμή ;
Συγκέντρωση ή διάτρηση να δοκιμάσω ;
 
Λεωνίδα θέλω τη γνώμη σου.Σκεφτομαι να αγοράσω μια 304 ,που θα φτιάξω νέο κοντάκι και πάπια δικής μου σχεδίασης σε έναν κοντακα η πάπια μόνο το κοντάκι βάση μέτρων εννοείται γιατί θέλω να το ζυγίσω ακριβώς το όπλο.Με 71εκ κανη χωρίς τσοκ διότι σκοπεύω να πάει για αποχρωμιωση και λείανση σε έναν οπλουργο για να την φτάσω περίπου 18.5/18.6 για κώνο αλλού και για τοποθέτηση 7ποντων τσοκ αλλού .Η σκανδάλη της δέχεται επέμβαση η είναι καλή μια φορά έχω ρίξει με Α304 παρόλο που έχουν δύο συγγενείς.Και μετά θα στείλω την κανη εκτός Αθηνών για κατασκευή 2 τσοκ κατά παραγγελία όπως τα ζητήσω σε διαμόρφωση και μήκος.
Έχεις τρέλα Γιάννη
Κοντάκι και πάπια καλά θα κάνεις αλλά για τα υπόλοιπα γιατί δεν πας κατευθείαν σε optima ;
Οι σκανδάλες πάντως των beretta τουλάχιστον μέχρι 391 είναι πολύ καλές από ότι έχω ακούσει
Όπως και να έχει εάν σου έχει μπει το σαράκι να το κάνεις κάντο
 
Λεωνίδα θέλω τη γνώμη σου.Σκεφτομαι να αγοράσω μια 304 ,που θα φτιάξω νέο κοντάκι και πάπια δικής μου σχεδίασης σε έναν κοντακα η πάπια μόνο το κοντάκι βάση μέτρων εννοείται γιατί θέλω να το ζυγίσω ακριβώς το όπλο.Με 71εκ κανη χωρίς τσοκ διότι σκοπεύω να πάει για αποχρωμιωση και λείανση σε έναν οπλουργο για να την φτάσω περίπου 18.5/18.6 για κώνο αλλού και για τοποθέτηση 7ποντων τσοκ αλλού .Η σκανδάλη της δέχεται επέμβαση η είναι καλή μια φορά έχω ρίξει με Α304 παρόλο που έχουν δύο συγγενείς.Και μετά θα στείλω την κανη εκτός Αθηνών για κατασκευή 2 τσοκ κατά παραγγελία όπως τα ζητήσω σε διαμόρφωση και μήκος.
Όλα αυτά σε μία 304; Που δεν έχει καν θαλάμη μάγκνουμ; Διαφωνώ, αλλά αν το έχεις καημό κάντο.

Η σκανδάλη της πάντως είναι πολύ καλή και δέχεται εύκολη βελτίωση.
 
Όλα αυτά σε μία 304; Που δεν έχει καν θαλάμη μάγκνουμ; Διαφωνώ, αλλά αν το έχεις καημό κάντο.

Η σκανδάλη της πάντως είναι πολύ καλή και δέχεται εύκολη βελτίωση.
Δεν θέλω μαγκουμ θαλάμη γιατί δεν ρίχνω πάνω από 38 γι'αυτό.
 
Θα το δοκιμάσω αν το βρω.
Δεν ξέρω κανέναν να το έχει.
Απλά για την περιέργεια.
Ούτε για πλάκα δεν το αγοράζω.
Πολύπλοκο και αναξιόπιστο για εμένα.
Πρότεινέ μου άλλο για κάτω από 36 γρ.
Δεν θέλω ημίμετρα.
Ρώτα τους φίλους σου μετά την v3 ποιά άλλη σκοτώνει.

Την sx4 την έχει φίλος ... σκοτώνει αυτή ή όχι ;
Να της ρίξω καμιά δοκιμή ;
Συγκέντρωση ή διάτρηση να δοκιμάσω ;
391optima πάρε τότε
 
Λεωνίδα θέλω τη γνώμη σου.Σκεφτομαι να αγοράσω μια 304 ,που θα φτιάξω νέο κοντάκι και πάπια δικής μου σχεδίασης σε έναν κοντακα η πάπια μόνο το κοντάκι βάση μέτρων εννοείται γιατί θέλω να το ζυγίσω ακριβώς το όπλο.Με 71εκ κανη χωρίς τσοκ διότι σκοπεύω να πάει για αποχρωμιωση και λείανση σε έναν οπλουργο για να την φτάσω περίπου 18.5/18.6 για κώνο αλλού και για τοποθέτηση 7ποντων τσοκ αλλού .Η σκανδάλη της δέχεται επέμβαση η είναι καλή μια φορά έχω ρίξει με Α304 παρόλο που έχουν δύο συγγενείς.Και μετά θα στείλω την κανη εκτός Αθηνών για κατασκευή 2 τσοκ κατά παραγγελία όπως τα ζητήσω σε διαμόρφωση και μήκος.
Αν προλάβει κ σε δει ο επαγγελματίας,πριν μπεις...στην πόρτα θα γράφει 👉πετάχτηκα για λίγο άλλου😆περάστε του χρόνου‼️
 
Παιζει Γιαννη η G3 να εχει καλυτερη, εχω φιλο που τις εχει και τις δυο αλλα δεν ειναι και πολυ των δοκιμων
Εσένα με τον τρίφτη βαράει για πλάκα 90-110% με ότι εμπορικό βάλεις.
Παίζει να μην υπάρχει άλλο όπλο που το κάνει αυτό.
Πούλα την κάνη σε σκοπευτές βάλε κατώφλι 3.000 ευρώ.
Θα τα πιάσεις !!!

ps
Κανόνισε να την πιάσουν οι ντροπές και να μην βγάζει μετά τόσο, θα σε τουλουμιάσουν στο ξύλο. 🤪
 
Εσένα με τον τρίφτη βαράει για πλάκα 90-110% με ότι εμπορικό βάλεις.
Παίζει να μην υπάρχει άλλο όπλο που το κάνει αυτό.
Πούλα την κάνη σε σκοπευτές βάλε κατώφλι 3.000 ευρώ.
Θα τα πιάσεις !!!

ps
Κανόνισε να την πιάσουν οι ντροπές και να μην βγάζει μετά τόσο, θα σε τουλουμιάσουν στο ξύλο. 🤪
Κ εγώ αυτό πιστεύω....μόνο η δική του αυτό το "κακό"‼️
 
Έχω καταληξει τι θα κάνει ο κάθε ένας γιατί γνωρίζω τη δουλειά του καθενός όπως δεν έγραψα ότι ο κώνος θα γίνει στον οπλουργο αλλά με δικό μου αλεζουαρ .Κοιτάω την Α304 λόγο μεγάλης αξιοπιστίας και όχι την 390 ακριβώς επειδη θέλω 70αρα θαλαμη .Ένας για όλα δε κάνει ο κάθε ένας ένα πράγμα κάνει καλά το χω ξαναγράψει.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top