Σκέφτομαι να αγοράσω... Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ρε παιδιά η μαξους έρχεται με τόσες αλλαγές κλίσεων πανό από 4/5 φλάντζες αν θυμάμαι καλά και προέκτασης εδώ την έφερα εγώ που είμαι αρηστερος και δεν μπορείτε να την φέρεται στα μέτρα σας!!!!! Όσο για την κάνη της που διαβάζω ότι δεν βρησκουν φυσηγγια μόνο για αστείο το περνο
εκτός από κάτι μάλλινα ότι και της βάλω θερίζει .
Oτι και να πείτε έχετε δικιο! ο ιδιος το λεει και το αναφέρω. η φλατζες δεν καλύπτουν τα πάντα. εγω οτι και αν προσπάθησα δεν το κατάφερα και ειχα πλαστικο κοντάκι.
 
Oτι και να πείτε έχετε δικιο! ο ιδιος το λεει και το αναφέρω. η φλατζες δεν καλύπτουν τα πάντα. εγω οτι και αν προσπάθησα δεν το κατάφερα και ειχα πλαστικο κοντάκι.
Γιαυτον που θέλει μεγάλες κλίσεις ξεχνάει το πλαστικό κοντάκι το λέω σαν παθών αν και μου αρέσει πολύ δεν ξαναπαίρνω.
 
Ένα ενδιαφέρων βίντεο σχετικά με τις κατανομές και για όσους ασχολούνται με τα χαρτιά,από φθηνά και ακριβά μοντέλα όπλων.Τον τύπο τον παρακολουθώ γενικά και είναι ωραίος.
Η ακριβή κάννη τελικά είναι καλύτερη?
 
Ένα ενδιαφέρων βίντεο σχετικά με τις κατανομές και για όσους ασχολούνται με τα χαρτιά,από φθηνά και ακριβά μοντέλα όπλων.Τον τύπο τον παρακολουθώ γενικά και είναι ωραίος.
Η ακριβή κάννη τελικά είναι καλύτερη?
Στην εμφάνιση‼️
 
Ένα ενδιαφέρων βίντεο σχετικά με τις κατανομές και για όσους ασχολούνται με τα χαρτιά,από φθηνά και ακριβά μοντέλα όπλων.Τον τύπο τον παρακολουθώ γενικά και είναι ωραίος.
Η ακριβή κάννη τελικά είναι καλύτερη?
Μεγάλες διαφορές στα ποσοστά βλέπω και τα πληκτρολόγια θα πάρουν φωτιά..terror.

Η Mossberg 940 Pro Field προβλέπω σύντομα να εισάγεται.;)
 
Μεγάλες διαφορές στα ποσοστά βλέπω και τα πληκτρολόγια θα πάρουν φωτιά..terror.

Η Mossberg 940 Pro Field προβλέπω σύντομα να εισάγεται.;)
Δε νομιζω να εχει διαφορετικη καννη απο την 930. Ουτε και το ισχυριζεται η μοζμπεργκ. Καλο ειναι να εισαχθει παντως.
 
Εγώ κατάλαβα ότι πρέπει να βρεις συνδυασμό φυσιγγίου κάννης τσοκ. Στο τεστ είχε ένα φυσίγγιο. Με κάποιο άλλο τα αποτελέσματα θα ήταν διαφορετικά. Τα τσοκ γιατί ήταν αφτερ μάρκετ και όχι μαμά mod; Αυτόν τον παρακολουθώ κι εγώ, αλλά αυτό το τεστ δεν.... Βέβαια το είπε και ο ίδιος για το συνδυασμό που ειπα
 
Εγώ κατάλαβα ότι πρέπει να βρεις συνδυασμό φυσιγγίου κάννης τσοκ. Στο τεστ είχε ένα φυσίγγιο. Με κάποιο άλλο τα αποτελέσματα θα ήταν διαφορετικά. Τα τσοκ γιατί ήταν αφτερ μάρκετ και όχι μαμά mod; Αυτόν τον παρακολουθώ κι εγώ, αλλά αυτό το τεστ δεν.... Βέβαια το είπε και ο ίδιος για το συνδυασμό που ειπα
Αν έριχνε και με τα μαμά τσοκ θα ήταν ακόμα χειρότερα 😂😂
 
Στην εμφάνιση‼️
Και στην απόδοση
Φοβερές διαφορές.
Και το τέστ πολύ ακριβές ... 👍

Choke Carlson's Mod
Federal speed shok 1 1/4 steel #2 (156 pellets)
30" @ 40 yards
=================================
Benelli Sbe3 69% - 56%
Beretta A400 extreme plus 62% - 81%
Franchi affinity 3 72%
Stoeger m3500 69%
Winchester SX4 72%
Browning Maxus 2 65%
Browning A5 56% - 71%
Wetherby 71%
Mossberg 940 pro 81%
Beretta A300 Ultima 78%
 
Ένα ενδιαφέρων βίντεο σχετικά με τις κατανομές και για όσους ασχολούνται με τα χαρτιά,από φθηνά και ακριβά μοντέλα όπλων.Τον τύπο τον παρακολουθώ γενικά και είναι ωραίος.
Η ακριβή κάννη τελικά είναι καλύτερη?
Πιο πολύ κουβέντα παρά πράξη στο ίδιο χρόνο βίντεο θα μπορούσε να έχει δοκιμάσει και άλλο φυσίγγι ένα φυσίγγι ίσον κανένα
 
Και στην απόδοση
Φοβερές διαφορές.
Και το τέστ πολύ ακριβές ... 👍

Choke Carlson's Mod
Federal speed shok 1 1/4 steel #2 (156 pellets)
30" @ 40 yards
=================================
Benelli Sbe3 69% - 56%
Beretta A400 extreme plus 62% - 81%
Franchi affinity 3 72%
Stoeger m3500 69%
Winchester SX4 72%
Browning Maxus 2 65%
Browning A5 56% - 71%
Wetherby 71%
Mossberg 940 pro 81%
Beretta A300 Ultima 78%
Την βε 3 ❓❓ου ε λα Βε Τρουά❓😁😁😁
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top