Σκέφτομαι να αγοράσω... Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εσύ θεωρείς ότι μπορείς να βγάλεις συμπέρασμα από το "τεστ" αυτό ?

Benelli Sbe3 69% - 56% - διαφορά 13%
Beretta A400 extreme plus 62% - 81% - διαφορά 19%
Browning A5 56% - 71% - διαφορά 15%
Κοίτα διαφορές από φυσίγγι σε φυσίγγι στο ίδιο κουτί με όλα τα άλλα ίδια.
Άλλες τουφεκιές έφευγαν πάνω, άλλες δεξιά άλλες αριστερά.

Ποιος σου λέει ότι η επόμενη τουφεκιά δεν θα έβγαζε τα κόκκινα ?
Mossberg 940 pro 81% - 66% - διαφορά 15%
Beretta A300 Ultima 78% - 63% - διαφορά 15%

Το βίντεο είναι μάθημα για το τι πρέπει να αποφεύγουμε σε μια σωστή δοκιμή.
Λέει όμως και σωστά πράγματα.


Αν ήταν στην Ελλάδα η δοκιμή θα βάραγαν όλα 90%-100% πάντως με mod. 🤪
Με ένα μόνο φυσίγγι δεν μπορείς να βγάλεις αποτέλεσμα έπρεπε να είχε 3 μάρκες και να ρίχνει 3 διαφορετικά από κάθε όπλο για να έχεις ένα μέσω όρο. Και θα προτιμούσα τα μαμά τσοκ όχι τα αφτερ μάρκετ γιατί κάθε κάνη αποδίδει διαφορετικά με τα αφτερ μάρκετ τσοκ
 
Δεν είναι μόνο η εξωτερική εμφάνιση και η ποιότητα είναι και η εργονομία και τα συστήματα απόσβεσης στο κοντάκι είναι η εργατοώρες που δούλεψε το τμήμα σχεδιασμού. Για αυτό και βλέπεις μερικά όπλα σκοτώνουν μεν αλλά είναι ατσούμπαλα και κουραστικά στην πολύωρη χρήση και αλλά τα κρατάς και δεν σε κουράζουν και σου ανεβαίνουν και ποιο εύκολα.
Συμφωνώ απολυτα.Ειμαι υπέρ σε όλα αυτά να δώσω το κάτι παραπάνω αλλα όχι για "μαγικές" κάννες
 
Μαζεύουν χρήμα από yt ...

Πάντως αυτόν
https://www.youtube.com/c/TheNewHuntersGuide
τον βλέπω γιατί κάνει τεστ διάτρησης σε τζελ και τσεκάρω το πρόγραμμα που έχω φτιάξει :)
Δεν είναι πολύ "κακός" ... έχει όμως φάτσα που μου την δίνει και μιλάει σπαστικά.
O Joel θα έχει φάει καμιά μήνυση από την patternmaster ... δεν έχει βγάλει ξανά καινούργιο βίντεο αχαχαχ
σα φιογκος ειναι .... 🤣 🤣
 
Αφτερ μαρκετ τσοκ εχω παρει ενα καρλσονς εσωτερικο και κανα 4αρι τζεμινι εσω εξω.
Το πρωτο το πηρα για τη βιτορια γιατι το μαμα ηταν στραβο και δε βιδωνε καλα.
Τα αλλα (ic,lm,skeet 1) τα πηρα γιατι μου αρεσαν οπως φαινονται στο οπλα (Μ2, affinity και vitoria).
Πιο απλες απαιτησεις πεθαινεις. :)
 
με αυτούς τους τρελούς κάτι θα μάθουμε (όχι ότι δεν το ξέραμε δηλαδή) ... 🤪

30y - 27.4m
speed shok 84%
black cloud 74%
bismuth 75%
tss 90%

40y - 36.5m
speed shok 73%
black cloud 52%
bismuth 47%
tss 63%

Ο Στιβ ειναι ωραιος. Τον παρακολουθω. Εχω εγγραφει στο καναλι του. Και στο καναλι των δυο Αγγλων, του σαλιαρη και του αλλου του βρωμυλου του ψηλου.
 
Αναλυση τυπικου Αμερικανου vs τυπικου Αγγλου για review σε καραμπινα σε ελευθερη μεταφραση

Αμερικανος: whats up guys😎 😛. Eδω οπως βλεπετε εχουμε και γαμω τις καραμπινες ενοειται 3.5αρα (γιατι απλα δεν εχουν βγει 4αρες ακομα)🥳 😎ριχνει τα παντα απο 45γρ μεχρι 70γρ και εχουμε αλλες τρεις καραμπινες οπως σας ελεγα να σας δειξω μεσα στην εβδομαδα και λεω να παρω αλλες δυο δικες μου φετος😉 γιατι και πολυ παπι δικε μου φετος στο ανοιγμα και τι να κανεις .........

Αγγλος: Γεια σας🥱🧐 Εδω εχουμε σημερα κατι που μοιαζει με οπλο🧐. Προσωπικα δεν το πιστευω. Δεν ειναι ακριβως οπλο ομως μερικοι στον κοσμο και κυριως στην Αμερικη το θεωρουν οπλο🤨. Νομιζω οτι αυτο το πραγματακι που παει μπρος πισω το λενε κλειστρο η κατι τετοιο😕 ....
 
Ο Στιβ ειναι ωραιος. Τον παρακολουθω. Εχω εγγραφει στο καναλι του. Και στο καναλι των δυο Αγγλων, του σαλιαρη και του αλλου του βρωμυλου του ψηλου.
Από τον σαλιάρη και τον ψηλό ξεγράφτηκα ...
Στον σαλιάρη έπρεπε να κρατάω ομπρέλα και ο ψηλός μου τα είχε κάνει τσουρέκια με το longthorne. 🤣
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top