Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εγω αν και εχω αν προλαβω θα παρω μια κουτα τραπ απο κενταυρο, για χαβαλε που πηγαινω εγώ, αυστηρα οτι φθηνοτερο υπαρχει.....
To "για χαβαλε" μην το λες... Οτι κ να εχεις μεσα στο οπλο σου, το σκοπευτηριο να το βλεπεις κ σαν σχολειο... Παντως δεν ειναι χαβαλεντζιδικα τα 24αρια.... Εχω φιλο που ριχνει συνεχεια Sporting κ σε αγωνες, αν κ πλεον δεν πολυπηγαινει, φυσιγγια 24 γρ ν7,5... Του αρεσουν γιατι ειναι μαλακα, συνηθως ειναι σφιχτα κ εχουν κ καλα μακρινα σπασιματα... ;)
 
Εγω αν και εχω αν προλαβω θα παρω μια κουτα τραπ απο κενταυρο, για χαβαλε που πηγαινω εγώ, αυστηρα οτι φθηνοτερο υπαρχει.....
Φίλε το γούσταρω το συγκεκριμένο...έχω δοκιμάσει από τον dion ωραίο φυσιγγι
 
Πήρα να δοκιμάσω μετά από καιρό πάλι τα superkill έχουν παραμείνει τα ίδια ή έχουν αλλάξει;
Την προηγούμενη Κυριακή που τα έριξα πρώτη φορά μου άρεσαν πολλή. Την Τετάρτη τα δοκίμασαν και άλλοι στο σκοπευτήριο και τούς άρεσαν πολλή, λίγο πιο δυνατό από του κενταυρου αλλα σε καμιά περίπτωση κουραστικό. Στον πίνακα δεν ρίξαμε αλλά τα σπασίματα σε όλες τις αποστάσεις κέρδισαν τις εντυπώσεις. Όσο για το αν τα έχει αλλάξει δεν μπορώ να σε βοηθήσω γιατί πρώτη φορά τα έφεραν στο νησί.
 
Την προηγούμενη Κυριακή που τα έριξα πρώτη φορά μου άρεσαν πολλή. Την Τετάρτη τα δοκίμασαν και άλλοι στο σκοπευτήριο και τούς άρεσαν πολλή, λίγο πιο δυνατό από του κενταυρου αλλα σε καμιά περίπτωση κουραστικό. Στον πίνακα δεν ρίξαμε αλλά τα σπασίματα σε όλες τις αποστάσεις κέρδισαν τις εντυπώσεις. Όσο για το αν τα έχει αλλάξει δεν μπορώ να σε βοηθήσω γιατί πρώτη φορά τα έφεραν στο νησί.
Γιάννη αφού ξέρεις μου αρέσει να καταλαβαίνω πως ντουφεκαω....δεν θέλω μαλακό φυσίγγιο...θέλω να με ξυπνάει!
 
Γιάννη αφού ξέρεις μου αρέσει να καταλαβαίνω πως ντουφεκαω....δεν θέλω μαλακό φυσίγγιο...θέλω να με ξυπνάει!
Ααααα έτσι; να σου στείλω μια κούτα από αυτά που σου είχα πει στο τηλ και δώρο ενα κουτί Ντεπόν. .sarcastic.
 
παιδια εχει δοκιμασει καποιος τα superkill sporting bior?
Τα εχω δοκιμασει εγώ, πολύ βρόμικα, δεν θυμάμαι στον πινακα αποτύπωση, αν ψαξεις στις δοκιμες θα βρεις απο τον manthosc με 525 inv+.Στο κυνήγι δυστυχώς τα εριξα στα μπασιματα και δεν κρατουσανε μετρα καθόλου. Μονο για περπατητο η γνωμη μου
 
Aν πας περπατητο θα εχεις διαφορες αποστασεις, οποτε ενα ανοιχτο τσοκαρισμα με μισοταπα δεν σε δεσμευει καπως;
Ρώτα τον Νικόλα Βίκτωρα άμα έχεις στην μία κάννη ανοιχτό και στην άλλη σφιχτό είσαι κομπλέ...αν και 3-4 μέχρι 30-35 μέτρα είσαι κομπλέ πιστεύω!
 
Εγώ πάντως προχθές που έριξα 4 κουτάκια super kill μια χαρά μ φάνηκαν. μπορω να πω καλύτερα από του Κενταύρου που με το 930 μου τα κάνει εμπλοκή 2-3 φορές σε κάθε πουλά (μαγκωνει το δεύτερο κ τσακίζει το πλαστικό στο γείσο του ρελιασματος)
 
Εγώ πάντως προχθές που έριξα 4 κουτάκια super kill μια χαρά μ φάνηκαν. μπορω να πω καλύτερα από του Κενταύρου που με το 930 μου τα κάνει εμπλοκή 2-3 φορές σε κάθε πουλά (μαγκωνει το δεύτερο κ τσακίζει το πλαστικό στο γείσο του ρελιασματος)
αυτο το εχουν πει κι αλλοι για τον fiem σε αυτογεμη. σε δικανα εχει παρουσιαστει κανενα περιεργο μ αυτο τον καλυκα η ειναι θεμα εξωλκεα των συτογεμων???
 
Aν πας περπατητο θα εχεις διαφορες αποστασεις, οποτε ενα ανοιχτο τσοκαρισμα με μισοταπα δεν σε δεσμευει καπως;
Mezzo 30gr 9-10 αναμεικτο και σε 28αρι που μιλαμε uno prima δουλευει ωραια με 4 , 2 αλλα και μισο και φουλ σε ποιο κρυο. Με δικανο μιλαω.
 
τα δουλευω Ηλια κ τα 28 κ τα 30 ειμαι πολυ ευχαριστιμενος απλα ειπα να τα δοκιμασω κ αυτα
Aν πας περπατητο θα εχεις διαφορες αποστασεις, οποτε ενα ανοιχτο τσοκαρισμα με μισοταπα δεν σε δεσμευει καπως;
Βικτρωρα με το πλαγιο 3-1 που πηγενω με τα mezzo που δουλεψα την περασμενη σεζον αλλα κ σε χαρτονι που εριξα ειχα πολυ καλα αποτελεσματα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top