Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εγώ πάντως προχθές που έριξα 4 κουτάκια super kill μια χαρά μ φάνηκαν. μπορω να πω καλύτερα από του Κενταύρου που με το 930 μου τα κάνει εμπλοκή 2-3 φορές σε κάθε πουλά (μαγκωνει το δεύτερο κ τσακίζει το πλαστικό στο γείσο του ρελιασματος)

Με την fabarm του γιωργου κανενα προβλημα και σκονη τα πιατακια.
* και ειχα σκοπο να βγαλω με αυτα τη χρονια φετος.. :/
 
Με την fabarm του γιωργου κανενα προβλημα και σκονη τα πιατακια.
* και ειχα σκοπο να βγαλω με αυτα τη χρονια φετος.. :/
Και με το Vinci μου το έκανε παιδιά. Πάλι το ίδιο μαγκωμα. Πάντως το 930 ΔΟΚΙΜΑΣΜΈΝΑ ρίχνει τα 24αρια απροβληματιστα!!! Οπότε μάλλον λόγο "φθηνιαρικου" κάλυκα το κάνουν το κόλλημα.
 
Κάποιες γριές ρίχνουν τα 24αρια απροβληματιστα

Η δικια μου η γρια ρίχνει τα πάντα
ρε παληκαρια.καντε μου μια χαρη.ο γιαννης χανια εχει βγαλει ενα πινακα στις τελευταιες σελιδες στο φερτο στα μετρα σου και δειχνει τις σφραγιδες στα ιταλικα οπλα το ετος κατασκευης.η δικια μου ειναι του 1981.δεν νομιζω οτι εχει σχεση αλλα πειτε μου το ετος κατασκευης των δικων σας γιατι εμενα στα 28 κανει εμπλοκες και τα ελατηρια ολα ειναι σαν καινουργια και καθε χρονο την ελεγχω σε οπλουργο
 
ρε παληκαρια.καντε μου μια χαρη.ο γιαννης χανια εχει βγαλει ενα πινακα στις τελευταιες σελιδες στο φερτο στα μετρα σου και δειχνει τις σφραγιδες στα ιταλικα οπλα το ετος κατασκευης.η δικια μου ειναι του 1981.δεν νομιζω οτι εχει σχεση αλλα πειτε μου το ετος κατασκευης των δικων σας γιατι εμενα στα 28 κανει εμπλοκες και τα ελατηρια ολα ειναι σαν καινουργια και καθε χρονο την ελεγχω σε οπλουργο
Μπας και σου έχει πέσει ρακή πάνω?
 
ρε παληκαρια.καντε μου μια χαρη.ο γιαννης χανια εχει βγαλει ενα πινακα στις τελευταιες σελιδες στο φερτο στα μετρα σου και δειχνει τις σφραγιδες στα ιταλικα οπλα το ετος κατασκευης.η δικια μου ειναι του 1981.δεν νομιζω οτι εχει σχεση αλλα πειτε μου το ετος κατασκευης των δικων σας γιατι εμενα στα 28 κανει εμπλοκες και τα ελατηρια ολα ειναι σαν καινουργια και καθε χρονο την ελεγχω σε οπλουργο
Η δικιά μου γράφει AM από ότι είδα είναι του 1984
 
ρε παληκαρια.καντε μου μια χαρη.ο γιαννης χανια εχει βγαλει ενα πινακα στις τελευταιες σελιδες στο φερτο στα μετρα σου και δειχνει τις σφραγιδες στα ιταλικα οπλα το ετος κατασκευης.η δικια μου ειναι του 1981.δεν νομιζω οτι εχει σχεση αλλα πειτε μου το ετος κατασκευης των δικων σας γιατι εμενα στα 28 κανει εμπλοκες και τα ελατηρια ολα ειναι σαν καινουργια και καθε χρονο την ελεγχω σε οπλουργο
http://hunter.gr/index.php?a=1&b=1&c=years
 
Βικτωρα να προτιμησω αυτο για τριτο η το nsi classica;
Για μια ακομα φορα ειδαμε ποσο συγκεντρωτικο ειναι το NSI Fluo 28. Το ριξα σε μακρινα πιατα, το ριξαμε και στα 45 μετρα. Οντως ειναι αξιεπαινες οι κατανομες. Κοντα βεβαια θα χανεις ή θα τσαλακωνεις πουλια
 
Γεμίζει ο Κένταυρος στα 28γρ φυσίγγια με νούμερο 5 σκάγι, για tactical shooting.
Μην ξαναρωτησεις, δεν το ξαναγράφω .yel.
Και με μια ωραία τριπλα το φέρνω εδώ.yel.
Τα έχεις ρίξει, έχουνε εικόνα απο αποτύπωση, εχει νόημα στο κυνήγι κορακοειδών;
Πφφφφ ακομα δεν ξεχρεωσα τα τραπ.
 
Για μια ακομα φορα ειδαμε ποσο συγκεντρωτικο ειναι το NSI Fluo 28. Το ριξα σε μακρινα πιατα, το ριξαμε και στα 45 μετρα. Οντως ειναι αξιεπαινες οι κατανομες. Κοντα βεβαια θα χανεις ή θα τσαλακωνεις πουλια
Έπρεπε να κάμετε και μια συγκριτική με το Lambro 5, θα είχε πολύ ενδιαφέρον, δεν ξέρω τι τουφεκιές έβγαλε η οπτιμα κάννη, μόνο μια του Ευριπίδη με το Baikal είδα ... Έχω την υποψία ότι το Lambro 5 είναι καλύτερο ... .xm.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top