Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ενημερωτικά ο Καλκαντζάκος στο lambro sporting δεν βγάζει καθόλου κέρδος και το κάνει για να κρατήσει την πελατία του όσον αφορά τους σκοπευτές. Θυμάμαι ότι μου είχε πει πρόπερσι που είχε προσφορά τα sporting lambro πάλι στα 5€ ότι το έκανε για αυτό και ότι το κουτί του στοίχιζε 4.95€...
 
Ενημερωτικά ο Καλκαντζάκος στο lambro sporting δεν βγάζει καθόλου κέρδος και το κάνει για να κρατήσει την πελατία του όσον αφορά τους σκοπευτές. Θυμάμαι ότι μου είχε πει πρόπερσι που είχε προσφορά τα sporting lambro πάλι στα 5€ ότι το έκανε για αυτό και ότι το κουτί του στοίχιζε 4.95€...
Βασιλη μην πιστευεις αυτα.
 
Ενημερωτικά ο Καλκαντζάκος στο lambro sporting δεν βγάζει καθόλου κέρδος και το κάνει για να κρατήσει την πελατία του όσον αφορά τους σκοπευτές. Θυμάμαι ότι μου είχε πει πρόπερσι που είχε προσφορά τα sporting lambro πάλι στα 5€ ότι το έκανε για αυτό και ότι το κουτί του στοίχιζε 4.95€...
Θεωρώ πως είναι ψέμα...είναι από αυτούς που βγάζουν το μεγαλύτερο κιόλας κέρδος!
 
Μπορει και να εχετε δικιο μαγκες. Δεν εχω την πληροφορηση για να ξερω αν μου ελεγε ψεμματα. Στην τελικη εγω ειχα παρει ενα πολυ καλο φυσιγγι σε πολυ καλη τιμη. Επειδη εχει μειωθει πολυ η ιδιογομωση που κανω απο περυσι επρεπε να βρω μερικα καλα φυσιγγια εμποριου απο σωστους επαγγελματιες...Κενταυρος και Καραμανιδης με καλυψαν περυσι. Φετος θα παιξω και με Μητσακο και βλεπουμε :) Νομιζω οτι αυτα τα τρια σκοπευτικα θα με καλυψουν!
 
Μπορει και να εχετε δικιο μαγκες. Δεν εχω την πληροφορηση για να ξερω αν μου ελεγε ψεμματα. Στην τελικη εγω ειχα παρει ενα πολυ καλο φυσιγγι σε πολυ καλη τιμη. Επειδη εχει μειωθει πολυ η ιδιογομωση που κανω απο περυσι επρεπε να βρω μερικα καλα φυσιγγια εμποριου απο σωστους επαγγελματιες...Κενταυρος και Καραμανιδης με καλυψαν περυσι. Φετος θα παιξω και με Μητσακο και βλεπουμε :) Νομιζω οτι αυτα τα τρια σκοπευτικα θα με καλυψουν!
Οι τιμές δεν είναι καλές για την εποχή μας....κανένας τους δεν έχει καλές τιμές....θεωρώ value τιμή το due με την σκοπευτική ταυτότητα!
 
Εχει και τα Prima, ακομα χαμηλοτερα, αν δεν σου αρεσει το piston skeet βυσμα
Βίκτωρα δεν μου αρέσει σαν φυσίγγιο...δεν είναι στο στυλ σκόπευσης μου. Επίσης ξέχασα να αναφέρω πως θεωρώ και την προσπάθεια του Κενταύρου στα σκοπευτικά αξιόλογη για τους καιρούς που διανύουμε...παρότι δεν τα χρησιμοποιώ γιατί είναι λίγο αργά για τα γούστα μου,του βγάζω το καπέλο και από τιμή και από αξιοπιστία!
 
Ηλία αν το πάρει κάποιος από τον Τουρή φαντάζομαι ότι ισχύει η έκπτωση,ή ισχύει & κάπου αλλού;
Εγώ για τον τουρη ξέρω.....και σίγουρα αυτός έχει το περιθώριο γιατί είναι και ο εισαγωγέας αν δεν κάνω λάθος!
 
Εγώ για τον τουρη ξέρω.....και σίγουρα αυτός έχει το περιθώριο γιατί είναι και ο εισαγωγέας αν δεν κάνω λάθος!

Σ'ευχαριστώ πολύ.
Ναι αυτός τα φέρνει,απλά νόμιζα μήπως με την ταυτότητα μπορούμε να τα πάρουμε & από κάποιο άλλο μαγαζί.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top