Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Παντως σημερα μιλησα με Παρδαλακη 5,00 εχει τα super kill Sporting, 5.5 τα NSI (δεν θυμαμαι αν μου ειπε τα UNO PRIMA ή τα DUE Sporting) , τα RM ΔΕΝ τα φερνει ,μαλλον δεν του στελνει ο Εισαγωγεας.
Τα super kill τα χετε δοκιμασει παιδια?
καλη η τιμή Τολη .. τα έχεις ρίξει ? ξέρουμε μ τι γεμίζει?
 
Γεια σας...πριν λιγο εκανα εγραφη και ειπα μιας και ειδα οτι μιλατε για τα φυσιγγια του καραμανιδη ειπα να γραψω επειδη τα εχω δοκιμασει...τα φυσιγγια οπου εχει για το σπορτινγκ οσο και τραπ και σκεετ ειναι εξαιρετικα...ειδικα τα σπορτινγκ οπου ριχνω τον τελευταιο καιρο στην καλαματα στο σπορτινγκ ειναι απλα απιστευτα,χωρις να ξερω με τι γεμιζει ο ανθρωπος...
 
Παντως σημερα μιλησα με Παρδαλακη 5,00 εχει τα super kill Sporting, 5.5 τα NSI (δεν θυμαμαι αν μου ειπε τα UNO PRIMA ή τα DUE Sporting) , τα RM ΔΕΝ τα φερνει ,μαλλον δεν του στελνει ο Εισαγωγεας.
Τα super kill τα χετε δοκιμασει παιδια?
Τα συπερ κιλ ειναι του καραμανιδη;
 
καλησπέρα Δημήτρη και καλώς ήρθες !

ποιά sporting ρίχνεις αυτά με κανονικό συγκεντρωτήρα ή τα bior ( μισόταπο ) ;
 
Εγω παιδια θελω 28αρα για τσιχλες. Εριχα τα uno prima nsi απα ολυ ευχαριστημενος. Ψαχνω ατιστοιχο ελληνικο με την ιδια μαλακη ανακρουση και ισως ιδιο γεμισμα. Τελος παντων μην κοραζω χαμηλες πιεες χαμηλη ταχυτητα και ελληνικα. Εχουμε καμια προταση;
 
Παιδια Τρίμης σπόρτινγκ 28 απιστευτη απόδοση στο σκοπευτήριο μονο 4.5 ευρώ σκεφτομαι πολυ σοβαρα να τα βαλω στις τσίχλες γλυτώνεις λακτισμα και λεφτά.
 
Εχθες συγκεκριμενα εριξα μια πουλα με την Α5 για δοκιμη αντι με το δικανακι και φυσιγγια τα σπορτινγκ του καραμανιδη με συγκενρωτηρα οχι με μισοταπο τα πατια,επαθαν μεγαλη βουη...με μιςοταπο δεν ξερω αν εχει σπορτινγκ ο καραμανιδης.τα σκεετ,τραπ σπορτινγκ που φερνει το κυνηγομαγαζο εδω σε εμας ειναι ολα με συγκεντρωτηρα...
 
Επειδη ανοιξα ενα εχθες να δω εχει κυκλικη πυριτιδα και ειναι πρασινοπη μικρου ογκου,δεν ξερω ποια ειναι...πολυ ωραια τουφεκια με 28 γραμμαρια φανταζομαι με 32 και ιδιες αναλογιες θα ειναι ο τελειος συνδιασμος...
 
Γεια σας...πριν λιγο εκανα εγραφη και ειπα μιας και ειδα οτι μιλατε για τα φυσιγγια του καραμανιδη ειπα να γραψω επειδη τα εχω δοκιμασει...τα φυσιγγια οπου εχει για το σπορτινγκ οσο και τραπ και σκεετ ειναι εξαιρετικα...ειδικα τα σπορτινγκ οπου ριχνω τον τελευταιο καιρο στην καλαματα στο σπορτινγκ ειναι απλα απιστευτα,χωρις να ξερω με τι γεμιζει ο ανθρωπος...
Δημήτρη καλωσήρθες, αν θες πέρνα από δω
http://www.hunterslife.gr/forums/threads/to-know-us-better.17/page-158
να πεις δυο κουβέντες για όσους δεν σε ξέρουν. Χάρηκα που σε είδα, εδώ μέσα :)
 
Για σου γιωργο...πιστευω να με θυμασαι,ειμαι ο πιτσιρικας απο καλαματα...Για αυτο που λες πως με ειδες εδω ψαχνομαι αρκετα και παρακολουθω πολυ καιρο την ιστοσελιδα και διαφορες συζητησεις απλα τωρα ετυχε να κανω εγραφη...
 
χαχαχα οχι ρε δεν ειμαι τοσο κακος ανθρωπος.

Βασικα θελω καπως να αποφασισω περιπου προς τα που θα κινηθω στα σκοπευτικα. Πρωτος λογος ειναι το χρηματικο, οποτε μιλαμε για φυσιγγι 5-6€, και επειτα θελω αν υπαρξει προβλημα να το βρισκω και εδω κατω, εστω και ακριβοτερο. Οποτε θελω το RM Serie Oro - 206, καθως και το NSI UNO-DUE και τελος το Lambro Sporting και 5 series.

6 ζητησα, δεν ειναι πολλα .sarcastic.
 
Ψιλοατυχος εισαι... Εχω Lambro Sporting αλλα ειναι σιγουρα με Prima, Νsi Due εχω αλλα ειναι με βυσμα Gt ενω τωρα εχει Gualandi, τα Uno οχι, τα 5 series οχι αλλα σκεφτομαι να τα δοκιμασω για το περιοδικο μαζι με επινελεμενα 7,5αρια, τα 206 οχι, κ τα απλα Rm τα εχω, θα τα βρω κ θα τα ανεβασω...
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top