Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ευχαριστώ, σκοπευτική ταυτότητα εχω. Υπόψην ότι ο Τουρης τα έχει ανεβάσει 8% όποτε τα πρίμα έχουν ξεφύγει απο το τάληρο. Αν θες να σου πάρω και να στα στείλω με κάποιο τροπο πες μου
Δηλαδη ποσο πηγαν διονυσση;
 
Θα την βγάλουμε με Κένταυρο φέτος
Κοιτα για 4€ στην κουτα δεν θα αλλαζα τα due....φυσιγγαρα!αν και εχουν αρχισει να μου μπαινουν κατι ιδεες που ανηκουν σε αλλο τοπικ των φυσιγγιων....αλλα θα χρειαστω φροντιστηρια!
 
Θα την βγάλουμε με Κένταυρο φέτος
Και αυτός ανέβασε, χωρια του ότι με αυτόν τον καιρό έχει άσχημη συμπεριφορά. Το Σάββατο έχει 12-14 βαθμούς και ο Θεοφραστος σχεδόν προλάβαινε να ρίξει το δεύτερο πριν το πρώτο χτυπήσει στόχο
 
Κοιτα για 4€ στην κουτα δεν θα αλλαζα τα due....φυσιγγαρα!αν και εχουν αρχισει να μου μπαινουν κατι ιδεες που ανηκουν σε αλλο τοπικ των φυσιγγιων....αλλα θα χρειαστω φροντιστηρια!
Εχω στο μυαλό μου ενα ψυχολογικό φράγμα των 5 ευρώ μάξιμουμ, απο και και πέρα δεν θα ηθελα να ανέβω, θα δοκιμάσω αυτά που λέει ο victor να δούμε τι γίνεται.
 
Last edited:
Θα τα σπαμε και με κενταυρο Ηλία,,,λες να έχουμε πρόβλημα ;
Μια χαρα φυσιγγακι ειναι μονο αν δεν κανω λαθος λιγο πιο αργο απο το due...θεμα συνηθειας ειναι...αν και για σενα δεν φοβαμαι οποιο φυσιγγι και να παρεις την ξερεις την δουλεια!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top